Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Goście ze wschodu  (Przeczytany 536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline studniarz

• **
Goście ze wschodu
« dnia: Luty 20, 2017, 08:29:44 pm »
To było wyjście z 4 lutego tego roku, dość ciekawe więc opiszę. 
Budzę się we śnie, mam wątpliwości czy to jawa bo takie wszystko wyraźne -  ,,full HD''.
 Jestem u siebie w domu, sprawdzam stabilność kolumny z cegieł podpierającej półokrągłe sklepienie sufitu , napieram ręką, kolumna wydaje się być gumowa. No to wszystko jasne, śnię. Wychodzę z kuchni na korytarz, bez zmian, kątem oka z lewej rejestruję jakiś ruch , widzę uchylone drzwi do pokoju mojej córki, otwieram je i wchodzę...    To co widzę z lekka mnie zaskakuje. Na podłodze w pozycji lotosu siedzi mały skośnooki chłopczyk na oko 4-6 letni, prostopadle do niego siedzi skośnooka dziewczyna , mam wrażenie że nie ma jeszcze 20 lat, ale jest już dojrzała. Patrzę na chłopca i pytam się kim jest a on mówi że jest japońskim księciem wielkiego cesarstwa N.....ll..lub N....pp..[ nie zapamiętałem nazwy] i że znalazł się tutaj na zaproszenie i z przyzwoleniem mojej córki którą spotkał na przystanku. Ogólnie to podróżuje, a tu chciał odpocząć i się pobawić. Wyciągnął czy też zmaterializował przed sobą mały samochodzik i faktycznie oddał się zabawie. Dziewczyna z uwagą do tej pory przysłuchująca się naszej dyskusji, odwróciła się do mnie i ze śmiechem powiedziała że musi go pilnować , że jest jego opiekunką i  żebym się nie gniewał, jak mały skończy to sobie pójdą. 
W tym momencie sen zaczął się rwać, Wycofywałem się powoli chcąc utrzymać uwagę na otoczeniu ale nic z tego, będąc jeszcze na korytarzu zobaczyłem skośnookiego mężczyznę w garniturze jak wchodzi po schodach i po chwili wychodzi a za nim chłopczyk z dziewczyną. Wybudziłem się całkiem.
Jako że nie pamiętam abym kiedykolwiek interesował się Japonią i czy jest ktoś taki jak książę Japonii, chcąc zweryfikować śnienie wszedłem w sieć i  zdębiałem.
ten mały ze snu to książę Hisahito a ta panna co się nim opiekowała to księżna Mako. I faktycznie księżna wygląda jak nastolatka a lat ma 26.
To te same osoby ze snu, zastanawiam się czy takie podróże astralne nie leżą czasem w takim codziennym menu japońskiej szlachty. 

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/1285/

Offline NianiaOgg

Odp: Goście ze wschodu
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2017, 10:08:54 pm »
fajna historia :) a co na to córka? opowiedziałeś jej o gościach ?

misy kryszta?owe