Forum IRN - Rozwój Świadomości

BADANIA / EKSPERYMENTY => REDEYE PORTABLE BIOFEEDBACK SYSTEM => DOŚWIADCZENIA => Wątek zaczęty przez: Robert Noble w Czerwiec 04, 2014, 03:30:09 pm

Tytuł: zmiana słuchawek i ustawienia dźwięku
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Czerwiec 04, 2014, 03:30:09 pm
Aby w pełni wykorzystać RedEye trzeba odbyć kilka próbnych sesji, dostosowując ustawienia głośności pod własne potrzeby. Ustawienie głośności regulatora nie stanowi większego problemu, bo w każdej chwili możemy go sobie ściszyć lub pogłośnić, inaczej z dźwiękiem kontroli i potwierdzenia świadomości. Dlatego istotne by przed sesją już mieć odpowiednio ustawiony parametr głośności.

Tak się złożyło, że wysiadły mi słuchawki, których używałem i zmuszony byłem je wymienić. Zadowolony włączyłem sobie Reda. Zauważyłem, że było głośniej niż zazwyczaj, ale generator ściszyłem kliknięciem przycisku i poddałem się relaksowi. Nagle,  usłyszałem dźwięk kontroli świadomości i myślałem, że mi głowę urwie, podobnie po przyciśnięciu potwierdzenia, odgłos aż drażnił mi uszy.W moim subiektywnym odczuciu był głośniejszy 3 krotnie od tego ze starych słuchawek. Co prawda twardo dalej kontynuowałem sesję, ale teraz mam nauczkę by przy zmianie słuchawek sprawdzić wszystkie ustawienia dźwięków.
Tytuł: Odp: zmiana słuchawek i ustawienia dźwięku
Wiadomość wysłana przez: zinka w Czerwiec 04, 2014, 08:58:56 pm
Ten problem miałam od początku, dzwięk potwierdzenia świadomości był dla mnie za głośny, co się natrudziłam żeby sobie odpowiednio go ustawić, po wielu próbach, wreszcie jest taki, jaki mi odpowiada :)
Wiadomość wysłana przez: EosCris w Czerwiec 04, 2014, 09:21:28 pm
A ja zmieniłam słuchawki, a z racji tego, że nigdzie nie mogłam znaleźć porządnych słuchawek, to musiałam zakupić zwykłe  :\'(   Wyłączyłam dźwięk kontroli świadomości, bo mi przeszkadzał w wyjściach. I teraz mogę słuchać, nie męcząc się z ustawieniami :) 
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Czerwiec 04, 2014, 11:10:18 pm
Faktycznie, jak chce się sobie przyjemnie pospać to warto wyłączyć kontrolę świadomości :) Ciągle nie mogę się nadziwić jak umysł ciągle jest przekonany, że jesteśmy świadomi mimo iż nie jesteśmy :D
Wiadomość wysłana przez: EosCris w Czerwiec 05, 2014, 04:58:35 am
Hmmm... Robercie, muszę się temu teraz przyjrzeć ;)  O:-)