Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: OOBE i technika ssild  (Przeczytany 581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Smigol87

• *
  • Respect: +1
OOBE i technika ssild
« dnia: Czerwiec 08, 2016, 11:03:26 am »
+1
Poszedłem spać o 1.30 w nocy, obudziłem się o 6 rano, napiłem się, i poszedłem do łóżka i zrobiłem metodę SSILD 
wzrok, ciało, słuch, 4 razy , po jakiś 10-15 min leżenia na łóżku przysnąłem i słyszę w tle muzykę ale nie widzę obrazu, jest ciemno, stwierdzam ze nie włączyłem u siebie muzyki i postanowiłem sprawdzić ręce, tzn test rzeczywistości ale nic nie widzę czarno przed oczami a czuje ze  zrobiłem ten test rzeczywistości i podniosłem ręce, mimo ze nic nie widzę mówię ze to jest sen, nagle coś na czarnym tle przed oczami jakby jakiś film wszystko się rozmazuje. Potem obraz się pojawił , patrze z góry widzę swój dywan i kolor prześcieradła taki jaki w rzeczywistości, było to nad ranem , tez jest widno, myślę to jest oobe , jestem chyba w powietrzu, obraz miałem wyraźny ale widziałem tylko kawałek kadru obrazu ze tak powiem, chciałem to ustabilizować, bo unosiłem się w gorze i widziałem tylko kawałek kadru dywanu i pościeli, zacząłem machać rękoma czułem przepływ opór powietrza jak wykonywałem te ruchy, ale nie mogłem nić ustabilizować  , widziałem wyraźnie ale tylko fragmenty, nie kontrolowałem swoich ruchów,w powietrzu. Wykonałem taki ruch, ze szybko wstałem zerwałem sie z łózka i o tym pomyślałem i tak zrobiłem , no i wstałem ciałem fizycznym. Dodam ze nie miałem żadnych wibracji, poprzedzające to wyjście , tylko przed oczami pojawił się obraz i zrozumiałem  ze patrze już góry na swój dywan. Byłem w szoku ze tak łatwo mi to poszło, i już wiem ze jak jesteś w powietrzu to nie zrywać sie tak jakby chciało sie wstać z łózka, ja tak zrobiłem ;) i przerwałem swoje oobe. ;)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/40/oobe-i-technika-ssild/1218/

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: OOBE i technika ssild
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2016, 01:03:13 pm »
0
Wibracje przy wyjściach nie są obowiązkowe, jedni je mają, inni nie mają albo nie zwracają na nie uwagi, ale fajnie doznać wibracji, żeby wiedzieć co to takiego, szum silników samolotów odrzutowych, też czasami można odczuć przy wyjściach, też fajne doznanie :)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +304
    • Sklep Ezoteryczny
Odp: OOBE i technika ssild
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2016, 03:16:49 pm »
0
No super Śmigol! :) Ja rzadko miewam wibracje czy jakies inne sensacje poprzedzające wyjście z ciała :) Pewnie przesypiam ten moment dlatego ich nie odczuwam. Nie skupiam sie na tym, tylko na jak najlepszym wykorzystaniu tego czasu w poza, bo trzeba zachować kompletny spokój i mieć konkretny cel i wtedy jest trochę łatwiej poruszać się po świecie astralnym :) Powodzonka fajnie, że  Ci sie udaje :) 

Share via facebook Share via twitter

xx
Technika SSILD

Zaczęty przez assassin1313

0 Odpowiedzi
2273 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maj 25, 2013, 07:19:00 pm
wysłana przez assassin1313
xx
Technika oobe

Zaczęty przez deiw

8 Odpowiedzi