Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Wyciaganie z ciala  (Przeczytany 2142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dens

• *
Wyciaganie z ciala
« dnia: Kwiecień 22, 2015, 02:16:47 pm »
Od jakiegoś czasu miewam dziwną rzecz. Leżąć przy drzemce lub zasypianiu często miewam (OOBE?) wyciąganie mnie z ciała. Wczoraj leżąć coś mnie tak jakby ciągneło za noge wyrywało za ściane ciągneło bardzo do gory (niebo) i nagle spadam i wracam do ciała. Z tego co pamiętam zawsze mnie coś ciągnie za noge (a zdarza się to dość często). OOBE probowałem zrobić trzy razy, dwa razy kompletny fail a raz wyszedlem obok łóżka, w sumie nie wiem jak to nazwać, wiem, że cos było ale nie potrafię sobie przypomnieć. W dodatku przed wyciąganiem mnie z ciała (lece szybko) słysze straszne piski, na poczatku się tego bałem ale teraz sie przyzwyczaiłem. Widzę też obraz pokoju np za mną (ale chyba nie zawsze, nie jestem pewien). 
Co mam z tym zrobić? Najlepiej żeby móc sie poruszać swobodnie a nie, że coś ciągnie mnie na siłe. 
W momencie kiedy mam zamknięte oczy i poruszam sie jakimiś ulicami, widze ludzi ale nie mogę się skupić na dokładnym punkcie to co to jest?

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/wyciaganie-z-ciala/1089/

Offline zinka

Odp: Wyciaganie z ciala
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2015, 09:04:10 pm »
No to powiedz, że sobie nie życzysz, żeby to coś cię ciągnęło za nogę, powinno się dostosować do twojego życzenia i przestać cię ciągnąć, spróbuj.

Do wszystkiego trzeba pomału dochodzić, musisz rozpracować otwieranie oczu a potem rozmawianie :)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2015, 09:39:01 pm »
Dens zamierz przejęcie kontroli gdy tylko zacznie się dziać to spontaniczne wyciąganie. Siłą woli zdziałasz cuda. Sprecyzuj swój plan działania, popracuj nad jakością świadomości, musisz być trzeźwy i stanowczy, a jednocześnie lekki... Powodzenia!
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline dens

• *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2015, 11:01:09 pm »
@Robert Noble @zinka
dzięki

Jeszcze tylko potrzebuję odpowiedzi na pytanie
W momencie kiedy mam zamknięte oczy i poruszam sie jakimiś ulicami, widze ludzi ale nie mogę się skupić na dokładnym punkcie to co to jest?

Offline zinka

« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 23, 2015, 10:55:29 am »
Może popracuj nad otwarciem oczu, wtedy będziesz mógł skupić się na punkcie.

Offline dens

• *
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 23, 2015, 11:17:59 am »
Mam je otworzyć normalnie tak jak w życiu codziennym?

Wczoraj w nocy podczas zasypiania próbowałem zrobić OOBE (wpatrywałem sie w ciemność/wyobrażałem sobie światło które we mnie wpływa) i nagle poczułem ze cos za mna jest/dotknęło mnie i pojawił sie strach, serce zaczęło bić szybciej. W dodatku jakieś 20lat temu w moim domu mąż zabił żonę poprzez spalenie jej w kominku. Ma to jakiś związek? Przepraszam za tak amatorskie pytania ale jestem w tym zielony, jak ktoś bedzie miał chwilkę wolnego czasu to proszę o odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2015, 11:21:28 am wysłana przez dens »

Offline zinka

« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 23, 2015, 12:00:57 pm »
Tak, masz je otworzyć jak w normalnym życiu, nie jest to łatwe, mnie to sprawiało dużo problemu, nawet nie wiedziałam, jaki to problem jest i ile wysiłku kosztuje, potem to już nie zwracasz na to uwagi, masz cały czas otwarte. ???

Miejsca znaczone jakąś tragedią mają to do siebie, że emanują złą energią i możesz tę energię odbierać i odczuwać, jeśli jesteś wrażliwy na taki odbiór. 

Offline dens

• *
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 24, 2015, 12:53:06 am »
Gdy je otwieram w ciale fizycznym tez mam je otwarte?

Offline zinka

« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 24, 2015, 09:35:54 am »
W ciele fizycznym masz zamknięte, tylko astralne masz otwarte.

Chociaż, razu pewnego na początku doświadczeń, chciałam otworzyć oczy astralne a otwierały mi się oczy fizyczne, jak raz otworzysz, to już później nie zwracasz na to uwagi i masz cały czas otwarte. :)

misy kryszta?owe