Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dage / Odp: Moja przygoda z Magicznymi krokami
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dage dnia Marzec 25, 2019, 09:35:47 pm »
Mnich i prostytutka
 
Któregoś wieczora siedzieliśmy w kuchni B popijając herbatę. Do stołu podeszła uczennica B i pokazał nam nagranie jak jakiś człowiek opowiadał o „mnichu i prostytutce”.  Zapytała czy znamy tego człowieka, gdyż jest on dosyć znany w Azji i jego „wiedza” przełożyła się na posiadanie przez niego kilku samolotów.  Z tego co się udało nam o nim dowiedzieć, człowiek ten jeździł po świecie i robił wykłady dotyczące filozofii.  Jego wielbiciele i uczniowie  płacili za te wykłady takie pieniądze, że w krótkim czasie dorobił się znacznej fortuny.  Ciekawe było to, że zanim obejrzeliśmy, co ma do powiedzenia ten człowiek, każdy z nas miał już własny pogląd na to, co może łączyć mnicha i prostytutkę.  Mnie przypomniała się od razu bajka o dwóch mnichach, którzy przenosili dziewczynę przez rzekę. Jeden z mnichów przez kilka dni rozmyślał nad tym, jak jego kolega mógł to zrobić. W końcu zapytał go z jakiego powodu tak postąpił, skoro ich religia zabraniała im kontaktu fizycznego z dziewczynami.  Drugi mnich odpowiedział pierwszemu, że on niósł ją przez rzekę kilka minut, natomiast ten niesie ją już kilka dni.
W tym momencie przyszedł do stołu B i zapytał co robimy. Gdy mu opowiedzieliśmy o temacie wykładu, zapytał, co sądzimy o tym, co może łączyć mnicha i prostytutkę? Każdy w oparciu o własne doświadczenie opowiedział co myśli na ten temat. Każdy z nas doszukiwał się ukrytej filozofii tego wydarzenia. Na koniec zapytałem B, co on o tym myśli. Wstał od stołu i wychodząc z kuchni powiedział, z lekkim zdziwieniem w głosie, że nadal nie wiemy co się tam wydarzyło - mnich po prostu wziął prostytutkę i ją „trachnął”.  
Słowa B wywołały u mnie szok poznawczy. Czekałem, że B powie jakiś wykład na temat filozoficznych relacji mnicha i prostytutki, a on przedstawił nam najprostsze z możliwych rozwiązań, w którym na próżno doszukiwać się podtekstów i ukrytych znaczeń.
2
OFFTOPIC / Księga Rodzaju 4,14-16
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiktorio12 dnia Marzec 25, 2019, 04:38:33 pm »
"Oto dziś wypędzasz mnie z tej ziemi" Czyli oto natychmiast, bo już dziś muszę odejść z tej ziemi - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji, w której uczyniłem bratobójczą krwią - falowy nośnik informacji, który będzie oddziaływał. Bratobójczą zbrodnią z ziemi na każdego człowieka. Czyniąc falowe zakłócenia w oddziaływaniach wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją, czyli informacja dla całości i o całości. Bo uczyniłem bratobójczą krwią - falowy nośnik informacji, który będzie oddziaływał bratobójcza zbrodnią z tej ziemi, na każdego człowieka. "muszę ukryć się przed obliczem twoim" Bo falowy nośnik informacji o bratobójczej śmierci oddziela od Wszechmogącego Boga "Będę tułaczem i wędrowcem na ziemi," Czyli będę przemieszczał się dla zdobycia pożywienia, i nie będę przebywał na stałe w jednym miejscu na ziemi. " a każdy kto mnie spotka, zabije mnie"Bo na każdego człowieka, który mnie spotka będzie oddziaływał falowy nośnik informacji bratobójczą zbrodnią. "I rzekł Pan do niego. Nie ! Ktokolwiek by zabił Kaina siedmiokrotną pomstę poniesie" Czyli i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik negacji Wszechmogącego do niego, że żaden człowiek nie może zabić Kaina. Bo pomnoży falowy nośnik informacji o bratobójczej zbrodni, który będzie oddziaływać bratobójczą zbrodnią, i pomnoży falowe zakłócenia w oddziaływaniach wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją "Położył też Pan na Kainie znak," Czyli zakrył też Wszechmogący w Kaina obrazie holograficznym bratobójczą brodnię " aby go nikt nie zabił, kto go spotka " Czyli aby nie oddziaływał obrazem holograficznym bratobójczą zbrodnią na żadnego człowieka, który go spotka. "I odszedł Kain sprzed oblicza Pana," Czyli i oddzielił Kaina falowy nośnik informacji o bratobójczej zbrodni od Wszechmogącego. " i zamieszkał w ziemi Nod, na wschód od Edenu," Czyli bratobójca, tułacz i wędrowiec zamieszkał w ziemi Nod, do której zawędrował z zachodu, na wschód - miejsce obecności Wszechmogącego od Edenu, czyli systemu duchowo - informacyjnej całości (Rdz.4,14-16)
3
OFFTOPIC / Księga Rodzaju 4,11-13
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiktorio12 dnia Marzec 24, 2019, 05:50:00 pm »
"Bądź więc teraz przeklęty na ziemi," Czyli teraz nie będziesz wypełniał mojej woli na ziemi - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji," która rozwarła swoją paszczę," Czyli w której krew - falowy nośnik informacji o bratobójczej zbrodni, będzie oddziaływać bratobójczą zbrodnią z ziemi."aby przyjąć z ręki twojej krew brata twego" Czyli zamieszczona z ręki twojej - narzędzia zbrodni. Bratobójcza krew - falowy nośnik informacji o zbrodni bratobójczej, którego ręka narzędzie zbrodni będzie oddziaływać. Zbrodnią bratobójczą z ziemi - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji. "Gdy będziesz uprawiał rolę, nie da ci już plonu swego" Bo uczyniłeś bratobójczą krwią - falowy nośnik informacji zakłócenia w oddziaływaniach roli - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji ze wszechinformacją, czyli informacja dla całości i o całości. "Będziesz tułaczem i wędrowcem na ziemi" Czyli będziesz przemieszczał się dla zdobycia pożywienia i nie będziesz przebywał na stałe w jednym miejscu na ziemi." Wtedy rzekł Kain do Pana:" Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji Kaina do Wszechmogącego. "Zbyt wielka jest wina moja" Bo jestem przeklęty, czyli nie wypełniający woli Wszechmogącego Boga. Uczyniłem bratobójczą krwią - falowy nośnik informacji, który będzie oddziaływał bratobójczą zbrodnią na ziemi. Uczyniłem moją rękę - narzędziem bratobójczej zbrodni. Uprawiana rola nie da plonu, bo uczyniłem bratobójczą krwią - falowy nośnik informacji. Zakłócenia w oddziaływaniach uprawianej roli - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji ze wszechinformacją. Będę musiał przemieszczać się dla zdobycia pożywienia i nie będę mógł przebywać na stałe w jednym miejscu na ziemi." by można mi ją odpuścić" Czyli nie można jej zapomnieć, przebaczyć i nie wspominać. Bo bratobójcza krew jest falowym nośnikiem informacji, który będzie oddziaływać bratobójczą zbrodnią z ziemi. Czyniąc falowe zakłócenia w oddziaływaniach wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją. Za czynienie falowych zakłóceń w oddziaływaniach wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją, czyli informacja dla całości i o całości. Na pewno poniesie śmiertelne konsekwencje każdy, kto tak czyni ( Rdz.4,11-13)
4
Dage / Odp: Moja przygoda z Magicznymi krokami
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dage dnia Marzec 23, 2019, 10:54:05 pm »
Religie
 
Z każdą wielką religią jest ten sam problem. Żadna z osób uważana za twórcę danej religii nie była autorem swoich wspomnień. Opowieści o życiu i działalności twórców religii znamy tylko z opowieści spisanych po ich śmierci. Przez setki lat informacje, jakie docierają do nas  z ksiąg, zostały przefiltrowane przez nieskończoną rzeszę kopistów i cenzorów, a sens przekazu może znacznie odbiegać od przesłania autora. Niemniej jednak liczba informacji zawarta w księgach uważanych za święte pozwala na traktowanie ich jako pełnych - kompletnych dróg samodoskonalenia człowieka. W Azji istniały szkoły, które przyjmowały adeptów różnych religii, którzy chcieli rozwijać się  dalej poza zakresem, jaki wyznaczały im ich własne religie.
B powtarza za jednym z mędrców, którego skazano na śmierć za herezję, że „u chrześcijan jest chrześcijaninem, u muzułmanów jest muzułmaninem, u buddystów jest buddystą”. B cały czas podkreśla, że czytając święte księgi różnych religii znajdziemy w nich wspólne korzenie. Ta wspólna podstawa jest wiedzą, jaka została dana od Stwórcy każdemu, bez względu na kolor skóry, miejsce, czy czas urodzenia. Przykładem może być fakt, że legendę o potopie możemy znaleźć w  mitologiach każdej długości i szerokości geograficznej świata. Religie powstawały by zmienić świadomość osób, które z nią miały kontakt. Były zawsze dostosowane do czasu i miejsca, chociażby poprzez język i treść przekazu. Dziś opowieści filozoficzne były by tworzone o komputerach, czy grach, a nie jak kiedyś na przykładzie stada owiec. Dziś w oglądanym przeze mnie filmie o Cyganach – „Tabor wędruje do nieba”, stary Cygan potwierdził słowa, które słyszałem od B, że „w każdej wiedzy jest dużo smutku”. Poprzez religie możemy zobaczyć również coś, co Castaneda opisywał jako wzrost świadomości całej ludzkości, związany z położeniem Ziemi względem centrum galaktyki. Kolejne religie oparte na „Wiedzy” swych twórców nie negowały całkowicie poprzedniej religii. Wprowadzały tylko do niej subtelne zmiany, które powodowały dalszy wzrost świadomości wiernych.
Któregoś razu, będąc na Kaukazie miałem okazję uczestniczyć w muzułmańskim weselu. Na weselu było klika osób, które znałem już wcześniej i miałem okazję z nimi imprezować. Podczas toastu za zdrowie państwa młodych rozmawiałem akurat z jednym znajomym, którego nie wiedziałem kilka lat. Nalałem dwa kieliszki wódki i chciałem się z nim napić. Ku memu zdziwieniu odmówił, wymigując się względami religijnymi. Wypiłem sam i nie wnikałem w temat, choć pamiętam, że wcześniej nigdy nie wylewał za kołnierz. Dowiedziałem się od innych, że był na wycieczce w Mekce i od tego momentu stał się bardzo religijny. Po kilku godzinach spotkaliśmy się z nim przed salą weselną na papierosie. Zaczął mówić o religii i o wyższości jego religii nad innymi. Zapytałem go, czy jego Bóg stworzył trawę. Odpowiedział, że tak. Powiedziałem mu stanowczo, że mój Bóg również stworzył trawę. Widząc zdziwienie w jego oczach moim stwierdzeniem, zapytałem go czy może mi wskazać przed salą weselną miejsce, gdzie kończy się trawa stworzona przez jego Boga, a zaczyna trawa stworzona przez mojego?  W tym momencie jego stan można było określić wierszykiem z mojego dzieciństwa – „zatkało ruskie kakao”. Najważniejsze jest to, że do końca wesela miałem spokój i mogłem delektować się trunkami bez żadnych indoktrynacji z jego strony.
5
OFFTOPIC / Księga Rodzaju 4,7-10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiktorio12 dnia Marzec 23, 2019, 02:46:58 pm »
"Wszak byłoby pogodne," Czyli zawsze byłoby radosne, uśmiechnięte i szczęśliwe. Bo szczęście jest dobrocią, czyli matematyczno - fizyczną definicją szczęścia. Odkrytą przez biofizyka- cybernetyka Jerzego Lechowskiego. Czyli chcesz być szczęśliwym, bądź dobry. Dlatego teraz szczęście nie jest już względne, tylko bezwzględne. Bo jest rzeczywistym i rzetelnym faktem naukowym i biblijnym." gdybyś czynił dobrze," Czyli nie negował i nie manipulował rzeczywistymi faktami, i rzeczywistymi słowami Wszechmogącego Boga. "a jeśli nie będziesz czynił dobrze," Czyli będziesz negował rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga, negował rzeczywiste fakty i manipulował rzeczywistymi faktami. Jak szatan w Edenie, "u drzwi czyha grzech"Czyli w czasoprzestrzeni są zamieszczone szatana: słowa, dźwięk, wibracja- falowy nośnik informacji. Negowania rzeczywistymi słowami Wszechmogącego Boga,negowania rzeczywistymi faktami i manipulowanie rzeczywistymi faktami. "Kusi cię," Czyli oddziałuje na ciebie falowy nośnik informacji. Negowaniem rzeczywistymi słowami Wszechmogącego Boga, negowaniem rzeczywistymi faktami i manipulowanie rzeczywistymi faktami. Byś stał się medium szatana w negowaniu rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga w negowaniu rzeczywistych faktów i w manipulowaniu rzeczywistymi faktami. "lecz ty masz nad nim panować." Czyli ty masz teraz świadomie decydować, by nie negować rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga, nie negować rzeczywistych faktów i nie manipulować rzeczywistymi faktami, które potęgują falowe zakłócenia w oddziaływaniach wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją, za które na pewno poniesie śmiertelne konsekwencje każdy, kto tak czyni (Rdz.4,24) "Potem rzekł Kain do brata swego Abla:"Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji "wyjdźmy na pole !" Czyli na miejsce zbrodni." A gdy byli na polu," Czyli na miejscu zbrodni," rzucił się Kain na brata swego Abla i zabił go." Czyli dokonał zbrodni bratobójczej. "Wtedy rzekł Pan do Kaina:"Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji Wszechmogącego do Kaina:" Gdzie jest brat twój Abel ?" Czyli łagodnie pyta Wszechmogący. A on odpowiedział: Nie wiem," Czyli bratobójca i kłamca. "Czyż jestem stróżem brata mego ? "Czyli nie jest stróżem brata swego, tylko bratobójcą i kłamcą." I rzekł:"Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji "Cóżeś to uczynił ?" Czyli ponownie łagodnie pyta. "Głos krwi brata twego" Czyli krew - nośnik informacji o śmierci brata twego Abla "woła do mnie z ziemi." Czyli informuje mnie o bratobójczej śmierci Abla z ziemi - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji (Rdz.4,7-10)
6
OFFTOPIC / Księga Rodzaju 4,4-6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiktorio12 dnia Marzec 22, 2019, 03:40:05 pm »
"Abel także złożył ofiarę z pierworodnych trzody swojej i z tłuszczu ich" Czyli Abel nie negował i nie manipulował rzeczywistymi faktami, bo złożył krwawą ofiarę - nośnik informacji o śmierci w zastępstwie człowieka (Rdz.4,10) Z pierworodnych trzody swojej i tłuszczu ich, czyli informacji ich. Analogicznie do pierwszego stworzonego człowieka- źródło zakłóceń w systemie duchowo - informacyjnej całości. Zjedzonym owocem banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz.1,29-30) "A Pan wejrzał na Abla i na jego ofiarę" Czyli Wszechmogący zobaczył zakryty owoc banana bez nasienia w obrazie holograficznym Abla i w całym uniwersum holograficznym. Jego krwawą ofiarę - nośnik informacji o śmierci w zastępstwie człowieka- źródło zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją. "Ale na Kaina i na jego ofiarę nie wejrzał;" Bo nie zakrył owocu banana bez nasienia w swoim obrazie holograficznym i w całym uniwersum holograficznym. Krwawą ofiarą - nośnik informacji w zastępstwie człowieka - źródło zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją ( Rdz4,10) "wtedy Kain rozgniewał się bardzo i zasępiło się jego oblicze" Czyli wtedy gdy negował i manipulował rzeczywistymi faktami. I nie złożył krwawej ofiary - nośnik informacji o śmierci w zastępstwie człowieka - źródło zakłóceń zjedzonym owocem banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt ( Rdz1, 29-30) Rozgniewał się bardzo i nie ludzkie stało się jego oblicze." I rzekł Pan do Kaina:"Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji. "Czemu się gniewasz i czemu zasępiło się twoje oblicze ?" Czyli Wszechmogący łagodnie pyta Kaina, czemu negujesz i manipulujesz rzeczywistymi faktami i czemu wtedy gdy negujesz i manipulujesz rzeczywistymi faktami gniewasz się, i nie ludzkie staje się twoje oblicze ? (Rdz.4,4-6)
7
OFFTOPIC / Księga Rodzaju 4,1-3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiktorio12 dnia Marzec 21, 2019, 04:45:34 pm »
"Adam obcował z żoną swoją Ewą," Czyli nastąpił akt rozradzania się, "a ta poczęła" Czyli rozpoczął się proces rozradzania się, czyli wzajemnych oddziaływań informacyjnych. Adama nasienia, czyli informacji o całości ukształtowanego funkcjonalnie rodzaju informacji, z Ewy ukształtowanym wewnętrznie do rozradzania się rodzajem informacji. "i urodziła Kaina" Czyli i ukończył się proces rozradzania się, czyli wzajemnych oddziaływań informacyjnych. Urodzeniem Kaina, czyli ukształtowanego funkcjonalnie rodzaju informacji w formie energetycznej." Wtedy rzekła: "słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji zamieszczony w czasoprzestrzeni."Wydałam na świat mężczyznę" Czyli ukończony został proces rozradzania się . Wydaniem na świat duchowo - informacyjny potomka - mężczyznę, czyli ukształtowanego funkcjonalnie rodzaju informacji w formie energetycznej, "z pomocą Pana" Czyli za pomocą Wszechmogącego słowa, dźwięku, wibracji - nośnika informacji o rozradzaniu się i o rozmnażaniu się, we wszechinformacji, czyli informacja dla całości i o całości ( Rdz.1,28). "Potem urodziła jeszcze" w następnym procesie rozradzania się. Potomka "brata jego Abla" Czyli ukształtowanego funkcjonalnie rodzaju informacji w formie energetycznej. "Abel był pasterzem trzód, a Kain uprawiał rolę. Po niejakim czasie" Czyli po upływie określonego czasu, w którym Kain - ukształtowany funkcjonalnie wewnętrznie i zewnętrznie rodzaj informacji w formie energetycznej, we wzajemnych oddziaływaniach informacyjnych ze wszechinformacją, czyli informacja dla całości i o całości. Ukończył wzrost i rozwój ukształtowanych wewnętrznie i zewnętrznie funkcjonalnych rodzajów informacji w formie energetycznej. I świadomie uprawiał rolę. "Kain złożył Panu" Wszechmogącemu "ofiarę z plonów rolnych". Czyli negował i manipulował rzeczywistymi faktami. Bo nie złożył krwawej ofiary - nośnika informacji o śmierci w zastępstwie człowieka - źródło zakłóceń zjedzonym owocem banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt ( Rdz1, 29-30). I w swoim obrazie holograficznym i w całym uniwersum holograficznym. Nie zakrył owocu banana bez nasienia - źródło zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją ( Rdz.4,1-3)
8
OFFTOPIC / Księga Rodzaju 3,22-24
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiktorio12 dnia Marzec 20, 2019, 04:21:41 pm »
"I rzekł Pan Bóg: Oto człowiek stał się taki jak my: zna dobro i zło" Czyli i rzekł Wszechmogący Bóg: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji, że człowiek stał się świadomy, jak doskonałe stworzenia Wszechmogącego Boga. Zna dobro, czyli owoc z nasieniem dla was (Rdz.1,29) i zło, czyli owoc banana bez nasienia, nie dla was dla zwierząt (Rdz.1,30)" Byleby tylko nie wyciągnął teraz ręki swej" Czyli teraz będzie chciał wyciągnąć rękę swoją, jak zerwał owoc banana bez nasienia, nie dla was dla zwierząt (Rdz.1,30)" i nie zerwał owocu także z drzewa życia." Czyli owoc - produkt rodzaju informacji także z drzewa życia, czyli drzewo życia - rodzaj informacji z owocem, czyli produktem rodzaju informacji z nasieniem życia, czyli informacja o całości rodzaju informacji dla was ( Rdz.1, 29), czyli drzewo życia. Nie zjadł, a potem żył na wieki ! czyli chciałby zjeść "a potem żyć na wieki.Odprawił go więc Pan Bóg z ogrodu Eden, czyli "odprawił człowieka" - źródło zakłóceń Wszechmogący Bóg "z ogrodu Eden" Czyli z systemu duchowo - informacyjnej całości, "aby uprawiał ziemię" Czyli rodzaj informacji w wirowej formie energii, "z której został wzięty" Czyli z wirowej formy energii. "I tak wygnał człowieka" źródło zakłóceń, "a na wschód," Czyli miejsca przebywania Wszechmogącego Boga "od ogrodu Eden" Czyli systemu duchowo - informacyjne całości." umieścił cheruby" Czyli doskonałe stworzenia Wszechmogącego Boga" i płomienisty miecz wirujący," nośnik rodzaju informacji. "aby strzegły drogi do drzewa życia" Czyli strzegły drogi dojścia do miejsca drzewa życia, czyli drzewo - rodzaj informacji w formie energetycznej z owocem, czyli produktem rodzaju informacji w formie energetycznej. I z nasieniem życia dla was (Rdz.1,29) Czyli informacja o całości rodzaju informacji w formie energetycznej, we wzajemnych oddziaływaniach informacyjnych ze wszechinformacją, czyli informacja dla całości i o całości ( Rdz3,22-24)
9
SUGESTIE DOTYCZĄCE FORUM / Odp: Sprawy Techniczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robert Noble dnia Marzec 19, 2019, 10:44:41 pm »
Niebawem forum będzie przenoszone na nowy serwer. Może to wiązać się z chwilowymi utrudnieniami w działaniu. Mam nadzieję, że wszystko uda się skopiować i bez problemu będzie działało na nowym, lepszym (szybszym) serwerze.

Prawdopodobnie usunę dział Multimedia, jest to galeria która chyba nie sprawdziła się i nie jest praktyczna.

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie forum itd. to piszcie :)
10
OFFTOPIC / Księga Rodzaju 3,19-21
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiktorio12 dnia Marzec 19, 2019, 05:08:57 pm »
"W pocie oblicza twego będziesz jadł chleb." Konsekwencja uczynionych zakłóceń w systemie duchowo - informacyjnej całości. Zjedzonym owocem banana bez nasienia nie dla was, dla zwierząt (Rdz.1,29-30)," aż wrócisz do ziemi" Czyli wrócisz do wirowej formy energii" z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś" Czyli wirową formą energii z nadanymi funkcjonalnie kształtami wewnętrznie i zewnętrznie rodzajem informacji" i w proch się obrócisz" Czyli rodzaj informacji w wirowej formie we wszechinformacji - informacja dla całości i o całości. "I nazwał Adam żonę swoją Ewa, gdyż ona była matką wszystkich żyjących." Od stworzenia prarodziców do potopu 1656 lat.I po potopie według rzeczywistej i rzetelnej chronologii biblijnej do narodzin Jezusa Zbawiciela i przyjaciela do 4128 lat. I od narodzin Jezusa Zbawiciela i przyjaciela do lat współczesnych." I uczynił Pan Bóg" Czyli Wszechmogący Bóg "Adamowi i jego żonie odzienie ze skór, i przyodział ich." Bo uczynili zakłócenia w systemie duchowo - informacyjnej całości. Zjedzonym owocem banana bez nasienia nie dla was, dla zwierząt (Rdz.1,29-30) I stali się nadzy, czyli bez wszelkiej harmonii barw i dźwięków - nośników informacji, otaczających Adama i jego żonę. Konsekwencja zakłóceń w systemie duchowo-informacyjnej całości we wzajemnych oddziaływań informacyjnych wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją - informacja dla całości i o całości ( Rdz.3,19-21)
Strony: [1] 2 3 ... 10
misy kryszta?owe