Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Duchy przy moim łóżku spotkanie trzeciego stopnia  (Przeczytany 733 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Przebudzony ze snu

• *
Duchy przy moim łóżku spotkanie trzeciego stopnia
« dnia: Marzec 17, 2017, 09:30:04 am »
Przed snem zastowalem tylko sugestie ,afirmacje i poszedłem spać , w środku nocy po jakimś śnie przebudzilem sie i cos mi blysnelo przed oczami ,powiekami, pomyślałem przez chwile skąd ten światło przecież noc jest lapke i światło zgasilem hmm przewidzialo mi sie tak pomyślałem sobie i obrocilem sie na drogi bok w stronę drzwi wczesniej spalem od ściany , czuje ze jestem mocno zaspany taki blogi stan ze zaraz żadne ponownie bez problemów , i nagle znowu cos mi blysnelo i to światło przez kilka sekund bylo potem zaczęło mną trzasc czuł ze to paraliż bo nie mogę sie poruszyć i nagle dźwięk w uchu jak by z jakieś stacji radiowej nie rob tego? Pomyślałem czego?  Nadal myslalem ze to tylko sen bo taki byłem zaspany ze sie nie nic mnie to nie ruszyło i chciałem zasnąć do czasu az przed oczami cos mi sie pojawiła , myślałem ze tylko mi sie przeqidzialo ale skupiał wzrok , mimo ze jest ciemno widzę sylwetkę przyglądałem sie  stiwerdzam ze to jakiś dziadek, dostrzeglem długie włosy , i twarz pomarszczona stara , i kontem oko obok tej postaci jakąś mniejsza przygląda sie wyglądało na dziecko , chwile tak na nich patrzę, cały czas mnie telepie wibracjami , postanowilem poruszyć palcem u nogi pomyślałem, oni nagle zniknęli a ja otworzylem oczy i miałem zdolność poruszania sie 

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/40/seo/1289/

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
Odp: Duchy przy moim łóżku spotkanie trzeciego stopnia
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2017, 09:35:03 am »
jak juz mamy się wypowiadać, to może zastosował byś jakąś interpunkcję???? :O bo rozczytać sie nie idzie :/ ;)

Offline Mote

• ...bo 🥓 boczek jest pyszny
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2017, 09:40:21 am »
Wydaje mi się, że warto potrenować sposoby na ignorowanie, odrzucenie niechcianych obecności. Masz strasznie duży ruch przy łóżku. Albo sam je przywołujesz, świadomie bądź nie.... Trzeba być bardzo ostrożnym, to ty powinieneś decydować o czasie i miejscu spotkania oraz o jego celu.... Ignoruj beznamiętnie istoty niechciane nim w ciągana  cie w scenariusz którego nie chcesz. Wysyłanie w ich kierunku jakiejkolwiek energi to jak karma dla ryb...
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2017, 09:43:33 am wysłana przez Mote »

Offline GuineaPig

• *
  • Granger Power!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2017, 09:43:50 am »
Ignorowanie! to wielka cnota w takim wypadku ;)
ps ale przygoda fajna.
Podpis: brak

Offline Przebudzony ze snu

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2017, 09:52:18 am »
Przed snem, postanowiłem zastosowanie  afirmacje i poszedłem spac. W nocy przebudzilem sie ze snu, i cos mi blysnelo przed oczami, pomyślałem ze przecież jest teraz noc i ze lapmke i światło zgasilem. Postanowiłem obrócić sie na drugi bok ,wczesniej lezalem od ściany. Byłem mocno senny , czułem ze zaraz żadne ponownie, i nagle znowu cos mi blysnelo przed oczami tym razem światło świeciło dłużej, zaczęło mną trzasc , czułem ze to paraliż i ze nie nosie sie ruszyć, ten specyficzny stan sie czuje, nagle przy uchu usłyszałem jakby dźwięk z radia, glos przy uchu powiedział, nie możesz tego zrobic !, pomyślałem czego ?! byłem tak senny ze powatpiewalem w prawdziwość tego doświadczenia, myślałem ze to sen, byłem taki senny, nagle uzyskalem wzrok, patrzę a przy łóżku ktoś stoi, wzrok podnioslem i sie przygladam, stwierdzamy ze to jakiś facet długie włosy, patrzę na twarz i widzę stara , pomarszczona skórę, to był jakiś dziadek, wzrok kieruje obok tego dziadka , patrzę a tam mniejsza postać ,wygląda na dziecko, popatrzylem sie na nich przez chwile, i postanowiłem poruszyć palcem u nogi i sie obudzić, udało sie jestem obudzony!

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 17, 2017, 11:27:07 am »
To prawda :)

Przygoda fajna :) Co do duchów, to są one różne i trzeba brać na nie poprawki. Mogą ci pomóc ale i też wykorzystać. Plan Astralny jest takim przejściem między reinkarnacjami a odejściem dusz. Miałeś jakieś myśli o duchach lub przodkach? Może podświadomie krążyły myśli jakieś wokół tego tematu?

Offline studentn

• *
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 18, 2017, 03:12:34 am »
Zniszczyles aniola stroza pozniej przyjdzie demon opiekun.
Oobe gwarantowane

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 18, 2017, 03:59:48 pm »
Studentn za wygłaszanie herezji banujemy na forum. Weź ogarnij się chłopie bo nie wnosisz nic konstruktywnego poza swoim fanatyzmem.

Przebudzony ze snu - ten temat założyłeś chyba w nieodpowiednim dziale (już go przesunąłem). Następnym razem staraj się pisać bez błędów bo naprawdę było ciężko przeczytać to co napisałeś :)

Wracając do wątku przewodniego, doświadczyłeś normalnego zjawiska towarzyszącego wychodzeniu z ciała. Nie zawracaj sobie głowy próbując zadawać innym pytanie co to było? Doświadczaj jak najwięcej i wywal analizę bo ona prowadzi na manowce...
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2017, 04:07:32 pm wysłana przez Robert Noble »
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego