Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: ETAPY badania POZA  (Przeczytany 1660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafał N.

• **
  • Respect: +47
ETAPY badania POZA
« dnia: Październik 12, 2014, 06:50:07 pm »
+2
Zastanawiając się nad tym, które z swoich wyjść opisać w tym temacie pomyślałem, że lepiej będzie przybliżyć wam kolejne kroki stawiane przeze mnie Poza Fizycznym Ciałem. Ta systematyczność jest nie zbędna aby móc w późniejszych wątkach przejść do np. kontaktów z swoim Ja -Tam/Dyskiem omijając notatki na temat moich początkowych ekscesów i zagubień w niefizycznej rzeczywistości.
Chronologia etapów:
1. Początkowe wyjścia, zaznajomienie się z tym czym jestem. Badanie i ćwiczenie latania, miejsc najbliższych momentu wyjścia. Częste poddawanie się pociągowi seksualnemu.

2. Idąc za opisem Monroe'a pierwsze udane próby poddania się jaźni/wyższemu Ja/przewodnikowi/Ja-TAM. Mówiąc prościej poddanie się na hol swojego Ja, które z niewiarygodną siłą przenosi w inne, wcześniej niedostępne - nieznane miejsca. Transport taki odbywa się z niesamowitą prędkością, siłą i rodzajem przeciążenia. Miejsca i istoty, które zastałem na miejscu lądowania są celem nauki lub misji do wykonania. Ma to pomóc mnie i tym samym całemu gronu mojego JA-TAM. Trudno oceniać moją skuteczność tych misji z tej perspektywy.

3. Pierwsze świadome kontakty z częściami mojego Ja-TAM/Dysku. Po wyjściu z C.F. zastosowałem wysłanie prośby o kontakt z kimś z grona Ja-TAM, po prośbie następuje poddanie się energii, która prowadzi mnie na miejsce kontaktu. Kontakt jest krokiem milowym moich podróży - zadaję pytania i uzyskuję odpowiedzi! Istoty z którymi spotkałem się dotychczas odpowiadały zarówno słowami jak i obrazami (komunikacja niewerbalna). Uzyskuję imiona bądź nazwy części swojego Ja-TAM. Przekłada się to w bardziej świadomym uzyskiwaniem przeze mnie pomocy w codziennym życiu fizycznym. Prośby skutkują realizacją. (Po tych kontaktach zwiększył się także poziom zrozumienia Czystej Bezwarunkowej Miłości i Akceptacji - CBM).

4. Kontakt z Ja-Tam ewoluuje w formę głosu w mojej głowie. Głos podaje mi swoje imię, odpowiada na pytania i przekazuje informację dotyczące celu wyjścia bądź zadanego przeze mnie pytania. Głos pojawił się zaraz po wyjściu z C.F. Nie zbadałem jeszcze tego kontaktu i sposobu komunikacji na tyle aby pisać coś więcej, jednak z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest on niezwykle wygodny i niesamowity w swej istocie. Głos w głowie...który mówi, podpowiada..czyż to nie wspaniałe! Prośby wydawane w życiu fizycznym kieruję teraz bezpośrednio do imienia podanego przez głos. Skutkuje jeszcze bardziej.

5. Zastosowanie prośby przed poddaniem się energii Ja-Tam skutkuje dokładnym skierowaniem aby spełnić moją prośbę. Teraz za każdym razem moje podróże są dokładnie zaplanowane,a ich rezultat jest zależny od moich decyzji podjętych w POZA. Pierwsze ODZYSKANIE istoty w POZA jest kolejnym etapem. Próbą poskładania grona JA-TAM, a tym samym siebie samego. Każde odzyskanie jest niesamowitym przeżyciem, pracą, którą wykonuje TAM, a która przynosi ogromną satysfakcję i MIŁOŚĆ. Po powrocie po udanym ODZYSKANIU czuję spełnienie i spokój. Jakby cząstka mnie wróciła na swoje miejsce i tym samym spadł jeden kamień więcej z fizycznego serca.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/63/etapy-badania-poza/970/
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2014, 04:47:49 pm wysłana przez Rafał N. »

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: ETAPY badania POZA
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2015, 05:45:17 pm »
+1
Każde odzyskanie jest niesamowitym przeżyciem, pracą, którą wykonuje TAM, a która przynosi ogromną satysfakcję i MIŁOŚĆ. Po powrocie po udanym ODZYSKANIU czuję spełnienie i spokój. Jakby cząstka mnie wróciła na swoje miejsce i tym samym spadł jeden kamień więcej z fizycznego serca.

Mam tak samo, pięknie to ująłeś. "Kamień spadający z serca" to idealna metafora w tym przypadku. I to uczucie satysfakcji, że się komuś pomogło i ta lekkość ducha po udanej misji. I spokój, wielki spokój...Taka praca ma doprawdy wartość i głębszy sens :)
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Rafał N.

• **
  • Respect: +47
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2015, 10:54:12 pm »
+1
Też tak uważam Sofia. To nadzwyczajne uczucie, kiedy pomagam komuś tam. A kiedy okazuje się, że ten któremu pomogłem jest na dodatek jedną z moich części?... Wspaniałe doznanie :)

Offline Negai

• Respect: +97
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2015, 09:40:51 am »
+1
Miałam bardzo podobne do twoich wspomnienia z wyjść :) Dla mnie chyba najciekawszą częścią OOBE jest właśnie kontakt z własną osobą po ,,drugiej stronie", Zwłaszcza jeśli ta osoba jest piekielnie inteligentna i dowiadujesz się od niej dużo :)

Share via facebook Share via twitter

xx
Badania

Zaczęty przez Robert Noble

0 Odpowiedzi
1863 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 15, 2014, 08:07:12 pm
wysłana przez Robert Noble
xx
Prośba do oneironautów - wspólne badania nad snami

Zaczęty przez OneNight

26 Odpowiedzi