Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Sny Aleksandry :)  (Przeczytany 7572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +304
    • Sklep Ezoteryczny
Odp: Sny Aleksandry :)
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 22, 2016, 08:00:25 am »
0
Dziś sniło mi się, że mieszkam na starym mieszkaniu i ktoś puka do drzwi. Otwieram a tam stoją dwa koty :P  Kocica i jej dziecko :) 
Kocica chce wejśc do domu i się łasi do mnie koło nóg, a małe kociątko widząc moją konsternację nagle staj ena dwóch łapkach i składa górne łapki w błagalnym uścisku i mówi do mnie - pogłaszczesz mnie?-  no oczywiście to zrobiłam bo jakże inaczej ::) Łaziły mi jeszcze po chacie kilka godzin. oglądałam z nimi TV głaskając je na łóżku. Potem je goniłam ale nie wiem po co ::)  
Rano gdy si eobudziłam nie mogłam sobie "wybaczyć", że pojawia sie gadający kot a ja nie odzyskuje świadomości :/  ehhh no nic... moze następnym razem :) 

Offline M.

• *
  • Respect: +5
    • Czy to sen?
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 22, 2016, 01:37:52 pm »
0
Ja mam dwie kotki(trójkolorowe): starsza (6 lat), matka - Maja i jej dziecko (5 lat) - kotka Kora. Pozostałe cztery zostały rozdane :)

Z ponad dziesięć lat temu miałem sny o kotach. Jeden chodził mi po kołdrze, myślałem, że to ryś czy inny dziki kot. W innym śnie puma zajęła mi krzesło przed biurkiem, czym byłem trochę zaniepokojony. Wydaje mi się, że koty i inne zwierzęta domowe potrafią podróżować świadomością przez czas. Pokazywały mi się tylko jako dzikie koty.
Polecam przeczytać opowiadanie Friedman S. Celia "Śniący gatunek".
No matter where you go, everybody's connected.

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 28, 2016, 07:47:11 am »
0
Biedronka. Jestem na zakupach z koleżanką i ona poszła do jakiejś lodówki z nabiałem  a ja zostałam mniej więcej po środku biedronki, trzymając jakieś pakunki na ręce. Czuje w głowie ciagły ucisk, który zakłuca mi wizję. Rozglądam sie po biedronce w poszukiwaniu koleżanki i gdzieś ją tam spostrzegam między regałami. Zaczyna robić mi się gorąco, ucisk w głowie narasta i staje się nie do wytrzymania! Mam wrażenie, że ktoś mi głowe w imadło wsadził i zaciska coraz mocniej. Wiem, że zaraz zemdleje z bólu. wzrokiem próbuję odnaleźć koleżankę ale mój wzrok jest coraz bardziej mętny, ból nie pozwala mi na żaden ruch, jedyne co mogę zrobić to uśiąść przy lodówce i starać się wziąć głowę między nogi aby ustabilizować ciśnienie w głowie ( kiedyś często mdlałam i wiedziałam co robić gdy przychodził ten stan ;) ). Okazało sie jednak, że to nie jest omdlenie :o ale ja umieram :o . Wiedziałam, ze umieram, a najbardziej czego żałowałam, to to, że nie powiem koleżance, że ją kocham i zastanawiałam się czy mnie tu znajdzie :P . Osunełam się na podłogę. Głowa explodowała. Wizja zniknęła, głosy paniki wkoło mnie cichły a ja czułam tylko zimną posadzkę i wpadłam w czerń. 
Obudziłam się na łóżku sprawdzając czy żyje  ^-^ 

Kolejny sen był erotyczny więc nie będę się wdawała w szczegóły ;) 

I jeszcze jeden jaki pamiętam, to jestem z córką i koleżanką w lesie idziemy na spacer. Po drodze znajdujemy mała rzeczkę z krystalicznie czysta wodą :)  Koleżanka postanawia sobie po niej pochodzić, tak jak robiłyśmy to w dziećiństwie. Ja z córką zostałyśmy na brzegu obserując ją. Nagle koleżanka zaczęła się "wtapiać" w dno piaszczystego podłoża rzeczki i znikła pod piachem. Czekałyśmy aż wynurzy się na powierzchnię nie wpadając w panikę. Po chwili tak też się stało. Koleżanka się wynurzyła i opowiada, że jej tam jest dobrze i że ona tam wraca. Poprostu się położy i tak jakby poszła spać, że mam się nie martwić bo ona sobie tylko zaśnie z tym,że na wieki i się uśmiecha do mnie, jakby to co mówiła było czymś normalnym :o . Wpadłam w rozpacz. Zaczęłam szlochać, nie chciałam jej zatrzymać, to był jej wybór po części rozumiałam ją ale nie mogłam się uspokoić płacz był tak intensywny, że obudziłam się w łóżku zalana łzami i nadal szlochając :) 

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 31, 2016, 07:24:14 pm »
0
Hejo :) długo mnie tu nie było :P 
ale tylko krótko coś powiem. Nigdy do dnia dzisiejszego nie doświadczyłam wibracji. Są zarąbiste! Ja nie wiem czego ludzie się boją ;) Zawsze miałam wyjście bez paraliżu i wibracji a tu dziś mały prezencik dla mnie hehe i do tego jeszcze miałam super wiedźme siedzącą mi na klacie i śmiejącą się szyderczo do mojego ucha. Ciekawie było to obserwować i być cierpliwym nie przerywając tego stanu do czasu wyjścia :)  Hipnagogi miewałam różnego typu ale jeszcze zadne stworzenie na mnie nie siedziało ;) łaziły po mnie różne stwory ale to było nawet smieszne ;) 
No ogólnie to bardzo się ucieszyłam, że mgłam przeżyc ten stan w końcu wiem o czym jest mowa :) 

Offline Wiatr1000

• Respect: +43
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 31, 2016, 08:35:33 pm »
0
Olciu? A ty na pleckach byłaś, czy na boczku? Ja to tylko na boczku, bardziej mam udane stany ::) Choć przerywane lub zasypiam, ale jednak lepiej mi tak. Bo gdy na pleckach, ciężko mi, by ciało zasnęło :(

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 02, 2016, 06:12:09 pm »
0
Ja wyjscia mam i na pleckach i na boczku :D Pierwsze wyjście miałam na pleckach polatałam se a potem miałam cofke do ciała a potem na boczek sie przewróciłam i miałam wibration :D  Ja wole wychodzić jednak na plecach. Zasypiam w każdej pozycji ;) znaczy sie moje ciało :) 

Share via facebook Share via twitter

xx
Sny Sofii

Zaczęty przez Sofia

15 Odpowiedzi
4011 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 12, 2014, 10:21:03 am
wysłana przez EosCris
xx
Jasiowe sny

Zaczęty przez Jasio

5 Odpowiedzi