Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Uzdrawianie Babci na planie niefizycznym  (Przeczytany 1004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Uzdrawianie Babci na planie niefizycznym
« dnia: Styczeń 24, 2015, 07:31:22 pm »
+1
26 listopada 2014

Zupełnie świadomie czuję jak zaczynam odrywać się od ciała, po trzecim podejściu udaje się.
Unoszę się delikatnie i kieruje jak zwykle do okna. Jest zamknięte, lecz tym razem przefruwam przez nie z łatwością, mimo wcześniejszych blokad. Latam sobie w powietrzu i delektuje się tym. Wiem, że czeka mnie coś ważnego o co prosiłam przed zaśnięciem Anioły - uzdrowienie mojej chorej babci na planie niefizycznym.
Proszę zatem mojego Anioła Stróża by mnie poprowadził i pomógł w uzdrowieniu Babci.
Reakcja jest natychmiastowa - zostaje porwana przez prąd powietrza z zawrotną prędkością w dość ciemne, puste miejsce, pełne przestrzeni. Anioł stoi koło mnie i wygląda inaczej niż zazwyczaj, lecz wiem, że to On - ten sam co zawsze. Pozwala mi na siebie patrzeć. Ma zwykły strój - koszulę i spodnie z materiału. Wygląda na dość zmęczonego swoimi misjami. Pokazuje mi co i jak mam robić i podłącza mnie do czegoś. Reszta zabiegu zostaje wycięta z mojej pamięci. Po chwili wiem, że to już koniec i się udało. Wydaje mi się, że krótko to trwało. Dziękuję mu za pomoc
:)
Moja babcia była w tym czasie w szpitalu i bardzo chciałam aby wyzdrowiała, ale miała komplikacje po zabiegowe i w rezultacie musiała przejść kolejny zabieg. Czułam, że jestem prowadzona przez świat duchowy i nawet dostałam wskazówkę aby podarować jej szklaną kulę ze śniegiem w środku. Trochę się naszukałam odpowiedniej pomimo zbliżających się świąt, ale w końcu znalazłam właściwą, z miniaturką aniołka czytającego książkę, bardzo zadumanego. Pamiętam, że jak jechałam z tym prezentem do szpitala to dostałam kolejny sygnał aby tą szklaną kulę naenergetyzować energią Reiki z intencją uzdrowienia.  Myślę, że ważnym elementem było też wysyłanie babci energii Reiki zarówno przy odwiedzinach jak i na odległość.
Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło bo babcia została 5 dni później wypisana ze szpitala i wraca do zdrowia, jak gdyby nigdy nic :)

Oczywiście nie przypisuje sobie jej całkowitego uzdrowienia ale myślę, że na pewno moje starania miały wpływ na jej powrót do zdrowia. A starałam się bardzo odmienić bieg wydarzeń bo miałam okropnie złe przeczucia. Myślę, że każdy kto da z siebie "wszystko" by pomóc drugiemu człowiekowi/istocie zostanie wysłuchany. Nie trzeba mieć żadnych inicjacji Reiki by leczyć energią za pomocą dłoni. Wystarczy mocna wiara w to co się robi i prośba o wsparcie do świata duchowego :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/sofia/57/uzdrawianie-babci-na-planie-niefizycznym/1034/
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Rafał N.

• **
  • Respect: +47
Odp: Uzdrawianie Babci na planie niefizycznym
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2015, 10:05:17 pm »
+1
Czytając Twoje opisy wyjścia czuję podobieństwa do swoich. Też, ilekroć zaraz po wyjściu jestem w jakimś pomieszczeniu wylatuję przez okno! Jest ono dla mnie jak jakaś kotwica z fizycznej rzeczywistości.
Piękna misja, pomoc bliskim.
Pozdrawiam :)

Offline Negai

• Respect: +97
Odp: Uzdrawianie Babci na planie niefizycznym
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2015, 09:28:02 am »
0
Super wyjście :D Myślę że uzdrowienie na planie niefizycznym a także naładowanie energią reiki miało wpływ na powrót babci do zdrowia :)

Share via facebook Share via twitter

xx
Wizyta babci - 2013-05-22

Zaczęty przez seth

4 Odpowiedzi
1993 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 22, 2013, 12:45:03 pm
wysłana przez Robert Noble
xx
Uzdrawianie za pomocą drzew?

Zaczęty przez Robert Noble

10 Odpowiedzi