Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: MIKADORO - harmonia aury i energoinformacji  (Przeczytany 428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
MIKADORO - harmonia aury i energoinformacji
« dnia: Październik 03, 2015, 08:54:18 am »
Mam do sprzedania spray Mikadoro (buteleczka 50ml)
Poniżej przedstawiam informację na temat tego produktu.

MIKADORO
codzienna higiena duchowa
     harmonia aury i energoinformacji

MIKADORO to naturalne połączenie tachionizowanej organicznej soli kompleksu mineralno-aminokwasowego z wodą koloidalną złota, platyny, palladu, minerałów, bajkaliny i innych ziół. Tachionizowanie daje dostrojenie się wibracją do potrzeb organizmu i dostraja do zdrowej matrycy holistycznej komórki macierzystej z szerokim spektrum działania.

Płyn zawiera bioenergoinformację zdrowej żywej komórki (20 L-aminokwasów, mikro i makroelementów), tzn. że komórki chore lub zniekształcone mają możliwość powrotu do zdrowia. Wykazuje szerokie spektrum harmonijnego oddziaływania na organizm.
Środek kosmetyczny do użycia zewnętrznego o szerokim oddziaływaniu na biopole żywych organizmów. Można go używać jako mgiełkę na ciało lub do odświeżania powietrza w pomieszczeniach. Szczególnie do zmian skórnych. Pomaga na łuszczycę, wypryski i przyspiesza gojenie ran. Szybkie orzeźwienie dla zmęczonych, zestresowanych komórek.
Wzbogacony olejem tachionizowanym podnosi potencjał i utrzymuje wysoki stan bioenergetyczny, dając samoistny powrót organizmowi do harmonii emocjonalnej czy homeostazy, prowadzącej bezpośrednio do zdrowia.
Tachiony energii są transferowane do ciała, które się staje na kilka dni od aplikacji anteną tachionową. Efekt stosowania dla każdego jest inny, a jego intensywność na poziomie fizycznym i energetycznym zależy od kondycji zdrowotnej człowieka i poziomu świadomości.
Zastosowanie uniwersalne: wzmacniające, uodparniające, odżywcze profilaktyczne i regenerujące energetykę organizmu. Zużyć przed upływem 30dni (później bardzo pachnie).  

Wykonane badania aktywności energoinformacyjnej biopola w promieniach kirjanowskich wykazały błyskawiczne działanie substratu w aurze organizmów.

Zalecamy zużyć do 30 dni (później zaczyna mocno pachnieć, co nie zmniejsza aktywności aerozolu)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/12/mikadoro-harmonia-aury-i-energoinformacji/1132/
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2015, 09:04:24 am wysłana przez Robert Noble »
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
Odp: MIKADORO - harmonia aury i energoinformacji
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2015, 12:51:06 pm »
Ok produkt został już rozdysponowany zatem nie posiadam go już na stanie. Zamykam zatem wątek.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2015, 01:00:46 pm wysłana przez Robert Noble »

misy kryszta?owe