Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10
81
Zinka / Odp: Takie sobie sny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zinka dnia Marzec 14, 2018, 04:03:10 pm »
Jesteśmy w jakimś pomieszczeniu trzy osoby i dziecko, rozmawiamy o przeczytanych książkach, znajomy daje mi obrazek szarobiały, biorę go do ręki i oglądam nie mogę wyjść z podziwu, że całą książkę potrafił przedstawić za pomocą jednego obrazka, jestem pod wrażeniem. Zastanawiam się oglądając obrazek czy kupić sobie następną część książki czy może lepiej wypożyczyć ?

Siedzę z dzieckiem w pokoju, patrzę a po podłodze chodzi mały ptaszek, zastanawiam się skąd on się wziął, mówię do dziecka, żeby go złapało i wypuściło za okno, ale ten mały ptaszek zaczął dziobem wyjadać chomikowi z pyska coś, chomik otwiera japę ;D a ten mu wydziobuje, mówię, trudno, na razie nie będziemy go wyganiać, skoro razem żyją w symbiozie to niech se żyją  ;D
82
Negai / Zwiedzanie Raju
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Negai dnia Marzec 14, 2018, 12:02:14 pm »
No Witajcie :)


Już było nad ranem, mi się coś śniło i nagle zdałam sobie sprawę że to sen. Więc standardowo wyszłam z ciała, poza ciałem zobaczyłam jakaś kobietę która mówiła mi że zrobi mi zastrzyk który sprawi, że będę sie szybciej rozwijać i będę szczęśliwsza. Początkowo brzmiało to dobrze, ale szybko się sprzeciwiłam, gdyż nie znałam tej kobiety i wiem że nie każdy w Poza ma co do nas czyste intencje. Kobieta była zdziwiona, ale po chwili zniknęła. 
Od razu przypomniało mi się, że chciałam zobaczyć jak wygląda świat w którym jesteśmy ,,między wcieleniami". Wydałam więc taką intencje, przeteleportowało mnie do mojego salonu gdzie znajdowała się jakaś młoda dziewczyna. Powiedziałam na głos jeszcze raz moją intencje sądząc, że coś nie wyszło. Na to ta dziewczyna wstała i pełna ekscytacji powiedziała -Na prawdę?! Super, mogę cię tam poprowadzić. Jestem strażniczką tego miejsca. -Ja się nieco zdziwiłam, i zapytałam dlaczego ona aż tak się cieszy. - A no wiesz, bardzo rzadko ktoś mnie o to prosi. Nudzi mi się już. -Potem kazała mi założyć na oczy specjalną opaskę, bo uznała że lepiej będzie gdy będę ją po prostu słuchać na początku. Poczułam że mnie gdzieś przenosi, przy okazji zapytałam ją jak mam sie do niej zwracać. Odpowiedziała -Łoopa- Czy jakoś tak.
Zaczęła mi opowiadać, że po śmierci każdy trafia do swojego świata, swojego raju. Jest to miejsce gdzie dusza odpoczywa i się oczyszcza, przed kolejnym wcieleniem. Jest tam wszystko to, co dusza potrzebuje. Są to bardzo duże światy, gdy zapytałam jak duże, nagle znalazłam się nad ziemią i powiedziała, że wiele światów jest nawet większych od ziemi. Zdziwiłam się, ale skoro tak mówiła. Zmysły są tam wyostrzone, również smak. Gdy to powiedziała dała mi do spróbowania coś do jedzenia, co faktycznie było bardzo intensywne. Gdy zapytałam ile jest tych światów to odparła, że niezliczone miliardy. 
Potem znalazłam się w bardzo dziwnym miejscu. Była to plaża, ale pokryta zielenią, niebieskie piękne niebo, gdzieś obok ocean, a z drugiej strony kolorowe kamienice. Powiedziała, że to część mojego raju. 
Potem nagle znalazłyśmy się w czymś w rodzaju fabryki. Ktoś nas stamtąd wyganiał, uciekłyśmy więc. Zapytałam ją o mnie i mojego przyjaciela, który również nieco interesuje się duchowością.
-Znacie się bardzo długo, i macie dużo powiązań z poprzednich wcieleń- odparła. Na to ja zapytałam, dlaczego więc jednemu przychodzi coś łatwiej, a drugiemu gorzej. Chodziło mi konkretnie o różnice w naszym zaangażowaniu w pewne sprawy, i w tym że nieraz mi jest łatwiej np. osiągnąć świadome śnienie niż mojemu przyjacielowi.
Ona na to odpowiedziała, choć warto dodać że jej odpowiedź była pełna dystansu, podkreślała że mówi to patrząc na nas z góry(w ten sposób podkreśliła że nie jest moim opiekunem, wiec nie może powiedzieć z 100% pewnością). -Dla mnie jesteście jak ogień i woda. Macie zupełnie inną naturę, to widać na pierwszy rzut oka.
Potem znalazłyśmy się nad tym oceanem o którym wspominałam. Ona sprawiła, że woda się wypiętrzyła, i tak jak Mojżesz mógł przejść przez ocean z narodem wybranym, tak i nam pojawiła się taka ścieżka między wodami. Przeszłyśmy tam, nagle znalazłyśmy się przed jakąś jaskinią, zbudowaną jakby z jasnoszarych kryształów.
-A to coś co nazywamy wyrocznią. Ale to umowna nazwa, to ty to tak nazywasz- Powiedziała. Po cyzm wytłumaczyła mi intuicyjnie, że tutaj razem z opiekunami wybieram swoje przyszłe wcielenie. Jest to bardzo dokładny wybór, i jak na nasze ziemskie rozumy skomplikowany. Ważne jest bowiem odpowiednie połączenie doświadczeń, nauk, różnych relacji, tak by te życie było dla nas jak najlepsze z punktu widzenia duszy. 
Zapytałam czy bywa, że w tym procesie uczestniczą też inne istoty, np. jakaś rada, bo słyszałam o czymś takim. Odparła że tak, ale na ogół nie potrzeba osób trzecich, i wystarczą opiekunowie. Chciałam wejśc do środka tej jaskini, jednak poczułam pewną blokadę. Najwyraźniej nie mogłam się tam dostać, zobaczyłam tylko jakieś szybkie obrazy jak tam wygląda. 


Doświadczenie moim zdaniem bardzo ciekawe ,ale następnym razem chciałabym zobaczyć proces tego wyboru kolejnego wcielenia, jakby cofnąć się w czasie. To by mogło być ciekawe.
83
NOWOŚCI / Odp: Artykuły
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robert Noble dnia Marzec 04, 2018, 12:08:05 pm »
Wiele osób zastanawia się jak zacząć swoją przygodę z ochroną i oczyszczaniem energetycznym. Z pomocą przyjdzie ten artykuł, który w sposób przystępny wyjaśnia jakimi narzędziami można pomóc sobie i innym.
http://www.instytutnoble.pl/ochrona-i-oczyszczanie-energetyczne-metody-cz-1/
84
NOWOŚCI / Odp: Artykuły
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robert Noble dnia Marzec 04, 2018, 12:05:27 pm »
85
LITERATURA WIEDZA WYWIADY CIEKAWOSTKI / Odp: Filmy o tematyce OBE/LD i nie tylko
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zinka dnia Marzec 02, 2018, 06:15:36 pm »
Fajny film trzyma w napięciu, ale nie lubię takich filmów, bardzo mi ciśnienie podnoszą ;)
86
LITERATURA WIEDZA WYWIADY CIEKAWOSTKI / Odp: Filmy o tematyce OBE/LD i nie tylko
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mote dnia Marzec 02, 2018, 06:09:24 pm »
Apocalypto (2006)
To pełen rozmachu, zapierający dech w piersiach przygodowy film akcji, rozgrywający się w burzliwym okresie upadku wielkiej cywilizacji Majów. Łapa Jaguara – młody wojownik ze spokojnego, żyjącego w harmonii plemienia zamieszkującego dżunglę, zostaje pojmany przez okrutnych przybyszów i zmuszony do odbycia niebezpiecznej wyprawy do nieznanego świata cywilizacji opartej na strachu i ucisku, na której końcu czeka go ołtarz ofiarny. Mężczyzna podejmuje jednak desperacką próbę ratowania życia i ucieczki z przeklętego miasta. Miłość do żony i rodziny, więź z plemieniem dadzą mu nadludzką siłę, potrzebną, by samotnie przemierzyć dżunglę i stawić czoła depczącemu po piętach pościgowi.


https://zalukaj.com/zalukaj-film/1607/apocalypto_2006_.html
87
DOŚWIADCZENIA ZAŁOGI IRN / Odp: Life czyli "W tej chwili To"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mote dnia Luty 27, 2018, 08:07:25 pm »
Pozwolę sobie odpowiedzieć śpiewająco  <gitara>

"W Tybecie swieze skóry rozklada sie na sloncu i naciera maslem, aby nadac im miekkosci. Praktykujacy
buddyzm jest jak taka swieza skóra – twardy i zbity, obarczony ciezarem ciasnych i sztywnych
pogladów Nauki (dharma) przypominaja maslo, wcierane w skóre poprzez praktyke. Slonce jest
natomiast bezposrednim doswiadczeniem. Kiedy obie te rzeczy sa zastosowane, praktykujacy staje
sie miekki i podatny na rozwój. Lecz maslo jest równiez przechowywane w skórzanych torbach. Kiedy
zostawi sie je w taki sposób na kilka lat, skóra, z której zrobiona jest torba, staje sie twarda jak
drewno, którego nie zmiekczy nawet tona swiezego masla. Ktos, kto przez wiele lat studiuje nauki,
przyjmujac je jedynie na poziomie intelektualnym, posiadajac niewielkie tylko doswiadczenie w
praktyce, jest podobny do takiej zesztywnialej skóry. Nauki moga zmiekczyc twarda skóre ignorancji i
pewnych warunków, ale jesli przechowuje sie je jedynie intelektualnie, nie wprowadzajac ich w zycie
za pomoca praktyki i nie ogrzewajac bezposrednim doswiadczeniem, czlowiek moze stac sie sztywny i
ociezaly w swoim intelektualnym zrozumieniu. Nowe nauki nie zmiekcza go, nie przenikna ani nie
zmienia. Musimy uwazac na to, aby nie przechowywac nauk tylko na poziomie konceptualnego
zrozumienia, aby nie stalo sie to blokada na drodze do madrosci. Nauki nie sa bowiem pogladami,
które nalezy gromadzic, lecz sciezka, która nalezy podazac."

EosCris jesteś taką skórą miękką I podatną na rozwój, pomagasz innym swoimi praktykami; masażem czy wprawiając ich w wibracje misami
 albo innymi metodami. Ktoś Cię kiedyś masłem wysmarował.
 Myśle, że wielu potrzebuje masła dlatego "pierniczenie kotka za pomocą młotka" może okazać się początkiem drogi do oświecenia I na pewno nie jest bezwartościowe. Jest tyle różnych smaków.
Jak dla mnie temat już zamknięty każdy ma prawo do własnego oświecenia bardziej mojszego czy twojszego, którego nie mam szans pojąć.
Chyba już wszystko zostało powiedziane...
88
DOŚWIADCZENIA ZAŁOGI IRN / Odp: Life czyli "W tej chwili To"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez EosCris dnia Luty 27, 2018, 12:42:05 pm »
Zadna obrona Mote :) gdyż prawda sama sie obroni :) tylko musisz jej doświadczyć :) Ja co miałąm do powiedzenia powiedziałam i nic dodać już więcej się nie da wiec i merytoryki brak :) a cała reszta to pirniczenie kotka za pomocą młotka :D 
89
DOŚWIADCZENIA ZAŁOGI IRN / Odp: Life czyli "W tej chwili To"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mote dnia Luty 26, 2018, 05:40:32 pm »
Nie muszę być oświecony by sie z tego śmiać 8) EosCris  <kankan> nie ma czego bronić, tylko szkoda, że brak merytorycznej dyskusji. Tylko szkoda.
90
DOŚWIADCZENIA ZAŁOGI IRN / Odp: Life czyli "W tej chwili To"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez EosCris dnia Luty 26, 2018, 05:15:11 pm »
Tak, jak powiedziałam jak Was oświeci, to sie pośmiejecie z tego wszystkiego :* Kocham Was Żuczki moje kochane! <3 
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10
misy kryszta?owe