Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: prorocze sny  (Przeczytany 2209 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
prorocze sny
« dnia: Wrzesień 21, 2013, 01:50:03 pm »
+1
Miewacie zapewne na swoim koncie prorocze sny, każdy je ma :)
nie jestem pewna czy już opowiadałam o dwóch takich snach, skleroza cholerna...  ::) jeśli się powtarzam, to taktownie przemilczcie ten fakt, ok?  :P

Ok, to było tak:
Pewnego lata wybrałyśmy się z mamą na wakacje, na Halkidiki. Poleciałyśmy samolotem. Pierwszej nocy śniło mi się że jestem w ogromnym budynku, gdzieś bardzo wysoko, jestem w pomieszczeniu sama, patrzę za oknem dym, gruz, strasznie, wiem że zaraz zginę tam z kretesem, zamartwiam się że się z mamą rozdzieliłyśmy, że będę tu umierać sama, a ona gdzieś ... indziej. Czekam na śmierć, siadam na podłodze i patrzę przerażona na okno, zaraz zginę...
Rano poszłyśmy do jakiejś kawiarenki na śniadanie, a tam zamieszanie takie, ludzie krzyczą, dziwią się, gapią w telewizory powystawiane na zewnątrz. W wieżowce WTC rąbnęły samoloty, ludzie uwięzieni w budynkach zginęli.
Brrr! straszne.
A potem, nie pamiętam już dokładnie kiedy, ale nie upłynęło wiele czasu od tamtej tragedii, śni mi się że siedzę w samolocie, a tam wiele okien również w suficie są, więc widzę co się dzieje na zewnątrz. Samolot rusza po płycie lotniska, nagle skręca i jedzie prosto na ogromny hangar, rozpryskują się okna pod wpływem uderzenia, krzyczę że zginiemy! obudziłam się, ufff!
No i wyśniłam, to w Mediolanie bodaj że było, samolot z pasażerami wjechał w hangar, jedna wielka rozpierducha!
Wtedy właśnie pomyślałam sobie że w cholerę z takimi snami, co mi z tego że wiem że coś strasznego się stanie, skoro nic nie mogę zrobić?
no i skończyły się sny prorocze, katastroficzne. Przynajmniej na razie :)

Zachęcam do opowiadania o Waszych proroczych snach, strasznie lubię czytać takie historie :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/prorocze-sny/471/

Offline NianiaOgg

Odp: prorocze sny
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 27, 2013, 12:41:06 pm »
0
halo halo, no co jest, nikt nie miał proroczych snów?  ??? niemożliwe.

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
  • Respect: +102
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2013, 03:50:15 pm »
0
Mieliśmy, mieliśmy... jeden nawet tak proroczy, że kiedy się ziścił na zawsze zmienił zarówno moje życie, jak też postrzeganie przeze mnie wszechrzeczy  :D
Może kiedyś zdecyduje się opowiedzieć tą historię ....  ;D 
... w nieskończonym duszy trwaniu ...

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2013, 04:25:05 pm »
0
obiecanki cacanki ...  ::)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2013, 04:48:34 pm wysłana przez NianiaOgg »

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2013, 05:21:07 pm »
0
Świetlisty Ty już kiedyś wspominałeś o tych proroczych snach. Myślałem, że masz zamiar napisać jakiś artykuł. Zazwyczaj takie prorocze sny wydarzają się spontanicznie. Czy jest jakaś metoda, aby temu dopomóc? Kiedyś oglądałem taki program, gdzie facet zasypiał z konkretnym pytaniem dotyczącym przyszłości i wtedy to się działo. Miał bardzo dobrą skuteczność, aczkolwiek informacje mieszały się i weryfikacja była trochę naciągana jak dla mnie ;)

Czekamy na relacje Świetlisty, nie ma co zwlekać bo jeszcze zapomnisz ;)
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Angelarta

• *
  • Jestem
  • Respect: +19
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2013, 12:41:39 am »
+1
Jeden z moich proroczych snów:

Śnił mi się ojciec jak dyskutuje z moim bratem, stali w przedpokoju.Zapamiętałam że drzwi od ubikacji były otwarte i było zapalone światło.Ojciec był już tak wyprowadzony z równowagi że złapał brata za fraki u uniósł go lekko i ostrzegł by uważał na słowa.Zdziwił mnie ten sen bo ojciec rzadko się denerwuje ale nie myślałam już potem o tym.
Pod koniec dnia pokłóciłam się z bratem i poszłam nakablować na niego do ojca, nie pamiętam o co chodziło bo byliśmy wtedy dziećmi i było to bardzo dawno
Zaczęli się ostro kłócić, brat wychodząc z ubikacji coś mamrotał pod nosem ze złości a ojciec się wkurzył oparł go o drzwi i podniósł do góry i opieprzył..było dokładnie tak jak wyśniłam
Morał z tego był dla mnie taki że mogłam zapobiec tej awanturze i gdyby nie moja złośliwość to nie doszło by do tego...nie skorzystałam z rady snu

następny:

Nagle przeraźliwy głos mojej sąsiadki wybudza mnie ze snu, chwyta mnie mocno za dłoń i mówi ,,Teresa nie żyje''
Wystraszyłam się strasznie , wstałam i usiadłam na łóżku, nagle słychać dzwonek do drzwi idziemy z babcią do przedpokoju a było już bardzo późno.Wpada sąsiadka mówiąc że Teresa nie żyje...była to jej córka.To wydarzenie udało się przewidzieć około 3 minut przed samym przyjściem

Inny sen:

Śni mi się że jestem w Polsce u mojej przyjaciółki...daje jej ubranka dla dzieci i w czasie tego snu mówię jej:
Asia ja się pomyliłam i kupiłam dla dziewczynek a ty masz przecież chłopców :)
(w rzeczywistości ma chłopca i dziewczynkę)
Poszłam do sklepu i chciałam faktycznie kupić ubranko dla jej synka a dla córki miałam już co innego.
Podchodzę do kasy i wyjmuję rzeczy.Mąż pyta mnie...a czemu wybrałaś rzeczy dla dziewczynki?przecież Asia ma synka...a ja mówię mu że przecież wiem że ma synka...dopiero wtedy do mnie dotarła pomyłka i że symbolicznie została pokazana poprzedniej nocy w śnie

a oto sen kilka dni przed tym wydarzeniem :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Atak_na_moskiewski_teatr_na_Dubrowce

Śni mi się że jestem w teatrze ze znajomymi, był tam nawet mój mąż.W pewnej chwili dostrzegam ciemnych ludzi, wyglądali jak cyganie.Początkowo udawaliśmy że wszystko jest ok.Była napięta atmosfera.Nagle zaczyna się chaos, ludzie zaczynają krzyczeć.Widzę że jeden z tych ciemnych ludzi podchodzi do mnie i chce wpuścić mi gaz po przez urządzenie które przypominało dysk na astmę.Wiem że nie mam szans na obronę i mówię tylko żeby pozwolił mi się pożegnać...był bezwzględny.
Przyłożył gaz do twarzy i poczułam jak całe ciało natychmiast ogarnia bezwład
Do tej pory pamiętam ten sen bardzo żywo i gdy zobaczyłam w wiadomościach po kilku dniach co się dzieje w moskiewskim teatrze od razu poczułam że ma to związek z moich snem...

Inny sen :

Śni mi się babcia męża że rozmawiam z nią na łóżku.Normalnie się wysławiała.Mimo iż w rzeczywistości nie mówiła od dawna tylko leżała i nawet już nie chodziła.Usłyszałam głos kobiety która mówi:
,,Nie masz wysokiej temperatury , 37 stopni celcjusza''
Tego samego dnia babcia bardzo się dusiła,poszłam do niej do pokoju i zobaczyłam że jej energia się zagęściła i jest inaczej niż zwykle.Powietrze falowało,było mocno elektryczne.Przyjechało pogotowie,zbadali ją i zmierzyli jej temperaturę
Lekarz (facet, nie kobieta jak było we śnie) mówi ,,Ma 37 stopni to nie jest źle ale i tak ją musimy zabrać bo ma oskrzela zaflegmione''
Babcię zabrali i już nie wróciła,umarła po kilku dniach

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
  • Respect: +102
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 25, 2013, 12:01:07 pm »
0
Angelarta mnie wyprzedziła ....  ;D  ;)

Offline Lumina

• *
  • Respect: +5
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 25, 2013, 04:23:25 pm »
+1
Wierzę w prorocze sny bo sama je kiedyś często miałam. Pewnej nocy przyśniła mi się koleżanka, której nie widziałam chyba 10 lat. Mogę śmiało stwierdzić, że nawet zapomniałam o jej istnieniu  ;) Stała w banku z mamą, podeszłam do niej i powiedziałam że się bardzo zmieniła i pięknie wygląda. Nazajutrz spotkałam ją w realu  właśnie dokładnie w tym samym miejscu, porozmawiałyśmy, wspominałyśmy dawne szkolne czasy. Długo nie mogłam uwierzyć jak to jest możliwe że to wszystko "wyśniłam". Kiedyś ktoś mi tłumaczył że to wszystko leży w pokładach naszej podświadomości, ale tak naprawdę wiele mi to nie mówi. Do dziś prorocze sny są intrygującą zagadką.

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +304
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 26, 2013, 06:55:23 am »
0
U mnie przejawiają się tym, że jak kogoś bardzo długo nie widzę i mi się przyśni, to rano wiem że niebawem tego kogoś spotkam w realu :D. Na początku było to tylko z moim bratem. Jak się wyprowadził z naszego domu, to bywało tak że długo milczał. Potem nagle śnił mi się i po paru dniach dzwonił albo przyjeżdżał.
A teraz mam coś takiego i w śnie i w realu.... Nie umiem tego wyjaśnić, jak to się dzieje??? Taki nagły przebłysk danej osoby której długo nie widziałam ( jak wykonuję zwykłe codzienne czynności, np mycie naczyń )  i w przeciągu kilku dni spotykam ją. Dzieje się to również z obcymi mi ludźmi... Ale się rozpisałam heh nie w temacie zapewne :P Tak jakoś mi się to nasunęło teraz 8) O:-)

Share via facebook Share via twitter

xx
Sny o wodzie

Zaczęty przez Sofia

2 Odpowiedzi
1621 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 10, 2013, 05:01:24 pm
wysłana przez Sofia
xx
Jasiowe sny

Zaczęty przez Jasio

5 Odpowiedzi