Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Sen/OOBE  (Przeczytany 630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Smigol87

• *
Sen/OOBE
« dnia: Czerwiec 16, 2016, 01:08:07 pm »
Śniło mi się ze jestem w łazience i odruchowo spojrzałem na rękę policzyłem palce i wyszło ze jest więcej niż normalnie, odzyskałem świadomość. Wyraziłem intencje ze chce mieć oobe nagle obraz znikł a ja znalazłem się w drugim pokoju przy krześle na którym leżała pościel , obraz /wzrok miałem śnieżno/biały tak jak w telewizorze przy zakłóceniach obrazu . Wtedy pomyślałem o dostrojeniu i na głos powiedziałem wyższa jaźń chce mieć dostrojenie czułem ,,gardło /usta ''jak mowie jeśli można to tak określić, wypowiadanie słów szło mi bardzo wolno i ciężko tak jakby była jakaś grawitacja można to porównać do wolnego odtwarzania trwało to kilka sekund , potem pomyślałem żeby dotknąć krzesła , tez podniosłem tą rękę strasznie wolno i ciężko, uczucie miałem ze ta ręka wazy trochę kg lub ze poruszam nią w w wodzie lub przy grawitacji tak obrazowo to opisując i gdy już dotknąłem ręka krzesła to kopnęło mnie prądem rękę/palce :D uczcie takie jakby wyładowanie elektryczne które możną porównać do tego jak czasami potrzemy o materiał i dotkniemy klamki odrzwi lub innego materiału. Od razu zabrałem tą rękę z powrotem i to uczcie trochę mnie zdezorientowało i po chwili się obudziłem ;) 

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/40/senoobe/1221/

Offline zinka

Odp: Sen/OOBE
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2016, 04:32:40 pm »
hahaha, dobre Smigol z krzesłem nie dałeś sobie rady, a porządki chcesz wprowadzać tam na górze, bohater z ciebie nie ma co ;D
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

misy kryszta?owe