Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Pamiętny pierwszy raz w POZA  (Przeczytany 1134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafał N.

• **
  • Respect: +47
Pamiętny pierwszy raz w POZA
« dnia: Październik 07, 2014, 06:37:32 pm »
+2
Jesień 2004 r.
Minęło około dwóch lat kiedy usłyszałem o OBE, miałem za sobą przeczytane książki R. Monroe i wiele, wiele prób z których nie wynikało nic poza medytacją i relaksem.
Pracowałem wtedy w trybie nocnym. Pewnego dnia, wracając właśnie z takiej nocki, z pracy, położyłem się około 7 rano aby odespać. Nie miałem zamiaru próbować wychodzić z ciała fizycznego, ba, myślę, że nawet wtedy już o tym nie myślałem na co dzień.
Kiedy zamknąłem oczy ciało prawie natychmiast zasnęło. Byłem na granicy snu i jawy, nagle coś pociągnęło mnie z niesamowitą siłą w górę. Szybowałem prowadzony za rękę przez kogoś z niesamowitą szybkością. Byłem oszołomiony całym zjawiskiem, tym jak wygląda to OBE, o którym tyle czytałem. Świat, Ziemia nikła w moich oczach kiedy spoglądałem za siebie. Ani się nie obejrzałem a już byłem poza ostatnią granicą dzielącą ziemską atmosferę z kosmosem. Ciemność, gwiazdy. Jednak prędkość wcale nie malała, sunąłem prowadzony przez kogoś w kierunku zbliżającego się Marsa. Mars? Tak, planeta wdziana dotychczas tylko w kolorowych albumach była tuż obok mnie! Byłem w szoku, dopiero teraz zwróciłem uwagę na istotę, która mnie prowadziła. Właściwie istota ta była - jawiła mi się jako okrągła uśmiechniętą twarzą, z której biła tylko akceptacja i miłość. Moment, moment, nagle poczułem strach, ogarnął mnie całego. Dolatywaliśmy właśnie w okolice Saturna kiedy powiedziałem:
" Z powrotem, boję się!"
W tym samym momencie, postać o szerokim uśmiechu odwróciła się do mnie i uspokoiła wyciągając kciuk dłoni w charakterystycznym dla ludzi symbolu - ok. Zacząłem wracać, cofać się, lot zmienił kierunek w kierunku dalekiej teraz Ziemi....Po przelocie w granicę ziemskiej atmosfery, kiedy byłem już na tyle blisko aby widzieć lądy i morza, stwierdziłem, że lecę nad jakimś oceanem.
Hola, pomyślałem zbliżając się do wody, "przecież nie umiem pływać!"
Delikatnie zanurzywszy się w płynnej masie zacząłem unosić się trochę w górę, lotem poziomym względem linii Ziemi przeleciałem jeszcze nad plażą, widziałem łodzie, małe jachty na wybrzeżu, ludzi spacerujących po żółtym piasku... przypomniałem sobie z Monroe'a. Porusz palcem u nogi.. Poruszyłem. Znalazłem się w mgnieniu oka w swoim ciele, w domu, który tak dobrze znałem. Znałem? Teraz wszystko było już delikatnie zakrzywione. Świadomość usłyszała moje prośby...

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/63/seo/966/

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: Pamiętny pierwszy raz w POZA
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2014, 07:45:57 pm »
0
Super Rafał, pierwszy raz i już w kosmosie:) Zazdroszczę :) Opiszesz nam jeszcze jakieś przygody w Poza?
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Rafał N.

• **
  • Respect: +47
Odp: Pamiętny pierwszy raz w POZA
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 12, 2014, 06:51:10 pm »
0
Tak, opiszę. Pozdrawiam serdecznie :)

Share via facebook Share via twitter

xx
To było ld czy oobe?? (MÓJ PIERWSZY RAZ!)

Zaczęty przez artur8pl

5 Odpowiedzi
2138 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maj 21, 2014, 03:10:45 pm
wysłana przez EosCris
xx
Mozliwe ze pierwszy raz mi sie udalo oobe. Prosba o pomoc .

Zaczęty przez Wilkomir

3 Odpowiedzi
683 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maj 12, 2016, 10:19:53 pm
wysłana przez Robert Noble
xx
Wspólne rozbudzanie - pierwszy krok do wspólnego śnienia :)

Zaczęty przez Linek

10 Odpowiedzi
2851 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Grudzień 03, 2013, 11:48:15 am
wysłana przez Linek
xx
Podróże poza ciałem

Zaczęty przez zinka

9 Odpowiedzi
2901 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Grudzień 13, 2013, 07:52:30 pm
wysłana przez Robert Noble