Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Rasowe oobe i porwanie  (Przeczytany 304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Obenaulta 2016

• *
  • Respect: +1
Rasowe oobe i porwanie
« dnia: Sierpień 28, 2016, 09:06:29 am »
0
Witam, metoda standardowa 4+1, 23spac o 3 pobudka i tym razem nie 30min a godzina rozbudzanie była oraz zwiekszylem susz zielonej herbatki z dwóch lyzeczek do czterech lyzeczek. W stałem o 3w nocy, wypiłem Zielona herbatkę z czterech lyzeczek suszu zielonej herbaty powiedziałem na tablecie i o 4 Poszedłem spać bez żadnego czuwania i po jakimś czasie zasnolem, gdzieś między 5-6rano ,,obudzily'' mnie wibracje w tym momencie odrazu pomyślałem wyraziłem intencje - mój pokój nic się nie stało i następnie komenda Lecę w górę, 2-3sekundy po tej komendzie ,poczułem że ktoś wyciąga moje ciało najpierw w pozycji tak jak spałem czyli na boku wziol mnie na ręce myślałem że mnie położy na podłoże ale postawił mnie w pionie tzn w pozycji stojącej metr od łóżka czułem że ktoś mnie trzyma za biodra odrazu jak już wyszedłem wypowiedziałem jestem,swiadomy pamiętam, chcę być bardzo lekki jak piórko oraz chcę bardzo dobrze widzieć dostrojenie było dobre, gdy już już wypowiedziałem te słowa ten facet\byt wyglądał na faceta , najpierw wziol mnie na środek pokoju przeciągnal cały czas trzymając mnie za biodra po patrzyłem chwilę i potem zaczął mnie ciągnąć popychać w stronę przedpokoju ,a że nie chciałem nidzie z nim iść zaczolem zapierac się nie fizycznymi nogami iść do tyłu ale to nic nie dało pchał mnie dalej przez przedpokój był za silny próbowałem zobaczyć jego twarz to zobaczyłem kaputr i się uchylił głową nic więc nie zobaczyłem twarzy więc złapał go za rękę widziałem że miał skórzane rękawiczki czułem jego rękę dłoń złapał za jego rękę palce chciałem uwolnić się z uchwytu ale był silniejszy odemnie , noi w końcu przepchnol mnie przez ten przedpokój i znalazłem się z nim w jakimś pomieszczeniu pokóju mówiłem wtedy opiekunkę duchowy pokaż się zabierz go , wyższe ja zabierz go, a wtedy on mi coś takiego powiedział cytuje ,, ale przecież ty tak naprawdę nie wierzysz w to że projekcja astrala jest możliwa" , nie czułem nic od niego ani energi pozytywnej ani negatywnej było to takie neutralne uczucie, wiedziałem tzn czułem że mógłbym zostać w tym miejscu jeszcze długo tzn nie cofalo mnie jeszcze miałem dobre dostrojenie, ale na sytuacja była dla mnie nie komfortowa więc postanowiłem ,wydałem komendę chcę wrócić do ciała i poczułem jak wracam obudziłem się w łóżku. 

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/40/rasowe-oobe-i-porwanie/1242/

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +304
    • Sklep Ezoteryczny
Odp: Rasowe oobe i porwanie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2016, 09:00:39 pm »
0
No nieźle masz :) a może następnym razem odrazu go poproś żeby zabrał Cię do swojego świata ? Zobaczysz co sie stanie:)

Share via facebook Share via twitter

xx
oobe nr 2

Zaczęty przez NianiaOgg

0 Odpowiedzi
1725 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 04, 2013, 09:40:00 pm
wysłana przez NianiaOgg
xx
Po co mi OOBE?

Zaczęty przez kotpsot

7 Odpowiedzi