Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Technika 4+1 + Zielona herbatka  (Przeczytany 765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Obenaulta 2016

• *
Technika 4+1 + Zielona herbatka
« dnia: Sierpień 23, 2016, 09:16:20 am »
Wieczorem zaparzylem sobie susz z zielonej herbatki z jednej lyzyczeczki 250ml szklanka zalana wrzątkiem parzona 3minuty z dodatkiem w lyzeczek cukru do smaku  gotowa na poraną pobudkę . Położyłem się o 23, wstałem o 3ranno ,30min rozbudzanie a raczej siedzenie w fotelu i wypicie herbatki nie oglądałem tv ani nie czytałem czysty umysł przez ten czas. Po upływie 30min Poszedłem do chciałem poprostu zasnąć ale udało mi się to dopiero po 1,5h przywracania się na łóżku efekt zielonej herbatki w końcu zasnolem , i ,,obudziłem się w lazience'' przyglodalem się w lustrze i nagle taka myśl świadomość przyszła czy ja wyszedłem?poczułem leki prąd elektryczny i opór powietrza nadal patrzyłem w lustro i obraz się zmienił zniknęła moje odbicie w lustrze a pojawił się ojciec jak ziewa  w łóżku taka wizja obraz w lustrze zdiwilem się tym i przeZ to nie zdążyłem się zakotwiczyc  tam swiadomoscia noi obudziłem się w łóżku 

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/40/technika-4plus1-plus-zielona-herbatka/1238/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2016, 09:41:45 am wysłana przez Obenaulta 2016 »

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
Odp: Technika 4+1 + Zielona herbatka
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2016, 07:43:00 pm »
Guarana w kapsułkach jest też OK. Generalnie chodzi o to by się trochę obudzić. Osobiście kawy nie pije ale też by pewnie dobrze podziałała no a taka herbatka też na  pewno będzie git ;) 
Sam podczas rozbudzania jak się rozkręcałem to piłem yerbe z guaraną i efekty były wyśmienite.

... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline zinka

« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2016, 08:41:15 pm »
Zielona herbata ani yerbe na mnie nie działają, rozmowy i czytanie na tematy oobe działają na mnie najlepiej ;D  A z tym rozbudzaniem, to też jest różnie, raz usypiam od razu, a raz męczę się z zaśnięciem dwie godziny i się wkurzam >:(
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 23, 2016, 09:02:01 pm »
Ja czasem Cos piję ale raczej rzadko bo potem mi się Siku chce i to mi przeszkadza ;) :p jak potrzebuje to biorę gurane w kapsułkach jak mówi Linek, jest spoko. Dobrze na mnie działa sesja z redzikiem po rozbudzanie ale przyznam, że dawno już nie brałam Reda ;) rzadko się irytuje że nie mogę zasnąć gdyż zawsze czekam na wyjście bezpośrednie z ciała :D
Tak jak Zinia napisala, na mnie yerba i zielona nie działają więc nawet nie zawracam sobie nimi głowy na rozbudzaniu. 

A powiedz.mi co czules zanim obudziles się w łóżku? Znaczy cY się wizja ściemnila? Czy czules że wracasz do ciała i byłeś tego świadomy że Cię cofa? I czy próbowałem zastosować metodę odbicia się ? 

Offline Obenaulta 2016

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2016, 10:14:00 am »
Tak byłem świadomy że mnie cofa do ciała, czułem taki prąd elektryczny przechodzący przez moje nie fizyczne ciało tam jak się poruszałem, ale zamiast zaczepić tam świadomość to skupilem się na doznaniach jakie tam miałem i się obudziłem , z powodu ekscytacji gdy wiem mam świadomość że jestem gdzieś indziej niż w ciele to czasami zapominam się dostroić zaczepić tam swoją świadomość żeby mnie nie wywalilo odrazu 

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 24, 2016, 10:17:14 am »
no rozumiem, ja miałam na początku problem z podnieceniem. Od razu mnie cofało do ciała a najgorzej było jak chciałam się zakotwiczyć i czegoś dotknęłam! :o praktycznie miałam ... wiadomo co :D
hehe 
Wiem ze mi pomogło nakazanie sobie spokoju i pełnej świadomości gdy takie coś zachodziło ale zajęło mi to sporo czasu zanim to ogarnęłam ::) fajnie ze coś robisz  w tym kierunku i sie nie poddajesz :) 

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 24, 2016, 11:34:34 am »
Jedyne co można z tym zrobić to po prostu ćwiczyć wole śnienia np. poprzez patrzenie na ręce i świat w taki sposób, żeby obraz się nie rozjechał. Ale to jest raczej kwestia wprawy istotniejsze jest żeby w ogóle i jak najczęściej śnić.

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 25, 2016, 06:40:48 am »
Dzieje się tak dlatego, że masz niską świadomość i dlatego zapominasz to co masz zrobić będąc  poza ciałem :) Jednak gdy będziesz uparcie dążył do dalszych exploracji świata astralnego to wszystko się wyklaruję i tak jak powiedział Linek trzeba śnić. I jeszcze jedno jest ważne,  trzeba wiedzieć po co się to robi ;)

misy kryszta?owe