Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Sen o OOBE?  (Przeczytany 779 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Smigol87

• *
Sen o OOBE?
« dnia: Czerwiec 03, 2016, 11:50:20 am »
W nocy się przebudziłem i chciałem przewrócić się na drugi bok ale stwierdziłem ze nie mogę poruszyć ciałem miałem chyba tak zwany paraliż senny , dziwne bo nie miałem żadnych wibracji, głosów tylko przed oczami po pokoju przeszedł jakiś niebieski stwór przypominający wyglądem małego dinozaura lub bardziej obiektywnie można go porównać do Muminka jeśli ktoś oglądał kiedyś taka bajkę to wie jak oni wyglądają:) Spróbowałem podnieś rękę i przystawić ja do twarzy żeby zobaczyć ja oczami astralnymi ale nic nie widziałem tylko czulem ze ja podnioslem, potem mialem wrazenie ze lezalem na lozko pod swoim cialem bo reka astralna jak dotykalem to co jest nademna to bylo moje cialo takie zwłoki :D czułem ciezar. I pomyslalem o pokoju jakos znalzlem sie w pokoju bylo ciemno chociaz w realu okazalo sie ze jest juz jasno, chciałem pogłebić faze i zacząłem pocierać rękoma o podłogę, teraz załuje ze nie sprawdzilem tzn nie spojrzalem dokladnie na dlonie:) ale wydawalo mi sie ze jestem w oobe skoro mam swiadomosc :) pozniej pomyslalem o wyzszym ja i o opiekunie, to wpadł jakiś murzyn do pokoju, po chwili on znikł i taka kula pojawiła sie ognia latała po pokoju myslalem ze to moze juz ktos z opiekonow lub wyzszego ja to z radoscia zacząłem mówic o swoich osobistych potrzebach cała litanie swoja , wygadałem się miałem cały czas swidomosc tego co mowie, gdy skonczylem mowic ta kula ognia zamienila sie w jakies czekoladowe jajko i spadlo na podloge , podniosłem je i patrząc na nie mysle WTF? i sie obudziłem:)

Drugi świadomy sen: Śniło mi się ze znajduje się na jakimś podwórku w kamienicy i ze nie mogę z niego wyjść było strasznie ciemno bramy były pozamykane i nie wiem dlaczego ale jakoś odruchowo zacząłem machać rekami jak ptak tak spontanicznie nie planowalem tego i nagle o dziwo zacząlem czuc podmuch powietrza i sie unosic w góre wtedy skapnąłem się ze to sen bo lece :) i wylecialem za te budnki do góry i nagle krajobraz sie zmienił był dzień i latałem w powietrzu nad jakims miastem, swiadomy sen trwał jakams minute i nie tak jak ostatanio ze obraz mi sie urywal  zamazywal stopniowo i wracalem tylko teraz w tym snie swiadomym odrazu obraz zniknął a ja obudzilem sie w łózku tzn odzyskałem swiadomosc nie ruszalem jeszcze ciałem i miałem zamknięte oczy, probowałem powrocic do snu ,wyobrazalem sobie ostatnio scene ze snu byc moze za krotko nie wiem bo nic sie nie pojawilo, czekałem troche tak bez ruchutzn minute i poszedlem normalnie spac:)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/40/sen-o-oobe/1216/

Offline zinka

Odp: Sen o OOBE?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2016, 08:12:16 pm »
Ta ognista kula, to nie żaden opiekun, raczej jakaś wiadomość(rota) do odczytania, widać chcesz wszystko tu i teraz, no to dostałeś jajko kinder, ;D a pewnie tam było coś ciekawego, skupiłeś się na potrzebach realowskich zamiast na duchowych  ;)

Dobrze Ci idzie, wiesz czego chcesz ;)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

misy kryszta?owe