Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Cofa mnie  (Przeczytany 1178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cybershaman

• *
Cofa mnie
« dnia: Grudzień 28, 2016, 09:13:28 pm »
Hej. Ja mam od jakiegoś czasu chyba ld? Sam nie wiem co.
Ustawiam sobie zegarek na 5:30 i bez rozbudzania idę dalej spać. Często odzyskuje świadomość. Widzę tak jakby ekran do którego wchodzę i mam świetny obraz. Podczas strachu, podnieceniu itd cofa mnie do łóżka.
1.jak zakotwiczyc się mocniej
2.Jak przejść do oobe
3.Jak rozpoznać czy to jawa czy sen czy oobe

Można powiedzieć że ld to płytkie oobe?

P.S
Podczas medytacji czułem ucisk w miejscu trzeciego oka, czy ktoś tak miał?

Wysłane z mojego UMI_SUPER przy użyciu Tapatalka

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/cofa-mnie/1261/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2016, 11:29:00 am wysłana przez cybershaman »

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
Odp: Cofa mnie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2016, 08:09:13 pm »
Hej ;) po pierwsze proponuję zapoznać się z treścią forum bo generalnie pytasz o sprawy wałkowane tu wielokrotnie, że aż nie wypada jeszcze to dręczyć.

Jak wchodzisz nie jest zbytnio istotne bo to i tak w 99% zależy od twojego szczęścia choć wiele ludzi zapewne będzie się upierać, że są zdyscyplinowani itd. niech tak będzie ;) 

1. Po prostu śnij... wola przyjdzie z czasem dla twojej świadomości jest to ciężka sprawa utrzymywać coś połowicznie nowego. Proponuje zastosować metodę patrzenia na ręce a następnie na jakiś przedmiot kiedy rozlewa Ci się percepcja i z powrotem na ręce. Tak w kółko.

2. W śnieniu zakręć się w kółko zrób parę kroków w przód zamknij oczy i głośno krzyknij "OBE i LD to dwie nazwy określające te same zjawisko percepcyjne!!!". I proszę nie pytaj czemu poczytaj forum. 

3.  CO??? jaki sens ma te pytanie? Kiedy śnisz będziesz wiedział w innym wypadku po prostu nie jesteś świadomy tego, że jesteś w śnie czy tam innym poziomie świadomości to jest logiczne. 

4. Płytkie LD to płytkie OBE, a głębokie OBE to głębokie LD. Nazewnictwo w śnieniu nie ma znaczenia. To tak jakby w seksie było istotne jak się nazywa to co Ci zwisa w spodniach czy to co mają dziewczynki między nogami. Ty po prostu to robisz to jest naturalne żywe opis jest tylko potrzebny w komunikacji. Na forum się przyjęło raczej, że albo masz płytką faze albo głęboką faze. 

Co do PS... To normalnie wiele joginów to opisuje sam też to jeszcze miewam bardzo intensywnie. Też może Ci się pojawić wrażliwość na światło oraz pogorszony wzrok wieczorami bez słońca. Raczej wszyscy jak już to opisują to w wieku 21 do 28 lat. 
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline cybershaman

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2017, 01:59:59 pm »
Twierdzisz że oobe i ld to to samo?,

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2017, 11:31:43 pm »
Tak jak najbardziej dokładnie to samo. Cały ten cyrk z przechodzeniem z LD do OBE to wkręcanie samego siebie i strata energii a to wszystko tylko dlatego, że te same doświadczenie zostało różnie nazwane przez innych podróżników. 
Jak piszę zapoznaj się z forum bardziej szczegółowo ten temat był wielokrotnie wałkowany ale jest też kompletnie nieistotny. Smutne, że ludzie zamiast się rozwijać zatrzymują się na takim gównie spierając się o nazewnictwo... Szczyt nigdy nie zostanie osiągnięty ale to już jest ogrom głupoty jak na moją świadomość ;) 

Offline cybershaman

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2017, 10:30:07 am »
Dzięki z odpowiedź, czyli ja już byłem poza lecz dziwnie to odczuwalem. Miałem obraz świetny, latać nie mogłem, zjadłem snikersa i mnie cofło bo poruszyłem fizyczna krtanią. Byłem świadom że to sen ale nie czułem że jestem poza lecz nadal czułem że jestem w ciele i się nie ruszam. Czy to świadczy o słabym dostrojeniu?

I zawsze kiedy udało mi się wyjść nie byłem w obszarze przycielesnym.

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2017, 02:19:22 pm »
Niekoniecznie możesz robić wszystko co chcesz w śnieniu. To też jest nadużycie podróżników, którzy doświadczają tego lecz do końca nie rozumieją. Tam też musisz nabrać umiejętności używania twojej percepcji, woli by móc coś "działać".
No jedzenie w śnieniu może spowodować, że uaktywnisz funkcje ciała fizycznego. Choć to nie jest tak do końca, że się całkowicie nie da spokojnie zjeść tam. moim zdaniem to kwestia wprawy i zrozumienia "poruszania się" w tamtym świecie. Generalnie ciała w śnieniu nie poruszysz za pomocą intencji poruszania się w świecie "materialnym".
To, że możesz czuć jednocześnie ciało tu i tam to całkiem normalne zjawisko w śnieniu. Jak bardziej zagłębisz się w śnieniu to zrozumiesz, że nawet te ciało, które bierzesz za rzeczywiste jest tak samo wyśnione. Sam paraliż senny to już jest czyste śnienie tylko twoja świadomość tego nie ogarnia i interpretuje to jak interpretuje, a można po prostu wstać używając woli a nie intencji poruszania fizycznym ciałem, która właśnie wywołuje blokadę poruszania. 

Dostrojenie będzie lepsze z każdym śnieniem choć wymaga to wielu doświadczeń. Pamiętaj, że możemy wymienić się ogólnikami ale śnienie i tak jest bardzo indywidualną sprawą dla każdego.

Offline cybershaman

• *
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 07, 2017, 01:08:41 pm »
Dzięki za odpowiedź, teraz biorę się za trening intensywny:),

Offline cybershaman

• *
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 09, 2017, 12:01:18 pm »
Ale dziś miałem maraton Ld! Chyba z 15 razy się budziłem w ld. Budzik na 4:30 i spać dalej. Ld samo przychodzi.

P.s nie można sobie wmawiać że chcesz ld bo to mnie akurat hamowało i miałem kilkadni bez ld

Offline cybershaman

• *
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 10, 2017, 11:28:10 am »
Nie chce zakładać nowego tematu to napisze tu.
Automatycznie po zasnieciu odzyskuje świadomość w poza. Nawet po kilkanaście razy. Aż się tego wystraszyłem.
Miałem akcje w poza że bilem się z jakimiś 2 istotami. Byli to ludzie lecz agresywni. Było tam więcej ludzi ale nie byli agresywni. Podczas tej bitwy skaleczyłem się szkłem. Uwaga. Bolało. Jak ich pokonalem zacząłem zabawę.
Podchodziłem do ludzi i wytężałem wzrok aby polepszyć jakość obrazu. Zbliżałem wzrok do ciała i tak jak bym chciał zrobić wytrzeszcz oczu. O dziwo pomagało.
W jednej chwili zauważyłem że jedna osoba stoi przy oknie i kieruje resztę aby skakali przez okno, ja też zbliżyłem się do okna i cała para przebilem się przez szybę, nagle kosmos. Poczułem jeszcze lepsze dostrojenie. Idealny obraz. Lecę ponad moim placem zabaw to doświadczenie było tak realne aż się przestraszylem.Jak zwykle czułem ciało fizyczne i ciało astralne jednocześnie to teraz jak wyskoczyłem przez okno czułem tylko ciało astralne. To też dodatkowo podnieciło mój lęk. Pomyślałem w jednej chwili o ciele i wróciłem.
Czułem wiatr i prędkość. Dziwne bo to było nocą a w poza był pół mrok. Nie było nocy. Cofnelem się ze względu że przestraszylem się tej realności i przypomniało mi się oposowiesci że są ataki demonów i speniałem. Pierwszy raz w poza słyszałem dźwięk. Ktoś wołał. Dawid, Dawid, Dawid...  To wołanie też mnie w sumie trochę przerazilo. Jak wróciłem do ciała to już nie chciałem wychodzić. Lecz niestety co chwile się budziłem w poza. Jak z automatu. Lecz w pewnym momencie zablokowałem ta możliwość i miałem nie przespana noc że względu że moje ciała jakby nie chciało zasnąć. Nieźle. Jeszcze Red eye do mnie nie przyszedł a tu takie doznania. Przyda się do medytacji :) aha. Chciałem jeszcze dodać że budzik miałem nastawiony na 3:30 lecz ja odzyskałem świadomość jeszcze grubo przed tą godzina. Niesamowite

Głównie moje ćwiczenia opierały się na zapisywaniu snów i medytacji. Gdy bardzo chciałem wyjść z ciała to nie odzyskiwałem świadomości. Lecz gdy powiedziałem sobie że wyjdę jak się uda i nastawiłem zegarek to się udawało. Sprawdza się to co mówią inni. Nie wolno stwarzać zbyt silnego nacisku.

Teraz pytanie, czy ktoś słyszał żeby tak z automatu wywalało w poza?
Dodam się że przeraziłem się że mi już tak zostanie. Dodam że chciałbym też od czasu do czasu normalnie sobie pospać. U Monroe pisze w książce że te wrota się otwierają i nie można ich zamknąć

« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2017, 11:55:52 am wysłana przez cybershaman »

Offline zinka

« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 10, 2017, 03:13:56 pm »
Nieźle, tylko po co ci tyle strachu i obaw ?  Zdarzają się przypadki, że kogoś tak wywala z automatu, ale nie musisz się obawiać, że to będzie cały czas, zbyt piękne żeby było prawdziwe, każdy by tak chciał.

Obierz sobie jakiś cel i skup się na celu a nie na strachu i obawach, wychodzisz po to żeby się straszyć, toś se wybrał metodę :P 
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline cybershaman

• *
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 10, 2017, 03:24:05 pm »
Nie dziw się że wszystko mnie przeraża. Boimy się tego co nieznane:) ciekawe czy znowu mnie wywali dziś. Bo nie ukrywam że ciągnie się za mną seria takich przebudzeń od jakiegoś czasu. Wolałbym wyjść np w południe jak jacyś ludzie są na zewnątrz :)

Chciałbym chociaż raz wylądować w obszarze przycielesnym lecz niestety zawsze jest dziwnie a jak wychodzę z pomieszczenia to rozpoznaje swoje miasto. Boję się jeszcze spotkania z kimkolwiek w takim dobrym dostrojeniu. Ważne jest to aby wycwiczyc sobie zdolność szybkiego powrotu. Narazie wracam szybciutko :)

Czyli ld to odzyskanie już świadomości poza a oobe to świadome wyjście bez utraty świadomości nawet na chwilę. Można to tak nazwać?

Mam kumpla któremu opowiadałem o oobe. Wracał z nocnej zmiany z pracy wypił Energy drinka i się położył spać z myślą o wyjściu. Relacjonował mi że słyszał jakby wibracje w głowie i po jakimś czasie ocknoł się leżąc na podłodze. Wstał i zobaczył siebie na łóżku. [emoji14] ale na chwilę stracił świadomość :)

Ja nie mogę się ocknac w obszarze przycielesnym dlatego może stąd więcej strachu
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2017, 03:33:55 pm wysłana przez cybershaman »

Offline zinka

« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 10, 2017, 04:13:46 pm »
No to połóż się z zamiarem doświadczenia obszaru przy cielesnego, powinno się tak stać.
No takie są teorie, że ld i oobe to to samo, tylko kwestia odzyskiwania świadomości w innym stanie, albo masz wyjście bezpośrednie z ciała, albo odzyskujesz świadomość w poza, tak jak ty to robisz, albo samo ci się robi, albo ci się przydarza  ;D

Popracuj nad intencją i wykorzystaj stan, którego obecnie doświadczasz, żebyś sobie kiedyś nie pluł w brodę, że jak miałeś takie łatwe wychodzenie to  nie wykorzystałeś tego bardziej świadomie :)

A te wibracje w głowie, to pewnie miał na myśli szum, taki jak wydają startujące samoloty, na początku wydaje się straszny, ale z czasem idzie się do niego przyzwyczaić, żeby w końcu go zaakceptować i nie zauważać w przyszłości  :)

« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2017, 04:20:41 pm wysłana przez zinka »

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 10, 2017, 10:41:35 pm »
Oby ta seria odzyskiwań świadomości trwała jak najdłużej. Nie ma co się bać no chyba, że tego, że właśnie się nie odzyska świadomości :) A tak na serio to więcej luzu i niech ciekawość pcha Cię w stronę eksploracji.
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.