Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Paraliż senny i atak demona  (Przeczytany 828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Obenaulta 2016

• *
Paraliż senny i atak demona
« dnia: Sierpień 24, 2016, 10:32:35 am »
Położyłem się w nocy o 23 nastawilem Budzik na 3rano znów przygotowałem sobie Zielona herbatkę na 4+1 ale obudziłem tzn przebudzilem się  w nocy na chwile o 1,30 Poszedłem się napić wody  skorzystać z łazienki i znowu do łóżka spać byłem bardzo zasypany przysnolem i poczułem paraliż tyle że bez wibracji czułem że jestem sparaliżowany i nagle słyszałem kroki przy łóżku że ktoś chodzi Potem wyczulem że ktoś,cos do mnie podchodzi zaczęło mnie wyrywać z ciała na siłę intuicyjnie czułem że nie jest to coś dobrego ale wiedziałem że to stan normalny więc nie wpadłem wpankie i zachowałem spokój umysłu podczas tego, powtarzałem nie boję się i czekałem nagle poczułem że jestem poza ciałem wyrwany wyciągnięty z ciała postanowiłem otworzyć oczy i nagle zobaczyłem demona wyciągnął łapę pazury i mnie sieknol zobaczyłem krew splywajaca po moim ciału on wtedy znikł, Poszedłem do pokoju a w nim byli rodzice i pytali dlaczego krwawie a ja mówiłem że zostałem zaatakowany i spogladalem nadal jak po moim ciele spływa krew po chwili się obudziłem , też nie zaczepilem świadomości tam z powodu sytutulacj doświadczenia będę pamiętał żeby odrazu się dostrajac a nie skupiać się na bieżącej akcji 

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/40/seo/1239/

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
Odp: Paraliż senny i atak demona
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2016, 11:44:40 am »
Wibracje to taki sam wkręt jak ten demon :P 
W takich sytuacjach polecam "zamknąć oczy" (jakby zasnąć ponownie) i wejść w nowy sen od podstaw ten demon jest tam po to byś stracił świadomość i w pewnym sensie z tego co piszesz trochę mu się udało. 
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 25, 2016, 06:37:08 am »
No niezła akcja :D  Następnym razem postaraj się nic nie myśleć, tylko skupić na zadaniu, które masz wykonać :) 

Offline GuineaPig

• *
  • Granger Power!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 17, 2016, 09:56:13 pm »
Nieźle :)
Podpis: brak

Offline cybershaman

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2017, 07:27:27 pm »
Nieźle