Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
NASZE DOŚWIADCZENIA / Odp: Jak bardzo zaawansowani jestescie w podrozach astralnych?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robert Noble dnia Lipiec 01, 2018, 01:44:29 pm »
Nie poddawaj się Wera, :) Dasz radę! Co do Twojego początkowego pytania o poziom zaawansowania to jest ono nie na miejscu. Warto je zadać sobie samemu by dalej przeć do przodu.
32
NASZE DOŚWIADCZENIA / Odp: Bez owijania w bawełne czas jest iluzją czy zycie świadomkści
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robert Noble dnia Lipiec 01, 2018, 01:41:17 pm »
Cokolwiek starałeś się przekazać swoimi słowami nie zostało chyba dobrze zrozumiane. Musisz chyba naprawdę czuć się źle... a przecież można inaczej. Wybór zawsze należy do nas, ale niech on będzie dobry dla nas i otoczenia :)
33
NASZE DOŚWIADCZENIA / Odp: Sen we śnie i mała ćma
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robert Noble dnia Lipiec 01, 2018, 01:38:18 pm »
Ostatnio coraz więcej ciem zaczęło mnie odwiedzać :) Myślę, że to dobry omen :)
34
NASZE DOŚWIADCZENIA / Odp: Sen we śnie i mała ćma
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zinka dnia Czerwiec 24, 2018, 01:24:24 pm »
Wiadomo co by było, musiałabyś kroczyć wyznaczoną ścieżką, a ja chyba nie jestem jeszcze gotowa, dlatego tak zacięcie się broniłam. W sumie za jakichś czas może spróbować jeszcze raz, może będę gotowa :)  no chyba, że się obraziła i dała se spokój ze mną ;D 
35
NASZE DOŚWIADCZENIA / Odp: Sen we śnie i mała ćma
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mote dnia Czerwiec 24, 2018, 03:29:11 am »
Tego co by się stało gdybyś pozwoliła jej się aktywować Zinka, albo gdybyś przegrała tą walke już chyba nigdy się nie dowiesz. No może jeżeli tą swoją przeciwniczkę jeszcze kiedyś spotkasz o ile coś z niej pozostalo po łomocie który jej sprawiłaś. 👍😋
36
NASZE DOŚWIADCZENIA / Odp: Sen we śnie i mała ćma
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zinka dnia Czerwiec 23, 2018, 04:18:35 pm »
Kiedyś stoczyłam krwawą walkę z kobietą, która chciała mnie aktywować, pokonałam ją, ciekawe co by się ze mną działo jakbym dała się jej uaktywnić, hmm ::)
Zadałam jej pytanie, czego ode mnie chce, dlatego wiem, bo mi odpowiedziała, walka była ostra bez broni :)

37
NASZE DOŚWIADCZENIA / Odp: Sen we śnie i mała ćma
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mote dnia Czerwiec 22, 2018, 08:10:50 pm »
Ja nie walczyłem nigdy z nieorganicznymi tak przynajmniej mi się wydaje. Nie mówię o nieświadomych snach gdzie toczyłem jakieś walki, bądź specjalnych misjach do podziemi gdzie walka z mrowiem kreatur była raczej metaforą prawdziwej intencji misji ratunkowej, którą miałem w zamiarze.
Pewnego razu paręnaście lat temu miałem serię koszmarów w których coś za mną ciągle podążało, była to taka druga seria o ile pamiętam. Nie mogłem się tego pozbyć. CoŚ bo trudno było to określić odnajdywało mnie w każdym śnie w który uciekałem a zmieniałem je (sny) uciekając co chwilę. Po kilku a może kilkunastu nocach takiej ucieczki w końcu stanąłem na przeciw tej istoty wyglądającej jak człowiek.  "Pokaż mi swoje prawdziwe oblicze" wwykrzyczałem. Sen się rozpadł I ujrzałem pociągły długi czarny kształt tej istoty. To było tak niezwykłe, to co postrzegałem, że wróciłem do ciała, a raczej zgodnie z moją świadomością w tamtym czasie porostu się obudziłem.
Po jakimś czasie, może kilku latach poczułem, że chcę spotkać istoty nieorganiczne, zdaje się, że to temat powracający co jakiś czas w dużej mierze a może przedewszystkim związane to jest z książkami Castanedy… Od razu pierwszej nocy porostu wparowali. Nie miałem żadnego poprzedzającego to wydarzenie snu, albo go nie pamiętam. Staneli w okół mnie, było ich 7 bądź 9, nie potrafię dokładnie tego określić. Nawet przez chwilę nie wyglądali jak coś znanego z naszego świata. Byli podłużnymi, ciemnymi kształtami w okół których wszystko zdawało się wibrować. "Czego od nas chcesz?" usłyszałem głos. "Nic od was nie chcę!" wykrzyczałem chyba zaskoczony I może przytłoczony ich obecnością. Otworzyłem oczy te fizyczne (chyba) I ku mojemu ogromnemu zdziwieniu cały pokój był czerwony, wszystko było czerwone a ja widziałem pomimo ciemności. Na dworze szalała burza.
Wiele razy zastanawiałem się dlaczego powiedziałem że nic od nich nie chcę, przecież tyle razy wyobrażałem sobie o co poproszę gdy stanę przed istotą nadnaturalną, prosiłbym o naukę. Ale od razu wiedziałem, że odpowiedź ta pochodziła z głębi mnie, z serca I musiałem ją zaakceptować.
Przez wiele lat miałem z nimi spokój dopóki sam nie zażyczyłem sobie inaczej. Taka chyba najprostsza metoda na nieorganicznych to po prostu powiedzieć im że mają dać ci spokój.
Ale to wszystko jest oczywiście dużo bardziej pogmatwane a setki snów tych świadomych I tych zapomnianych pokazują, że różne istoty są gdzieś obok nas zawsze.
Zgadzam się jak najbardziej z Robertem na temat postawy wojownika, nie szukającego konfliktów ale wypatrującego bitew mocy I przedewszystkim wiecznie walczącego ze swoimi słabościami. Tyczy się to każdego aspektu życia. Sztuka przetrwania oznacza równierz umiejętność samoobrony gdy wszelkie wywody I uniki już nie skutkują. Dlatego w czasie pokoju szykujemy się do wojny….


Lepiej być Wojownikiem w ogrodzie niż Ogrodnikiem na wojnie.


38
NASZE DOŚWIADCZENIA / Odp: Sen we śnie i mała ćma
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zinka dnia Czerwiec 22, 2018, 06:41:17 pm »
 Czasami używam siły, żeby sobie trochę powalczyć .;)  Pamiętam jak kiedyś napadali na mnie stadnie, po pokonaniu ich, do ataku podchodzili w większej ilości i lepsi w walce niż poprzedni, jak już widziałam, że przewyższają mnie siłą i nie dam rady, więc wtedy cofka do ciała.
Czytając twoje doświadczenia, miałam wrażenia jakbym czytała książkę o podobnej tematyce i przygodach, nie pamiętam tytułu, było tam partnerstwo duchowe i ciągła walka.
39
NASZE DOŚWIADCZENIA / Odp: Sen we śnie i mała ćma
« Ostatnia wiadomość wysłana przez EosCris dnia Czerwiec 22, 2018, 05:17:58 am »
ja z tą ćmą to calkiem serio mówiłam :D żeby nie było, ze sie smieje czy cuś ;) 
40
NASZE DOŚWIADCZENIA / Odp: Sen we śnie i mała ćma
« Ostatnia wiadomość wysłana przez EosCris dnia Czerwiec 20, 2018, 09:31:40 am »
A do mnie dziś przyleciała duża ćma zaraz po tym jak weszłam na forum i przeczytałam Twój wpis, po czym wzięłam do ręki książkę OOBE Ścieżka Serca :) Ćma pojawiła się i usiadła na obrazie 3 czakry (czakry mocy), przeleciała przez wszystkie obrazy czakr i zniknęła w mojej sypialni :D Bardzo ciekawe doświadczenie... 
Ćma wiedzy... ;) 
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
misy kryszta?owe