Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Jak bardzo zaawansowani jestescie w podrozach astralnych?  (Przeczytany 177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wera123

• *
  • Respect: 0
Jak bardzo zaawansowani jestescie w podrozach astralnych?
« dnia: Sierpień 21, 2017, 06:34:17 pm »
0
Tak mnie to ciekawi. Widze wiele watkow zapisanych kilka lat temu... W ciagu tego czasu na pewno rozwineliscie swoje umiejetnosci wychodzenia z ciala i podrozowania. Czy mozecie powiedziec jak bardzo jestescie teraz zaawansowani? Dokad dotarliscie? Co widzieliscie? Czego sie nauczyliscie? O podrozach astralnych pierwszy raz uslyszalam, gdy mialam jakies 15 lat. Postanowilam wtedy, ze pewnego dnia przeczytam owe trzy slawne ksiazki Roberta Monroe i sprobuje wywolac u siebie swiadome wyjscie z ciala. Minelo wiele lat... Ksiazki kupilam niedawno i na razie przeczytalam tylko pierwsza z nich. Ponad 10 lat temu probowalam regularnie i raz omal mi sie udalo... Stchorzylam, bo przestraszylam sie, ze tak wyglada smierc i po prostu umre. Jakies 3-4 noce po owej probie obudzilam sie, gdy bylam poza swoim cialem. To moja jedyna udana proba, o ktorej pamietam. Potem jeszcze probowalam, ale juz nigdy nie osiagnelam tego stanu transu, mrowienia, wibracji, jakie udalo mi sie osiagnac wtedy. Coz... probuje teraz, gdy znow zainteresowalam sie tematem. Na razie stosujac metode Roberta Monroe po prostu natychmiast zasypiam juz na pierwszym etapie. Pewnie moj blad polega na tym, ze robie to przed snem zamiast rano tuz po przebudzeniu.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/jak-bardzo-zaawansowani-jestescie-w-podrozach-astralnych/1308/

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Jak bardzo zaawansowani jestescie w podrozach astralnych?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2017, 06:46:41 pm »
0
Nie ma reguły kiedy wychodzić, ale w większości przypadków nad ranem najlepiej się wychodzi po odpowiednim przebudzeniu, przynajmniej u mnie tak działa :)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Share via facebook Share via twitter

xx
Bardzo dziwny sen

Zaczęty przez tancerka

4 Odpowiedzi
1465 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 02, 2015, 01:31:01 pm
wysłana przez zinka
xx
Jedna z moich podróży astralnych

Zaczęty przez minter