Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Jak wygląda ODZYSKANIE - ODZYSKANIE Istoty w barze  (Przeczytany 1183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafał N.

• **
  • Respect: +47
Jak wygląda ODZYSKANIE - ODZYSKANIE Istoty w barze
« dnia: Styczeń 24, 2015, 03:10:21 pm »
+3
25.11.2014
Po opuszczeniu ciała wyraziłem chęć odzyskania jakiejś istoty. Natychmiast przejęła mnie energia, której się poddałem całkowicie. Po chwili lotu znalazłem się w miejscu, który przypominał mały, przydrożny bar. Były tam  dwa stoliki, lada za którą siedziało sporo ludzkich istot. Przy ladzie siedziały cztery osoby. Przy stoliku siedziały trzy osoby. Przy drugim stoliku siedziała jedna osoba, która natychmiast przykuła moją uwagę. Zacząłem wypytywać znajdujące się tam osoby o to , która z nich siedzi tam najdłużej. Rekordzistą okazał się właśnie ten siedzący samotnie mężczyzna, okazało się, że znajduje się tam już 50 lat. Przysiadłem się do niego.
W tym momencie poczułem osłabienie częstotliwości fazowania, odparłem do niego:
- Nie przejmuj się, wrócę niebawem. Czekaj tu na mnie!
Wstałem i wyszedłem szybko z baru aby nie znikać tak znienacka. Poczułem jednak na zewnątrz ponowny przypływ częstotliwości. Wzmocniłem się, wzniosłem w górę i wleciałem do baru delikatnym ruchem przez okno. Usiadłem przy stoliku, ale mężczyzna był tym rzem przy barze, zawołałem go. Podszedł i usiadł przy mnie.
- Nie czujesz się tu trochę samotny? - zapytałem.
Postać nieśmiało przytaknęła.
- A może chciałbyś wrócić na Ziemię, do życia? Tak wiele się tam dzieje.
- Nie, nie chcę tam wracać - odrzekł mężczyzna.
Pomyślałem przez chwilę i odparłem:
- Jestem z miejsca gdzie nikt nie jest samotny, wszyscy mają przyjaciół i są szczęśliwi - uśmiechnąłem się przy tym serdecznie. Postać również się uśmiechnęła. Poczułem jej zainteresowanie tym co mówię, choć z dużą dozą nieśmiałości.
- Chciałbyś ze mną tam pójść? Mogę cię tam zabrać, w to miejsce - powiedziałem i dodałem na koniec - tam wszyscy potrafią latać.
Ti mężczyzna wyraźnie się zainteresował, jego oczy zrobiły się większe, a wyraz twarzy niezwykle zaciekawiony.
- Chodź na zewnątrz pokaże ci!
To powiedziawszy wstałem i opuściliśmy bar. Na zewnątrz stanąłem na przeciw mężczyzny i delikatnie, powoli uniosłem się w górę wykonując w tym samym czasie ruchy rąk, jakby były skrzydłami. Spojrzałem na boki i ku mojemu zdziwieniu rzeczywiście w tym samym momencie miałem skrzydła, które delikatnie machały w górę i w dół.
Postać stała uśmiechnięta i patrzyła na całe to wydarzenie oniemiała. Będąc jakiś metr, dwa  nad ziemią wyciągnąłem dłonie i powiedziałem:
- Chodź, złap mnie za ręce, nauczę cię latać.
Mężczyzna podszedł i złapał mnie za dłonie. Uniosłem go w górę. Po chwili, już trochę wyżej złapałem go oburącz w pasie i przyśpieszyłem lotu. Wznosiliśmy się w górę, coraz wyżej i wyżej. Już dawno straciłem pod sobą obraz małego baru. Rozejrzałem się na bok i zauważyłem, że jest z nami ktoś jeszcze, mój Przewodnik. Poczułem sygnał - kontakt z nim - Dobrze, zabieramy go we właściwe miejsce.
- Ok, do Parku - odparłem.
Chwilę później stwierdziłem, że postać mężczyzny zniknęła. Poczułem też, że dostarczono go we właściwe miejsce, tam gdzie powinien trafić.
Postanowiłem wrócić do Ciała Fizycznego (C-1).
Ocknąłem się w pokoju, po chwili stwierdziłem, że nadal jestem POZA CIAŁEM, skupiwszy się na prawej dłoni nagle poruszyłem tą fizyczną. Otwarłem oczy w znajomym pokoju mojego mieszkania.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/63/seo/1033/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 08:59:43 pm wysłana przez Rafał N. »

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Jak wygląda ODZYSKANIE - ODZYSKANIE Isoty w barze
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2015, 04:27:00 pm »
+2
Zawsze mnie ciekawi, czy takie odosobnione osobniki, ktoś już kiedyś próbował odzyskiwać ale bez żadnych pozytywnych rezultatów, czy po prostu, siedzą samotnie, bo zapomniano o nich, a sami, nie są w stanie wyrwać się z tej pułapki, bez czyjejś pomocy  ::)

Rafał działaj dalej, dobrze Ci idzie <ok>
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2015, 05:38:58 pm »
+2
Wow, Rafał piękne wyjście! Strasznie lubię czytać o odzyskaniach, to dodaje mi skrzydeł :)
Pewnie nie bez powodu bo sama się tym zajmuję w astralu. Niektórzy z nas po prostu zostali powołani do tego by pomagać takim duszą. Cieszę się, że jest nas więcej :) Zastanawiam się czy oni tam  w ogóle czują ten upływ czasu, możliwe, że niektórzy nie wiedzą nawet ile minęło lat od ich śmierci, z kolei inni którzy sami przychodzą po pomoc zdecydowanie mają już dość bytności w takim zawieszeniu i smutku i zdają sobie sprawę z tego, że utknęli...
Będzie mi miło jak będziesz dalej dzielił się swoimi wyjściami. Czytam na bieżąco twoje wpisy i oczekuje na kolejne. Pozdrawiam ciepło!
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Rafał N.

• **
  • Respect: +47
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2015, 10:10:23 pm »
+1
Dziękuję wam za uwagę:)
Działam Zinka, uff.. czasem aż jestem tym zmęczony. Mam teraz taki temat, że niemal czuję obsesję aby skończyć go w całości i zdobyć potwierdzenie autentyczności. ( temat kontaktu z nieżyjącą osobą pewnej rodziny).
Sofia, cieszę się, że również zajmujesz się ODZYSKIWANIEM. Myślę, że to naturalny etap badania Świata Niefizycznego.
Jak zostałaś nakierowana na ODZYSKIWANIE? Ja od kiedy znalazłem tą informację u Moen'a od razu poczułem, że chcę tego spróbować. :)

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2015, 10:57:01 am »
+1
U mnie w zasadzie było chyba podobnie choć już dobrze nie pamiętam kolejności tych zdarzeń. Jednak fakt, że można to robić w czasie podróży astralnych z pewnością dobitnie uzmysłowiły mi jego książki  :)

Share via facebook Share via twitter

xx
Odzyskanie i Pan Światła

Zaczęty przez seth

12 Odpowiedzi
2105 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 07, 2013, 10:01:24 pm
wysłana przez Sofia
xx
Badanie- Jak wygląda utrzymanie świadomości, podczas sesji z REDEYE

Zaczęty przez EosCris

41 Odpowiedzi