Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Czarna postać przy łóżku  (Przeczytany 1425 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Przebudzony ze snu

• *
Czarna postać przy łóżku
« dnia: Luty 19, 2017, 11:35:51 am »
Witam , a wiec polozylem się spać o godzinie 1.30 w nocy i nastawilem budzik na 6rano , wieczorem zaparzylem sobie yerba mate z jednej płaskiej łyżeczki suszu w szklance przykrywając talerzykiem na noc. O 6 wstalem wypilem yerba mate przygotowana wczoraj wieczorem i po 10min polozylem się do łóżka, wpatrywalem się pod powieki, jak czułem ze ciało robi się ciężkie i przysypiam to wtedy 3razy powiedziałem ze proszę Np o pomoc wyciągnięciu mnie z ciała . Po jakimś czasie doznalem uczucia wylatywania  ciala tzn opuszczania tyle ze cialo spowrotem wyladowalo na lozku ale bylo juz ulozone odwrotnie niz cialo fizyczne ktore lezealo twarza do sciany , nie bylo w momecie opuszczania zadnych wibracji czy piskow , potem otworzyly mi się oczy astralne było ciemno i przed sobą przy łóżku zobaczyłem cos co przypominało czarna postać , kształtem człowieka , mnicha tyle ze zbudowanego z czarnej energii cos jak dym lub para , gdy probowalem dokładniej się przyjszec tej postaci ona spojrzala na mnie i się cofnęła zniknęła z pola mojego widzenia. W tym momencie wstalem z łóżka ale zobaczyłem ze jestem w swiecie fizycznym a na łóżku nie ma mojego ciała , nie robilem juz wtedy żadnego testu rzeczywistości myślałem ze po prostu się obudzilem i poszedłem spać ponownie polozylem się wszystko trwało do 7.30

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/1281/

Offline zinka

Odp: Czarna postać przy łóżku
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2017, 12:27:51 pm »
Są takie wersje, że jeśli ta postać wzbudziła w tobie strach, to wykonała zadanie miała cię zniechęcić do dalszych prób wyjścia, bo i takie istoty są, które mają takie zadanie. Pokonaj strach i ignoruj tę postać w przyszłości.
 Tzn. nie wystraszyła cię, ale pisałeś na czacie, że odczuwałeś strach, więc to nikt przychylny nie był ;)

A że wstałeś z łóżka i straciłeś orientacje co i jak, to mogło być fałszywe przebudzenie,  zdarza się bardzo często, jeśli coś ci się wtedy nie podoba, to najlepiej zrobić test rzeczywistości. :)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2017, 07:28:33 pm »
Wiem z innych źródeł, że czarne postacie w astralu to negatywne rasy w formie astralnej :) Tak samo kątem oka widzenie tak zwanych "szarych ludzi". Może słyszałeś o "Drako"?

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2017, 01:34:36 pm »
Przebudzony zamierz wewnętrzną ciszę i bądź nieskazitelny w działaniu. Cała reszta to pierdoły. Nie ma znaczenia kim są postacie które widujesz przy wyjściu z ciała. Znaczenie ma to jak się zachowasz w kontaktach z nimi.
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline hormiguita

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2017, 07:19:38 pm »
o kurr (-czaaki)

mi też się cos takiego śniło , spałem se u kumpelli &

paczę a idzie do niej mój "stary" (głupie określenie na Ojca) ,
zatrzymuję go , czy raczej "to coś" , to się odwraca i nie jest
to Tato , tylko coś .... czarnego (i złeego) ,
no i to coś szło ku koleżance ... żeby ją ... zabić?? / nie wiem ...
ale w tym śnie "ubiłoo" mnie :-]

Offline cybershaman

• *
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 28, 2017, 01:49:43 pm »
Też miałem bardzo podobna historie, dostałem wibracje około 1:30 po wyjściu z ciała dostrzegłem w pokoju małą czarna postać, zignorowałem ja i się przeleciałem po pokoju. Gdy znowu pomyślałem o tej istocie postanowiłem że podlece pod fizyczne ciało. Wisiałem tak w bezruchu i nagle coś zaczęło mnie dotykać wibracjami a raczej spychac do ciała fizycznego i się ocknełem w ciele. Nie powiem trochę się najadłem strachu to coś miało skrzydła i się powiekszylo

Wysłane z mojego UMI_SUPER przy użyciu Tapatalka

Users found this pages searching for:

przy
misy kryszta?owe