Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Magiczny chłopiec i przedszkole  (Przeczytany 1182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Magiczny chłopiec i przedszkole
« dnia: Listopad 22, 2013, 02:09:02 am »
+1
13 listopada, nad ranem

Jestem z grupą przyjaciół, poznaję niezwykłego chłopca, jakby nie z tego świata. Bardzo ciekawie się nam rozmawia z nim. Ma proste włosy do ramion i krótkie beżowe szorty i półbuty. Właściwie nie wiadomo czy jest mężczyzną czy kobietą. Niby zaczynamy grać w piłkę bo unoszę się nad ziemią razem z nim. On nagle jest blisko mnie - za mną i zaczyna prowadzić moje ciało w locie i mówi: "kiedy stoisz na bramce, musisz bronić". I prowadzi mnie pokazując mi jak bronić. Ponieważ suniemy w powietrzu odzyskuje świadomość i wiem, że mam oobe. Odlatuję w nocne niebo i robię fikołki i fantastycznie się czuję unosząc się z lekkością.
Dolatuję w końcu do jakiegoś budynku. Zwiedzam go w środku fruwając po nim. Na mojej drodze pojawiają się różne okna, małe i duże, przez niektóre nie mogę w ogóle przelecieć i ograniczają moją eksplorację. Dofruwam do pokoii w których są łóżeczka dla malutkich dzieci w dużej ilości, coś ala żłobek, przedszkole. Myślę sobie, że to miejsce z mojej przyszłości, np. praca albo jeszcze coś innego.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/sofia/57/seo/599/
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2013, 02:12:20 am wysłana przez Sofia »
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
Odp: Magiczny chłopiec i przedszkole
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2013, 06:06:55 am »
0
Super Sofia :) Lubię czytać Twoje wyjścia :)

Share via facebook Share via twitter

xx
Chłopiec który żył już kiedyś

Zaczęty przez wesołek

0 Odpowiedzi
1206 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 14, 2014, 05:26:46 pm
wysłana przez wesołek
Tags:

OOBE - Przewodnik