Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Spotkania z istotami pozaziemskimi  (Przeczytany 2559 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Spotkania z istotami pozaziemskimi
« dnia: Sierpień 07, 2013, 01:27:49 pm »
+2
Chciałam zapytać, czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Fajnie poczytać o takich spotkaniach bo można wyłapywać różne podobieństwa i zbierać kolejne elementy tej samej układanki :)

Na początku tego roku miałam taki sen:
Jest noc i idę ulicą koło domu. Patrzę w niebo a tu coś jakby dwa księżyce. Przyglądam się bardziej i zaczynam rozumieć, że oprócz księżyca widzę planetę.
Jestem wstrząśnięta i szczęśliwa zarazem bo rzeczy o których słyszałam i wierzyłam nareszcie się pojawiły. Wołam koleżankę, żeby zobaczyła. Jest bardzo zdziwiona.
Wpatrujemy się w tą planetę, która jest większa od księżyca i cały czas się przemienia. Robi się cała czerwona z czarnymi plamami.
Nagle moja koleżanka dostrzega, że coś nas obserwuje z słupu telegraficznego.
Wpada w panikę, że to kosmita. Przyglądam się i widzę, że ma rację, spogląda na nas istota z innej planety. Ona zaczyna uciekać, wiec biegnę za nią przez plac. Naprzeciwko nas pojawiają się dwie inne istoty i tak jakby chciały zagrodzić nam drogę. Co prawda nie czuję osobiście żadnego zagrożenia z ich strony a raczej stoicki spokój z jakim obserwują nasze poczynania. Chyba nie pierwszy raz wywołują swoim widokiem panikę. Udaje mi się wyminąć tego, który staje mi na przeciwko i uciekam do domu.

Opowiadam tacie o wszystkim, on już dawno obserwuje planetę przez lunetę na balkonie, lecz mówię mu jeszcze o kosmitach, którzy mnie gonili. W to akurat nie do końca wierzy i uśmiecha się lekko.
Idę oglądać dalej planetę z balkonu. Cały czas się zmienia i jakby trochę przybliża.
Nagle zaczynam dostrzegać na niej oceany, rzeki, budynki, drogi i pojazdy.
Jest jakby podobna do Ziemi ale widać, że wszystko jest trochę inaczej...

I jeszcze inny sen:
Jestem nocą z przyjaciółmi w mieście. Nagle na nocnym niebie widzę statek ufo, znajomi twierdzą, ze to samolot. Statek szybuje nisko koło nas. Nagle znika a pojawia się kilka ciemnych samochodów z różnych stron. Jeden z nich podjeżdża po mnie. Zostaję poproszona  o wejście do środka w celu pobrania koloru światła.
Z zainteresowaniem wchodzę do środka. Badanie jest bardzo szybkie - jedno pstryknięcie jakby flashem. Dowiaduję się mimochodem, że mój kolor to żółty i że mogę już iść. Ale ja nie chcę iść bo mam ochotę chwilkę porozmawiać.
Zapytuje osoby z przodu prowadzące pojazd, czy są z innej planety i innego wymiaru. Jeden z nich się odwraca w moją stronę, ma zielone oczy i czarne, krótkie włosy i choć fizycznie wygląda jak człowiek czuję, że nim nie jest. Mężczyzna ten potwierdza moje przypuszczenia i mówi, że jest nadreańczykiem (nie pamiętam dokładnie słowa).
Pytam się go czy faktycznie w życiu chodzi o to, żeby przechodzić przez różne doświadczenia, by nasza dusza się uczyła i wzbogacała. On mówi, że tak ale żebym też nie zapominała, że czasem trzeba dać komuś wygrać i że on też to przerabiał kiedy był tu na Ziemi. Dziękuję mu za radę i wysiadam z pojazdu.
Wracam do swoich znajomych, okazuje się, ze niektórzy z nich w ogóle nie byli świadomi badania i spotkanie z gwiezdnymi braćmi zrelacjonowali jako spotkanie z akwizytorami, którzy chcieli wcisnąć im karty kredytowe :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/sofia/57/spotkania-z-istotami-pozaziemskimi/252/
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
Odp: Spotkania z istotami pozaziemskimi
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2013, 02:32:27 pm »
0
Ten drugi Twój sen już gdzieś czytałam, słyszałam albo widziałam ? hmmmm?

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2013, 02:43:57 pm »
0
no właśnie, ja też znam ten sen :)

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
    • Mara Aram
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2013, 02:45:50 pm »
0
Tak, pisałam go przy okazji postu innego użytkownika o "świetle" :)

Offline Agata

• **
  • Respect: +18
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2013, 09:31:56 pm »
0
Spotkanie z istotą pozaziemską miałam w realu...w nocy...przy wyjściu OBE jak teraz sądzę...
Trudno mi sprecyzować>wydawało mi się jak w realu.
Teraz myślę, że było to OBE.
Wyglądał jak w filmie o ITI.
Chciał mi coś zainstalować w czole , jakiś kryształ.
Czułam jego długie palce...takie specyficzne.
Obudziłam się , bo majstrował przy mnie jak spałam...no więc obudziłam się on był za moją głową i wkładał mi ten kryształ.
Żebyście widzieli jak ja zaczęłam się na niego drzeć:
"Cooooooooooooo ty robisz??? Jak śmiesz???!!! Bez mojej zgody????????!!!!!!!!!
Co ty sobie wyobrażasz????????// Jesteś bezczelny...."
Itp itd
Żebyście widzieli jego minę...odwracał głowę zawstydzony !!!
Po prostu wstydził się, że rzeczywiście bez mojej zgody coś mi tam wstawia....
Wyjęłam z jego dłoni ten kryształ/diament czy cóś i zniszczyłam go/roztarłam w swoich dłoniach...wciąż wyzywając kosmitę :-[
Teraz żałuję, ze nie dałam sobie tego zamontować...to był fajny kryształ...
shangri-la.com.pl

Offline Negai

• Respect: +97
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 23, 2013, 09:20:14 pm »
0
Hah :P Długie palce powiadasz? To ja pamiętam jak mnie coś na siłe próbowało z ciała wyciągnąć, i miało właśnie długie palce. Ale czy to właśnie tego typu istota była to nie wiem, bo notabene nie dałam się wyciągnąć :P
Nigdy nie miałam snów o tematyce UFO itp.
Co najwyżej raz w OOBE byłam na księżycu, i tam była taka dziwna kolorowa planeta obok. Nie wiem, chyba czerwono żółta.
Chciałam tam iść, ale na tym księżycu była jakaś dziwna energia, taka pustka, bałam się niemiłosiernie. Wtedy przy mnie zjawiła się kobieta, zapytała czemu się boje. Odpowiedziałam zupełnie niezrozumiale bo byłam już wtedy nieświadoma, a ona odpowiedziała bardzo świadomie że nic takiego mi nie grozi.

Ale od niej czułam bardziej energie opiekunki aniżeli kosmitki :P

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 23, 2013, 10:05:51 pm »
0
Agata dobrze zrobiłaś, gonić dziada i lać po łapach!
może ten dyjament i ładny, ale do czego służy...?   :o
skąd wiesz że by ci się spodobało?

Offline Agata

• **
  • Respect: +18
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 23, 2013, 10:30:53 pm »
0
Wiem, że nieładnie robił bo BEZ mojej zgody!!!
I to NIE był sen....gdy się obudziłam widziałam go nadal a mąż leżał obok w łóżku.
Pogoniłam go i chyba dobrze, ufam swojej intuicji ;)

Offline Petro

• *
  • Respect: +9
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 24, 2013, 04:14:22 pm »
0
Miałem kiedyś doświadczenie, kiedy to budząc się w nocy zalany potem poczułem, że wychodzę z ciała, w zasadzie to ktoś mnie wyciągał. Schemat ten sam co zawsze: przerażenie, piski, krzyki, huki, wibracje połączone z wyszarpywaniem z ciała. Migały mi różne obrazy przed oczami, dwa z nich zapamiętałem bardzo dokładnie. Pierwszy: jest noc, widzę ciemne kontury domów a w tle bezgwiezdne niebo, tylko księżyc.
I drugi obraz do którego zmierzam: unoszę się w powietrzu nad drzwiami wejściowymi mojego domu. Patrze w dół a tam, a schodach stoi szarak - miałem wrażenie, że nie ma pojęcia o mojej obecności i za chwilę powrót do ciała.
"Rozwój duchowy to powrót do naturalnego stanu umysłu. To budzenie serca i "myślenie" sercem. To używanie umysłu i koniec używania nas przez umysł."
~by Zielarz Gajowy

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
    • Mara Aram
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 29, 2013, 10:06:34 pm »
0
A ja dzisiejszej nocy miałam w śnie kolejne spotkanie z gwiezdnymi braćmi :) Wydarzenie miało miejsce na stadionie w czasach z mojego dzieciństwa. Spojrzałam w niebo i zobaczyłam statek kosmiczny, lecz tym razem był w kształcie trójkąta. Wyglądało jakby jego ścianki były lustrzane bo odbijały niebo i błyski słońca, natomiast krawędzie wyróżniały się na tle nieba. Strasznie się ucieszyłam na widok statku. Zaczął się kierować w moją stronę coraz bliżej i bliżej aż w końcu ujrzałam koło siebie kulę  falowo pulsującej energii.
Ta kula była inteligentną energią, zbliżyła się na wysokość mojej głowy i nagle poczułam, że jestem głową w niej zanurzona, energia była prawie transparentna lecz gęściejsza od powietrza wokół. Czułam, że coś mam zmieniane w środku głowy, jakby wsadzono mi coś tam. Po chwili kula odleciała a ja miałam wrażenie jakby dodatkowego elementu w głowie, który przez chwilę się przystosowywał i rozpychał próbując się zaaklimatyzować. Pobiegłam do domu podekscytowana i zaczęłam opowiadać swoje doświadczenie starszej siostrze. Oczywiście nie uwierzyła mi i wręcz wyśmiała.

Share via facebook Share via twitter
Tags:

OOBE - Przewodnik