Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Mozliwe ze pierwszy raz mi sie udalo oobe. Prosba o pomoc .  (Przeczytany 902 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilkomir

• *
Mozliwe ze pierwszy raz mi sie udalo oobe. Prosba o pomoc .
« dnia: Maj 12, 2016, 01:48:27 pm »
Czesc , słuchajcie szukam wskazówek. Dziś miałem chyba pierwsze oobe mimo że długo próbowałem dziś się chyba udało. Nigdzie na trafiłem na opis. A jak już to jakas polebkach . Może ktoś zechce mi pomóc zagłębić wiedzę. Podzieli się swoimi doświadczeniami. Więc tak: byłem pod namiotem. Ognisko się paliło ludzie buesiaduja i ok. Poszedłem spać. Krecilem się z boku na bok , usypialem budzilem usypialem budzilem i Tak kilka razy. Przeszkadzały mi głosy , materac ogólna sytuacja. I w końcu leżę na wznak i czuję , słyszę buczenie , narasta myślę tak ! Idzie. Ok , podjaralem się serce przyspieszylo i przerwali wibracje nadal byłem w letargu. Drugie buczenie , chce je przeciągnąć cały cxzas świadomy. Nic , trzecie , nic nie poddaje się kolejne wyobrażam sobie ze jadę z góry na motorze buczenie i ułamek sekundy wisze nie czuję nic , po prostu wisze w powietrzu lekki jak piórko. Nic nie widzę , ciemność totalna mega czarno , ale słyszę znajomych jak gadają , pietsza myśl o "kur.." Ale nic nie panikuje widzę jakieś rozmazane takie nie wiem coś lekko jasnego rozmazanego w tej ciemności , czułem się taki malutki blogi , ale coś mnie jakby uwieralo , nie wiem jak to jakas nazwać w głowie. Jakby więź z tym co podemna z tą moją prawdziwa głowa. Wystraszylem się , i w tym samym momencie strachu leżę w ciele Ale nie mogę się ruszyć panika. Ani a w ta Ani w tą. Próbowałem się obrócić noc. Krzyczeć nic , panika , oddech cały czas słyszę wyraźnie jak gadają , jakąś muzyką od ognia. I jestem ruszyłem ręką. Tak po krótce mega przeżycie. Jak to jakas odebrać czego brakło. Bać się ? Czemu nic nie widziałem ? Czaly czas byłem świadomy pamiętajmy każdy ułamek tego co się działo . Pozdrawiam. Aha , jak wróciłem czułem nadal w głowie jakby w środku , taki nie wiem jakby napięty mięsień , przecież tam nie ma

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/mozliwe-ze-pierwszy-raz-mi-sie-udalo-oobe-prosba-o-pomoc/1210/
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2016, 06:29:01 pm wysłana przez Aleksandra »

Offline yogiccp

• **
Odp: Mozliwe ze pierwszy raz mi sie udalo oobe. Prosba o pomoc .
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2016, 06:01:29 pm »
Witam serdecznie.

Na tym forum Znajdziesz wszystko co Cię interesuje
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2016, 01:35:07 am wysłana przez yogiccp »
Przestajesz Być

Offline Zofu

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2016, 09:46:04 pm »
Dobry początek, ładnie.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2016, 10:19:53 pm »
Wilkomir próbuj dalej, początki zawsze są takie, że nie wiadomo o co chodzi.poza tym, że doświadcza się czegoś nowego. Nie panikuj, to normalka. Za kolejnym razem będziesz o krok dalej aż w końcu całkowicie znajdziesz się w poza...Powodzenia :)
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.