Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Zostałem porwany!co to kjuzwa było ?!  (Przeczytany 729 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Obenaulta 2016

• *
Zostałem porwany!co to kjuzwa było ?!
« dnia: Sierpień 15, 2016, 10:17:09 am »
Miałem sen w którym coś mi nie pasowało więc spojrzałem na dłonie liczę palce i się nie zgadzają mówię na głos to jest sen, jestem świadomy pamiętam noi nastapenie chciałem przejść do oobe i mówię najpierw - chcę zobaczyć swój pokój trochę obrocilem się we śnie i nic bo byłem nadal w pokoju że snu w poprzednim mieszkaniu a chciałem do obecnego druga próba mówię - chcę opuścić moje ciało moi Lecę w górę ktoś mnie trzyma sen znikł jest ciemność czuję że Lecę w objęciach czułem ciepło i uścisk faceta obudziłem głowę podcZas lotu i zobaczyłem go w kapturze i kontem oka Zielona twarz obruciel twarz przed siebie i mówię poluznij trochę uścisk za mocno mnie trzymasz i poczułem usunięcie się trochę niżej w jego ramionach ale nadal mnie trzymał i po chwili londuje w jakimś pokoju z ludźmi i on mimowi nadal mnie trzymając wiesz już pewnie że nie jestem twoim wyższym ja ! Mówię posc mnie zlapalem go za nadgarstki i uwolnilem się z uścisku podszedłem do ściany tam gdzie stali jacyś ludzie byli wrogo nastawieni napierali na mnie próbowałem ich odpychać od siebie i akt desperacji mówiłem jakieś mantry modlitwy mówię w imię Boga macie odejść a oni mówią i co z tego i się śmieją ,sytulacja zrobiła się niebezpieczna więc mówię chcę wrócić do ciala i co ? I nic?! Utknolem wtf?! Kolejna próba szybko skupilem się na palcu żeby poruszać chwilę to zajęło i się obudziłem w swoim łóżku .

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/1235/

Offline zinka

Odp: Zostałem porwany!co to kjuzwa było ?!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2016, 12:39:08 pm »
To są straszacze, ich zadaniem jest odwodzić śniących od podróży, trza mieć na nich wyrypane, wtedy dają spokój ;)
To moje zdanie :)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

misy kryszta?owe