Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Odnalazłem miejsce ze snu  (Przeczytany 1326 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OneNight

Odnalazłem miejsce ze snu
« dnia: Styczeń 02, 2016, 08:24:33 pm »
Kiedyś myślałem, że był to sen o OOBE, ale dziś wiem, że była to  bilokacja - odnalazłem miejsce, które odwiedziłem w czasie snu:
Wyszedłem do łazienki na siusiu. Było ciemno, więc odruchowo kliknąłem w włącznik, ale coś tu nie gra... moja ręka przenikneła przez ścianę. Pomyślałem, że śnie i zapragnąłem odwiedzić Norwegie. Wszystko nagle się rozmyło i widziałem już tylko to, jak gnam przez morze. Trwało to kilka sekund, ale dotarłem do brzegu i wszystko zwolniło. Widziałem nienaturalnie intensywną trawę, jakieś góry i mknąłem dalej. Dotarłem do jakiegoś budynku, jakby kościoła. Dookoła stali ludzie. Jakaś babcia na wózku zjeżdżała swobodnie z górki, więc ją złapałem, ale była jakby cięższa ode mnie i suneliśmy razem ku dołowi. Wykrzesałem z siebie jakieś słowa i babcia obudziła się, a następnie uruchomiła jakiś hamulec... Straciłem mnóstwo czasu, poczułem, że muszę wracać, ale chciałem zwiedzić jeszcze ten budynek. Byłem u wejścia, już przechodziłem przez drzwi i nagle jakby ktoś mnie pociągnął za plecy - poleciałem do swojego łóżka i w ułamku sekundy obraz stał się czernią pod powiekami.
Innych zdjęć nie mam, bo nawet nie znam nazwy tego miejsca:
https://hostfest.com/data/upfiles/media/2015%20Miss%20Norsk%20Hostfest%20Jane%20Peterson.jpg - Fuu, uwierzylibyście, że to jest miss?

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/1171/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2016, 08:42:37 pm wysłana przez OneNight »

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
Odp: Odnalazłem miejsce ze snu
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2016, 10:01:25 pm »
Czyli w tym doświadczeniu które miałeś znajdowałeś się w miejscu przedstawionym na fotografii ? A może ta staruszka to ta Miss :D
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline OneNight

« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2016, 12:05:30 am »
Tak, to dokładnie to miejsce.

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2016, 11:51:02 am »
No no no ;) Onenight ;) Gratuluję takie doświadczenia xD I z lekka zazdroszczę ;) Rozumiem, że ta miss znalazła się przez przypadek? :D

Offline Bljetros

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 03, 2016, 08:33:14 pm »
Przecież w Norwegii są jedne z najpiękniejszych kobiet, a tu taka miss? :O Urodą to ona nie grzeszy :D

misy kryszta?owe