Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Opowieści z krainy snów  (Przeczytany 1562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OneNight

• Respect: +8
Opowieści z krainy snów
« dnia: Listopad 14, 2015, 07:50:54 pm »
0
Pędzi stado goryli przez góry, noszą jakieś dziwne pasy i mają broń na plecach. Dotarli na miejsce. Widziałem przemoc, która pamiętam teraz jak przez mgłe. Szarpano ludzi za włosy i strzelano do nich. Próbowałem uciekać, ale byli bardzo wysportowani.

Rezerwuję temat jako dziennik snów. Proszę tu nie pisać.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/1146/
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2015, 07:55:22 pm wysłana przez OneNight »

Offline OneNight

Odp: Opowieści z krainy snów
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2015, 03:12:03 pm »
0
Piszę ten sen z kilku godzinowym opóźnieniem, więc nie potrafię przypomnieć sobie szczegółów. W środku nocy obudziłem się w stanie paraliżu sennego. Widziałem śmierć jakichś osób - byłem wtedy gdzieś za granicą. Szybko się obudziłem i znów byłem w stanie paraliżu. Nie lubię tego stanu, więc próbowałem wyjść - czułem, że się unoszę, ale widziałem ciemność i po chwili widziałem jakby wojnę. Dominowały kolory czarny i czerwony.

Offline OneNight

« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2015, 10:30:41 am »
0
Nadszedł koniec świata i wszyscy ludzie zaczeli kraść żywność ze sklepów. Zacząłem pakować ile się da do kieszeni i bluzy. Ktoś mnie szukał, byłem w niebezpieczeństwie. W pewnym momencie podjechało do mnie auto z przyczepioną łodzią i mówi, że mi pomoże. Gdy siedziałem na łodzi, zaczeła się powódź, a z auta na łódź wskoczyła siostra. Chciałem wejść do środka łodzi, żeby schować tam żywność, ale powiedziała mi, że to jej kącik modlitw. Dopłyneliśmy do brzegu. Był tam jedynie wielki, stary i drewniany dom zamieszkiwany przez dwóch spasionych księży. W tym domu siostra zaczeła pisać pismem automatycznym i po chwili mówiła basem, warczała jak pies, a jej oczy stały się czarne. Księża się wystraszyli, ale gdy wyszła z pokoju, zmkneli drzwi i jedli. Prosiłem o pomoc i nagle w moich rękach pojawiła się książka. Zacząłem czytać na głos - to był egzorcyzm w j. norweskim. Nie rozumiałem go, ale po norwesku czytam nie najgorzej. Poczułem spokój i obudziłem się

Offline OneNight

« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2016, 05:51:04 pm »
0
Wykorzystuję wszystkie działające na mnie techniki szybkiego zapamiętywania i zapamiętuję już słówka z j. obcego prawie jakbym miał hipermnezje - po jednokrotnyn przeczytaniu. Niestety dla mnie to za mało, bo zapominam niektórych słówek. Zacząłem wykorzystywać mózg do granic jego możliwości - całe dnie do późnej nocy potrafię siedzieć nad książkami i słownikami. Z tego powodu zacząłem śnić w j. norweskim :D Pozwolę sobie przetłumaczyć, żebyście mnie zrozumieli:
Zgasło jedno wejście w gniazdku i zgasł mi internet. Poszedłem po przedłurzacz. Podpiąłem wszystko i było fanjnie do czasu, gdy listwa nie zaczeła się palić. Gasiłem ją czym się da, ale to tylko pogorszyło sytuacje. Gdy skończyło się palić, do mojego pokoju, w którym zwykle wykonuję prace umysłowe - nauka, rysowanie wykresów, obliczenia i programowanie - wtargneła moja matka. To był szok, pomyślałem: skąd ona się tu wzieła? Ale zdąrzyła mnie zagadać nim się zorientowałem, że śnię. Rozkręciła spaloną listwę i pokazała mi przerwany przewód:
Brak przewodu połączonego z rezystorem spowodował, że listwa przepuściła zbyt duży prąd i się spaliła - powiedziała
Nagle kolejny szok: skąd ona to wie, co ona robi w moim domu i jaki rezystor! W listwie nie ma rezystorów ani trzeciego przewodu! Gdy już miałem robić test rzeczywistości - pobudka

Offline OneNight

« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2016, 08:07:34 pm »
0
Jeszcze nie tak dawno wrogowie, a tego dnia sojusznicy. Wszystkie różnice pomiędzy ludźmi stały się nieistotne, bo walczyli o jedno - przetrwanie. Była wojna. Rządzący nie chcieli bronić swoich narodów, więc obywatele wzieli sprawę w swoje ręcę. Ubrali się w mundury, produkowali broń i naboje - w ten sposób powstała cywilna armia. Nie przypominam sobie, żeby ktoś nas szkolił, lecz mimo to wszyscy wiedzieli co robić. Jedni produkowali broń i ją dostarczali, a drudzy szli do boju. Wielu poległo na wojnie, ale wygraliśmy. Mimo zwycięstwa żołnierze wracali z opuszczonymi głowami i rozpaczą na twarzach. Ziemia dookoła była prawie zniszczona. Przed oczami widziałem już planete bez krajów, bez władzy i pieniędzy - Światem rządzili cywile, ale jednak widziałem pewne niezadowolenie, że dopiero teraz.

Offline OneNight

« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2016, 12:58:37 pm »
0
Zacząłem paraliżować swoje ciało. Wreszcie przestałem czuć nogi i zanim dopadł mnie paraliż reszty ciała, zachciało mi się siku. Po załatwieniu potrzeby, przejrzałem się w lustrze i ku mojemu przerażeniu, widziałem olbrzymie zakola - choroba genetyczna po ojcu, w moim wieku rzadkością jest tak szybko łysieć. Byłem mocno przyćpany melatoniną, więc poszedłem spać. Myślałem sobie "za 4 lata wszystko się skończy, może uda mi się niewyłysieć do tego czasu". W obecnej sytuacji nie mam możliwości leczyć chorób genetycznych po ojcu i jest to dla mnie zmora. Chciałem się spotkać z opiekunem i prosiłem w rozpaczy, żeby mnie tak nie doświadczano, bo nie dam rady już wziąć doświadczeń więcej niż mam. Gdy rano miałem iść do fryzjera, żeby zgolił mi włosy w celu ukrycia łysych części głowy, ku mojemu zdziwieniu - włosy na swoim miejscu. Czyżby moje wczorajsze odbicie było jedynie snem?

Share via facebook Share via twitter

xx
Opowieści niesamowite lecz prawdziwe

Zaczęty przez Świetlisty

1 Odpowiedzi
2105 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 27, 2014, 10:37:26 pm
wysłana przez zinka
xx
Kolorowe Krainy

Zaczęty przez Negai

7 Odpowiedzi