Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Jasnowidzenie - początki  (Przeczytany 5161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wiatr1000

Odp: Jasnowidzenie - początki
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 09, 2015, 09:07:05 pm »
Bo świetlisty cię "prześwietli" swoim policyjnym rentgenem xD

Online Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 09, 2015, 10:23:12 pm »
Świetlisty brzmisz jak jakiś tajny agent. Ogólnie porady może i dobre, ale jaki ma to związek z omawianym jasnowidzeniem?

Co do przesłanki podjęcia kontroli to ciemna alejka, park, podejrzany typ (bez obrazy OneNight) to chyba wystarczające powody ?
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 10, 2015, 09:12:52 pm »
Dzięki Światełko za cenną radę. Na pewno zapamiętam! :)  Ale może coś skrobniesz na temat jasnowidzenia badż jakiegoć przeczucia? <hug>

Offline Elijah

• *
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 11, 2015, 02:54:56 pm »
Mnie ostatnio w tramwaju pojawiło się przeczucie, że kanarzy mogą się pojawić i mi sprawdzić bilet i lada moment tak się stało...
Ale najciekawsze są przebłyski deja vu, kiedy miałem jakieś wydarzenie w pamięci we wspomnieniach, a ono wydarza się w rzeczywistości ileś lat później... Albo gdy śnił mi się jakiś kadr/ujęcie/obraz, ale zapomniałem go, bo nie potrafiłem do niczego dopasować, bo nie znałem takiego miejsca, a ileś miesięcy później, gdy zacząłem nową pracę, dosłownie taki widok zobaczyłem, i skojarzyłem że skądś (z tego snu) go już znam... Tak jakbym wyśnił swoją przyszłość.
Ciekawe jak to kontrolować...
Ilya horyas men carë úvië ná i carë lúmenen yan me ná antaina.

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 19, 2015, 11:01:32 am »
Sądzę, że czas dzieli się na linearny i spiralny ;)  My tylko odczuwamy linearny bo jest krótkim przedziałem czasu a spiralny to są nitki jak w DNA, które wychodzą np. ze wspólnego punktu wydarzenia itd. Kilka takich nitek z jednego punktu to są rzeczywistości równoległe lub raczej przebieg zdarzeń jaki mógłby się odbyć gdyby ten punkt wspólny przebiegł inaczej.

Krótko mówiąc widzenie czegoś w przód może być widzeniem zdarzeń jednej z tych nitek. Tym bardziej, deja vu czy inne przeczucia są po za zmysłowymi i logicznymi bodźcami i pojmowaniem świata. Czucie jest poza naszym czasem. W odczuwaniu zanika koncepcja czasowa, więc oprócz tego, że zanika przeszłość, teraźniejszość i przyszłość i dzięki temu możemy odczuć coś wprzód to też zanika bariera pomiędzy równoległymi liniami czasowymi.

Więc tak jak wcześniej mówiłem Onenight to żadne ćwiczenia jak podnoszenie ciężarów i rzeźba ciała, czy ćwiczenie talentu, śpiewu, pisania i malowania itd.

Te powyższe zdolności są typowo Ziemskie, więc je się rozwija typowo po ziemsku :P
Natomiast przeczucia, odczuwania, zdolności widzenia czegoś poza 5 zmysłami to raczej musi coś przepływać swobodnie bez żadnych blokad itd. ;) Im więcej kontroli tym szybciej to tracimy ;)

Users found this pages searching for:

jasnowidzenia poczatki
misy kryszta?owe