Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Od Zera Do Astralnego Explorera  (Przeczytany 8218 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
Odp: Od Zera Do Astralnego Explorera
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 24, 2013, 07:56:10 pm »
0
Pomyślałem, że Sanctus może opisywać zarówno udane jak i nieudane podejścia i próby. Ciekawe czy się pojawi. Już raz nam zniknął na forum, ale był to okres wakacyjny, więc było to uzasadnione. Czy gdy się pojawi będzie miał jakieś przekonywujące wytłumaczenie? Zagadkowe zniknięcia zdarzają się wyjątkowo często. Zinka powinnaś coś wiedzieć na ten temat :)
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 24, 2013, 08:46:34 pm »
0
No ja tam wiem jak to jest, dlatego wiem, że  <matrix> jak  będzie miał czas.  ;D
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Sanctus Diavolos

• *
  • Respect: +7
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 28, 2013, 02:37:45 pm »
+3
Cześć wszystkim dzięki za troskę z waszej strony, jestem cały i zdrowy ;) Gorzej było z moim komputerem dlatego przez miesiąc nie dawałem oznak życia :(

Trochę się tego nazbierało, dlatego będę stopniowo dodawał opisy moich doświadczeń z tego miesiąca jednocześnie starając się na bieżąco zdawać relację z obecnych doświadczeń

I DOŚWIADCZENIE
Wstaje po około 4 h snu, 15 min rozbudzania i powrót do łóżka. Krótka afirmacja podbudowująca na duchu i zaczynamy relaksację. Po skończonej porządnej relaksacji czekam spokojnie starając się utrzymywać pustkę w umyślę ;) Po dość długim czasie zaczynam czuć ogromną chęć zmiany pozycji. Przekręcam się na lewą stronę i czekam aż pojawią się wibracje. Czekam i po jakiś 5-10 min czuje jak moje ciało ogarniają wibrację, od razu zaczynam technikę rotacji (wyobrażam sobie ruch). Czuję, że się kręcę. Widzę tylko ciemność. Zaczynam się dostrajać o dywan (po prostu zacząłem myśleć o tym że trę ręce od dywan) i tu niespodzianka. Stoję przed drzwiami do pokoju brata i mam na sobie jego niebieską koszulkę. Myślę sobie, że nie wyszło mi i zamiast wyjść z ciała wszedłem w sen. Próbuje przełożyć rękę przez ścianę, nie udaje mi się, czuję frustrację..... Straciłem świadomość

Krótki wniosek: Ręki nie udało mi się przełożyć przez ścianę ponieważ założyłem sobie podświadomie z góry, że mi się nie uda

II DOŚWIADCZENIE
Jestem w pokoju brata, leżę pod kołdrą na podłodze mając otwarte oczy i patrząc się na szafkę obok mnie zaczynam czuć wibrację.Próbuję się wykręcić z ciała. Na początku mi się to nie udaje, a wzrok mam cały czas skupiony na szafce, ale skupiłem się na wykręceniu mocniej i zacząłem się wykręcać. Wy turlanie się z ciała było bardzo energiczne i widziałem wszystko co się dzieje w trakcie. Patrzę na drzwi czy nikt mnie nie usłyszał, wchodzi przez nie moja matka... Budzę się, w swoim pokoju. Wszystko to działo się w śnie

Krótki wniosek: Ciekawe doświadczenie dające mi do myślenia czy wyjście z ciała i świadomy sen to te same rzeczy czy jednak różniące się od siebie doświadczenia, czułem przecież wibrację i wychodziłem z ciała w śnie

III DOŚWIADCZENIE
Wstałem po około 4 h snu, rozbudzanie 10 min i powrót do łóżka. Zrelaksowałem ciało. Leżę już długo zrelaksowany, ciało stało się już ciężkie i senne przewracam się na bok, czekam na wibrację. Niestety od samego początku miałem strasznie rozbiegany umysł.Straciłem świadomość i zacząłem śnić. Sen był zwyczajny związany z moją dawną pracą, ze snu budzą mnie wibracje, są słabe więc próbuje je wzmocnić, na początku nie bardzo mi to wychodziło, ale w końcu się udało i stały się one trochę silniejsze (myślałem po prostu o ich intensywności ). Próbuje wychodzić metodą dywanu opisaną przez Roberta w jego książce, nie pamiętam dokładnie czy wyobrażałem sobie, że trę rękoma o dywan czy, że próbuje się dzięki niemu wyrwać z ciała. Widzę swoje ręce próbuje się przeczołgać/wyrwać za pomocą rąk z ciała. Udało się. Pamiętam, że przywaliłem chyba o ławę obok łóżka, ale nie poczułem jakiegokolwiek bólu, lecz usłyszałem huk. Bałem się, że wszystkich obudziłem....

IV DOŚWIADCZENIE      - Te doświadczenie jest  starsze niż poprzednie
Wstaję po około 4 h snu, 15 min rozbudzania i do łóżka. Relaksacja całego ciała i leżę na plecach próbując utrzymać pustkę w umyślę. Leżę na plecach najdłużej jak się da, w końcu po jakimś czasie się przekręcam na lewy bok. Czekam chwilę i czuję wibrację, myślę po prostu o tym, że wstaje (wyczytałem tą metodę kiedyś u Darka Sugiera) i czuję, że zaczynam wstawać. Uczucie było takie jakbym wstał swoim fizycznym ciałem. Zacząłem się dostrajać. Widzę wszystko, ale dalej myślę, że wstałem ciałem fizycznym, a nie astralnym. Próbuję przełożyć rękę przez szafę, nie udaje się.... Tracę świadomość

Krótki wniosek:Uczucie wstania było tak realne iż zacząłem myśleć, że wstałem swoim ciałem fizycznym. Jednak jest to nie możliwe, bo w momencie wibracji nasze ciało jest sparaliżowane. Po za tym jak się obudziłem leżałem normalnie na łóżku

V DOŚWIADCZENIE
Wstaję po 4 h snu, 10 min rozbudzania i powrót do łóżka. Chciałem wypróbować hemi-sync podczas relaksacji i czekania na plecach przed obróceniem się z pleców na lewy bok i czekaniem na wibrację. Założyłem słuchawki i puściłem 30 min utwór. Chwilę później odpłynąłem i obudziłem się pod koniec utworu, zdjąłem słuchawki i przekręciłem się na lewy bok. Zasnąłem

Krótki wniosek:Bez muzyki łatwiej jest mi utrzymać świadomość

VI DOŚWIADCZENIE
Jestem pod prysznicem, patrzę na swoje ciało. Owłosienie nóg jest inne niż w rzeczywistości. Jestem pewien, że to jest OK, ale dla pewności robię test rzeczywistości. Próbuję lewitować... Udaję się, to jest sen. Tracę obraz. Zaczynam wirować. Teraz jestem pod swoim rankiem pod swoim domem na ulicy. Zaczynam lecieć w górę. Chcę wznieść się 30 m do góry, wyżej niż 15 m bloki w moim miasteczku. Jestem już tak wysoko w powietrzu, że zacząłem się bać czy na pewno nic mi się nie może stać. Słyszę głos jakby matki, który mówi mi żebym przeleciał przez blok. Zniżam lot i widzę z trzeciej osoby jak przelatuję przez blok z dużą prędkością. Tracę obraz i znowu zaczynam wirować, znalazłem się na parkingu za blokiem numer 6, unoszę się w powietrzu i myślę co miałem zrobić w śnie. Przypomina mi się, że miałem przelecieć się obok wieży (Kiedyś pracowałem w starym budynku, jest w nim wieżyczka na wysokości około 10-13 m, chciałem kiedyś przelecieć się w astralu obok niej, jest z niej piękny widok na tory które kierują się na piękne pola), lecąc w jej kierunku obraz zaczął mi znikać i się obudziłem   ;/   

Offline Negai

• Respect: +97
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 28, 2013, 04:11:20 pm »
0
Ja też bardzo często podczas wychodzenia odczuwam to tak realnie, że uważam że jednak nie wyszłam, tylko wstałam ciałem fizycznym :P Najlepiej jest zrobić kilka testów rzeczywistości, albo np. z całych sił spróbować włożyć rękę do okna.

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 28, 2013, 08:40:24 pm »
0
super, no proszę jak wiele się działo w tym czasie, a ktoś tu już snuł domysły że twoją świętość diabli wzięli ;)
Daję plusika za podzielenie się swoimi doświadczeniami :)

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
  • Respect: +102
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 28, 2013, 09:15:58 pm »
0
...  albo np. z całych sił spróbować włożyć rękę do okna.
Hehehe... lepiej nie brać tej części wypowiedzi zbyt dosłownie, prawda Negai ... ?  ;) ;D
... w nieskończonym duszy trwaniu ...

Offline Sanctus Diavolos

• *
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 03, 2013, 09:18:39 pm »
0
Dzisiejsze wyjście :

Budzę się o 3.30, strasznie spać mi się chce, jednak potrzeba fizjologiczna zmusza mnie do wstania i pójścia do toalety. Wracam i kładę się do łóżka, biorę telefon i zaczynam grać w gierkę logiczną żeby się trochę rozbudzić, po około 5 minutach odkładam ją i układam się w wygodniej pozycji na plecach. Staram się utrzymać czysty umysł. Nie wiem kiedy przysnąłem, ale wybudziły mnie wibracje i czuje jak moja głowa się oddzieliła, zaczynam podnosić tułów i wstaje. Myślę sobie, że chyba wstałem ciałem fizycznym. Zaczynam myśleć o tym żeby się dostroić o dywan i widzę go i czuje. Jest już widno wychodzę z mojego pokoju do przedpokoju i próbuje przełożyć rękę przez drzwi wyjściowe. Czuje jednak opór, ale nie taki że całkiem twarde są te drzwi jak w świecie fizycznym, a są jak twarda plastelina i odcisnąłem w nich swój koniuszek palca delikatnie. Straciłem świadomość. Po jakimś czasie przebudzam się a tu dalej ciemno jest ;P

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 07, 2013, 09:04:33 pm »
0
fajnie :) trzymam kciuki, życzę więcej eksploracji :)

Offline Sanctus Diavolos

• *
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 09, 2013, 10:21:20 pm »
0
Dzięki Niania za wsparcie :)

Od dzisiaj zaczynam stosować się do rad z Lucidologi

Zobaczymy jakie dzięki temu osiągnę efekty ;)

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 19, 2016, 07:52:49 pm »
0
Sanctus mam nadzieję, że ciągle praktykujesz, gdziekolwiek jesteś...

Share via facebook Share via twitter
Tags:

OOBE - Przewodnik