Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Wiatr zza pleców podczas świadomego snu?  (Przeczytany 427 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Smigol87

• *
  • Respect: +1
Wiatr zza pleców podczas świadomego snu?
« dnia: Czerwiec 01, 2016, 11:47:18 am »
0
Witam dzisiaj w nocy odzyskałem świadomość w trakcie jak poczułem ze lecę w powietrzu i jestem kierowany przez wiatr zza pleców czułem ten powiew wiatru te uczucie powietrza i ten wiatr skierował mnie do świadomego snu widziałem w oddali budynek aż w końcu dotarłem na miejsce było tam jakieś laboratorium, chcieli mi wszczepić jakiś czip GAMAA ale im odmówiłem nagle pojawiło się dużo policji lekarzy chcieli mnie zatrzymać, wdałem się w bojkę z nimi poczułem nagle w sobie moc Spajdermena nie wiem dlaczego :) pobiłem ich i wyskoczyłem przez okno tak to w skrócie. Było to pokręcone wiec  nie mogło być to na pewno OOBE bo brak tu logiki jakiejkolwiek stąd też moje pytanie? Z tego co wyczytałem to wiatr za pleców jest tylko w oobe? czyli nasza wyzsza jazn i nas kieruje jesli o to poprosimy, no ale zeby w świadomym snie tez cos takiego było? Jestem początkujący dlatego pytam.
Drugie zdarzenie było to koło 3 w nocy miałem już wstać z łózka, tzn nie poruszyłem jeszcze ciałem i miałem zamknięte oczy  i nie wiem dlaczego ale spontanicznie zadałem pytanie w mysłal - Kim jestes? Głos który mi odpowiedział na oko był to głos męski 30letniego mężczyzny tak mogę go porównać spokojny głos,
Głos w mojej głowie : Jestem wszystkim
Ja: Jeśtes Bogiem?
Głos: A jak myślisz?
Ja: Skoro jesteś Bogiem to odmów zemną modlitwę ojcze nasz !
Głos: Naprawdę tego chcesz?
Ja: tak tego chce
Głos: odmawiał razem ze mną jednocześnie modlitwowe ojcze nasz idealna synchronizacja :) potem się obudziłem tzn w trakcie tego całego zdarzenie byłem cały czas przytomny ale nie poruszyłem ciałem aż do zakończenia modlitwy , nie wiem co to było? :)

Trzecie zdarzenie :  W nocy chciałem się przewrócić na drugi bok, ale z przerażeniem stwierdziłem ze nie mogę odkleić głowy od poduszki ! Uczucie takie jak by ktoś trzymał z całej siły, przyciskając moja głowę do poduszki, głowa ciężka jak z betonu, mogłem ruszać całym ciałem oprócz głowy, spróbowałem zaprzeć sie rękoma z całej siły i sie podnieść tak z trzy razy jak tego próbowałem nagle w mojej głowie zaczęły sie elektryczne wyładowanie czułem ze krąży w mojej głowie/mózgu energia wiruje. WTF pomyślałem? Przez myśl przeszło mi ze mam wylew i zostałem własnie kaleką warzywkiem :( No i pierwszy raz w zyciu w tym momencie zacząłem sie modlic :D Ojcze nasz i tak dałej aż w koncu przeszło, mówie co to było i obróciłem/położyłem sie na plecy. Patrze a  nad moim ciałem krąży jakaś czarna energia taka para wodna dym czarny mimo ze było ciemno w pokoju dało się to zobaczyć nagle ku mojemu z dziwieniu zaczęło sie coś z tego formować z tej pary dymu Energi , jakies kształty najpierw sylwetlka ludzka potem coraz bardziej wyraznie twarz zarysy gałki oczne usta nos wszystko idealne, tak się przyglądam w pełni przytomny tego co się dzieje, no i stoi jakis koles w rogu łozka patrze na niego przez chwile i z niedowierzaniem stwierdzam ze kogos mi on przypomina , nagle uswiadamiam sobie ze on jest podobny do mnie tak przecież to jestem Ja ! Wtf , ruszyłem troche głowe w jedna i drugą strone  gdy lezałem na ł,ózka a on moj sobowtor zrobil to samo!! Mysle sobie nie to mi sie tylko sni! Postanowiłem ze zamkne oczy i policze do trzech! Otwieram ponownie oczy a on moj sobowtor nadal stoi ,mysle WTF przeciez to nie mozliwe, mam jakies halucynacje czy cos?! Zdezorietowany poszedłem dalej spac, troche sie bałem nie chciałem na niego patrzeć, myslalem ze to znak ze zaraz umre ze zjawa sie moja pojawiala cala z czarnej energi. Teraz żałuje bo mogłem zrobić mu zdjecie z telefonu miałbym jakiś dowód ze cos takiego jak sobowtor energetyczny  istnieje:)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/40/seo/1214/

Offline Wiatr1000

• Respect: +43
Odp: Wiatr zza pleców podczas świadomego snu?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 01, 2016, 12:11:29 pm »
0
No no no xD

Ciekawe. Z tym wiatrem to niech reszta doświadczonych się wypowie.

Ten głos jaki był? Taki głośny w głowie? W sensie czysty, donośny jakby przez tubę? Aż by Cię wstrząsnęło w realu gdyby ktoś tak do ciebie mówił? Bo ja taki miałem ale kobiecy i wiem, ze to moja Duchowa Opiekunka.

Może to hipnagogi jakieś? Możliwe, że to nie było w realu ale coś w astralu :) Coś pomiędzy. Ale to niech reszta się wypowie. Ja miałem podobnie jak się obudziłem i widziałem czarną sylwetkę która się z skryła za moim fotelu, tylko wiem, że fotel był inaczej umiejscowiony niż w realu rzeczywiście był. Zresztą też to opisałem tutaj. Czarne postacie w takich półsnach to 2 razy widziałem.

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Wiatr zza pleców podczas świadomego snu?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2016, 03:19:08 pm »
0
Smigol praktykuj i zbieraj doświadczenia, każde doświadczenie innego podróżnika będzie inne od twojego. Pewne elementy mogą być podobne, ale nie będą takie same jak twoje i to jest fajne i ciekawe.
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Share via facebook Share via twitter

xx
Dziwne zjawiska podczas świadomego śnienia

Zaczęty przez Coldfire899

2 Odpowiedzi
1441 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 16, 2013, 09:22:02 am
wysłana przez NianiaOgg
xx
Kurs Świadomego Śnienia - Zapowiedź

Zaczęty przez M.

0 Odpowiedzi
260 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipiec 18, 2017, 11:34:28 am
wysłana przez M.
exclamation
10 rzeczy, których nie wiedziałeś na temat świadomego śnienia.

Zaczęty przez mavej

0 Odpowiedzi
1813 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 01, 2015, 02:04:21 pm
wysłana przez mavej
xx
Joga Snu

Zaczęty przez noname

6 Odpowiedzi
2037 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 02, 2017, 08:58:32 pm
wysłana przez Robert Noble