Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Jasnowidzenie - początki  (Przeczytany 5180 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OneNight

Jasnowidzenie - początki
« dnia: Listopad 28, 2015, 08:59:03 pm »
O tej porze roku robi się wcześnie ciemno, więc musiałem w takich warunkach wracać do domu. Wracałem przez ciemne alejki bez świateł i dotarłem do parku. Byłem zmęczony, więc usiadłem na ławce w parku. Poczułem lęk i szybko ruszyłem dalej. Nagle zza rogu wychodzi dwóch mężczyzn w kurtkach. Zobaczyłem przed oczami odznakę policji - to tak, jakbym się na sekundę zamyślił. Myślałem, że intuicja mnie myli. Spanikowałem i chciałem uciekać, ale zaszli mi drogę, wyciągneli odznakę i:
-Komenda miejska policji, proszę pokazać dokumenty i wyciągnąć wszystko z kieszeni

Przeszukali mi wszystkie kieszenie po kilka razy i następnie spisali. Okazało się, że panowie są z działu narkotykowego. Nic więcej nie wiem.

Trzęsłem się ze strachu jak galareta. Kilka sekund przed ich pojawieniem czułem niepokój. Gdy się pojawili, widziałem przed oczami odznakę policyjną zanim ją wyciągneli. Przypadek? Będę się teraz uważnie wsłuchiwał w intuicje i mam nadzieje, że następnym razem zdąże zareagować. Jeśli wydarzy się coś podobnego, to tu napiszę.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/1155/

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
Odp: Jasnowidzenie - początki
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 28, 2015, 09:04:44 pm »
Kurka rurka! One! niezłe! pisz pisz! ja czekam z niecierpliwością. Taki dar, jak się na nim skupisz, to się będzie rozwijał :) Super! 
 A co do spotkania z "glinami" to fajnie, że zachowałeś zimną krew! :) 
Trzymam kciuki! <hug>

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2015, 12:16:17 pm »
Fajne są takie przebłyski, a jeszcze fajniej gdy dzięki nim zareagujemy w najkorzystniejszy dla nas sposób. Zazwyczaj dzieje się to tak szybko, że dopiero po czasie okazuje się, że trzeba było pochwycić dany impuls i podjąć jakieś działanie :)
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Negai

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2015, 09:56:18 pm »
Super :) Tylko pamiętaj że taki dar trzeba rozwijać rozwijajac własną osobe, inaczej on zaniknie na jakiś czas ;) 

Offline OneNight

« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2015, 08:41:59 pm »
Nie potrafię tego kontrolować, więc jak mam to rozwijać?

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2015, 09:20:34 pm »
Onenight uważasz, że takie rzeczy da się kontrolować lub raczej... powodować na zawołanie?

To jest związane z płynnym przepływem, można powiedzieć związane z życiem a życie jest jak rzeka, która sama biegnie.

Raczej zamiast to że TY masz to zatrzymać i tym kierować pozwól by to Ono Tobą kierowało ;) Ma się dziać samo, można powiedzieć, że twoja praca to tylko "sprzątanie podwórka" tak by to jasnowidzenie miało czyste "kanały" do działania ;)

Offline OneNight

« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 02, 2015, 10:24:21 pm »
Onenight uważasz, że takie rzeczy da się kontrolować lub raczej... powodować na zawołanie?
Tak

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 03, 2015, 02:11:27 pm »
W tym przypadku Wiatr ma rację. Kwestia jest jak nie blokować przepływu energii, który umożliwia postrzeganie nadzmysłowe. OneNight kto wie być może kwestią rozwijania tego byłoby zadbanie o własne zdrowie, lepsze odżywianie, gorąca kąpiel, itd. A niekoniecznie wyrażanie chęci posiadania tej umiejętności ;)

Offline OneNight

« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 03, 2015, 05:51:41 pm »
Nierozumiem o jakiej energii mówicie. Widziałem tylko obraz i żadna energia przeze mmie nie przepływała.

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 03, 2015, 05:56:25 pm »
Onenight ;) Energia to żaden piorun przeszywający ciało :P Życie to już energia i jego doświadczanie, odczuwanie. Samo to co odczuwasz jest odczuwaniem energii ;)

Z tymi zdolnościami jest jak z przypominaniem sobie czegoś. Im silniej sobie coś przypominasz tym trudniej ci jest to sobie przypomnieć. A jak dasz sobie z tym spokój to od razu umysł wolniejszy od nad prężenia i wysiłku przypomni ci ;)

Widać masz pewnie podobną naturę do mojej by mieć wszystko pod kontrolą xD Ale pewne rzeczy działają same z siebie ;)

Offline Negai

« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 04, 2015, 08:40:14 pm »
Zgodzę się z poprzednikami :)
Ludziom wydaje sie że jeśli raz czy dwa zdarzyło się przewidzieć przyszłość to mają już tą umiejętność, i terazz tylko muszą ją nauczyć się kontrolować. Myślimy tak bo przedstawiają nam tak filmy/książki które mówią o ,,magi" i różnych ,,paranormalnych zdolnościach". Tam osoba posiadająca te zdolności jest często ,,wybrańcem" i na ogół dostaje tą umiejętność w jakiś magicznych okolicznościach,  a co więcej- musi nauczyć się z nią żyć i ją kontrolować.

Ale życie to nie bajka :) Tego typu zdolności nie zdarzają się wybrańcom, co więcej powiem- jest wiele, miliony ludzi którym zdarzyło się przewidzieć rpzyszłosć (choćby w śnie) raz czy dwa. Wynika to z tego że człowiek czasem ,,nieświadomie" wprowadza się w stan który pozwala na odebranie bodźca z przyszłości. Ale to że ktoś coś takiego przeżyje nie znaczy że już wygrał życie i stał się jasnowidzem :P Wręcz przeciwnie. Bo umiejętnością nie jest jasnowidzenie, a to by umieć żyć na tyle świadomie by być otwartym na przepływ energii. Bo ta właśnie energia, a nie my sami i jakieś nasze ,,super zdolności", pokazuje nam przyszłość. Każdy człowiek może otworzyć się na tą energie, potrzeba troche pracy nad sobą. Receptą jest po prostu świadome życie. Jeśli będziesz chciał skontrolować ten przepływ informacji  z przyszłości to automatycznie go zablokujesz. Nie można bowiem kontrolować tej energii, można co najwyżej bardziej się na nią otworzyć. Próbą kontroli blokujesz swój umysł myślami które hamują przepływ tejże energii to twojej świadomości. Jedynie czysty umysł spowoduje że ta ,,energia z przyszłości" będzie mogła trafić do Ciebie :)

Pozdrawiam :)

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 05, 2015, 08:04:54 am »
hmmm ale z tgo co mi wiadomo, to czas nie istnieje ::) tylko my go używamy ::) więc... co za tym idzie? wszystko juz się wydarzyło/ wydarza więc przebłyski z przyszłości to normalne. 
No ale ja tam zresztą nic nie wiem ;) 

Offline Negai

« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 05, 2015, 12:04:34 pm »
Ciekawa teoria Olu :D W sumie to się z Tobą zgodze. Chociaż używamy słowa ,,przyszłość" ,,przeszłość" żeby łatwiej nam było powiedzieć coś co będzie zrozumiałe dla wszystkich ;) 

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 07, 2015, 12:09:07 am »
Jasnowidzenie... Może być tak, że widzimy inna wersję swojego życia. Nauczyliśmy się patrzeć na czas w formie linearnej, a może być też taka w formie... hmmm.. spiralnej? Po prostu w pewnych punktach rozchodzą się nitki spiralne i są odmiennymi wariantami pewnej linii czasowej.

Jeśli prawdą jest, że przed wcieleniem sobie robimy małe przewijanie i doświadczanie naszego życia, to może tobie zamiast widzieć przyszłość, przypomniałeś sobie pewne warianty tego życia ;)

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 09, 2015, 02:17:43 pm »
Po pierwsze i najważniejsze - niezbędną przesłanką podjęcia czynności kontroli osobistej przez policjanta jest stwierdzenie przez niego zaistnienia uzasadnionego podejrzenia popełnienia przestępstwa lub wykroczenia - więc, cóż takiego uczyniłeś ? Inaczej mówiąc, jakie niby w ich mniemaniu popełniłeś przestępstwo lub wykroczenie, że podjęli czynności w postaci kontroli osobistej?
Po drugie - równie ważne - jeśli już dochodzi do kontroli osobistej warto w takim przypadku samą kontrolę dokumentować np. poprzez jej nagrywanie telefonem lub poprosić o obecność świadka, a po zakończeniu kontroli poprosić funkcjonariusza policji o sporządzenie protokołu z przeprowadzonej kontroli.
Podsumowując - w przyszłości bądź bardziej czujny ;)
... w nieskończonym duszy trwaniu ...

Users found this pages searching for:

poczatki jasnowidzenia
misy kryszta?owe