Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Metody  (Przeczytany 2716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Metody
« dnia: Grudzień 10, 2013, 01:35:04 pm »
+1
Od 5 miesięcy stosuję w miarę regularnie metodę 4+1. Zauważyłam jednak, że organizm bardzo się przyzwyczaja i generalnie owszem zwiększa to możliwość na oobe, ale aktualnie bardziej działa na mnie jak zrobię coś innego. Czyli zaburzę metodę 4+1 na rzecz np. takiej: śpię 4 h, potem godzina rozbudzania potem śpię 1/2 h i znowu się obudzę  choćby na 15 min. Czyli generalnie rzecz ujmując chodzi o dwa rozbudzania a nie jedno.
Np. wczoraj byłam bardzo zmęczona jakoś po 20 spałam więc do 23, potem wstałam i funkcjonowałam do 2 w nocy, po 2 się położyłam i spałam do 5, po 5 wstałam i czytałam książkę przez ok. 0,5 h a potym oobe zaczęło się prawie natychmiast bez żadnego wysiłku, co opisałam bardziej szczegółowo w swoim dziale.
Myślę, że sukcesem jest cisza i ciemność i bycie w miarę wypoczętym.

Choć z drugiej strony zdarzały mi się wyjścia kiedy byłam kompletnie wykończona po pracy i np. wracałam po 15 i najpierw 3 h spałam potem się budziłam na chwilę lecz okazywało się, że nadal jestem dead, wiec szłam spać dalej i wtedy pojawiało się oobe. Tak, więc w sumie do końca nie wiadomo :D

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/techniki/19/metody/648/
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
Odp: Metody
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2013, 01:47:24 pm »
0
No tak regularne stosowanie tej metody jest dobre... Ale trzymanie się jej kurczowo, że musimy spać 4 h i rozbudzać się jedną nie do końca jest właściwe bo każdy ma swój limit itp.

bycie w miarę wypoczętym.

No to chyba jeden z ważniejszych punktów jeśli chodzi o wybudzanie choć faktycznie zdarzają się wyjątki. Zauważyłem na sobie, że lepiej się wychodzi jeśli trochę się "pomęczymy" przy zasypianiu ;)
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline Petro

• *
  • Respect: +9
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2013, 05:15:37 pm »
0
Ja również zauważyłem, że często przydarza mi się OOBE gdy nie mogę zasnąć i leżę na tym łóżku kręcąc się z boku na bok przez godzinę lub dwie, a gdy uda mi się już zasnąć, to budzę się po jakimś czasie w paraliżu sennym i wychodzę z ciała :). Idąc w tę myśl, specjalnie przed wczoraj przed snem zrobiłem sobie kawkę i położyłem się wcześniej niż normalnie, aby utrudnić sobie zasypianie - i co? - udało się :D.

Choć z drugiej strony zdarzały mi się wyjścia kiedy byłam kompletnie wykończona po pracy

U mnie jest podobnie, kiedy to czasem robię sobie popołudniową drzemkę po zajęciach :D.
"Rozwój duchowy to powrót do naturalnego stanu umysłu. To budzenie serca i "myślenie" sercem. To używanie umysłu i koniec używania nas przez umysł."
~by Zielarz Gajowy

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2014, 08:37:59 am »
0
Np. wczoraj byłam bardzo zmęczona jakoś po 20 spałam więc do 23, potem wstałam i funkcjonowałam do 2 w nocy, po 2 się położyłam i spałam do 5, po 5 wstałam i czytałam książkę przez ok. 0,5 h a potym oobe zaczęło się prawie natychmiast bez żadnego wysiłku...
no tak ja też o 5tej  wychodzę... do roboty  :( real stanowczo mnie ogranicza  :P

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2015, 07:20:03 pm »
0
Wiesz co Sofia, ta twoja metoda chyba działa, bo wczoraj ją niechcący zastosowałam i podziałała :)

Muszę zacząć częściej ją stosować ;)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline lays

• *
  • Respect: +1
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2016, 10:33:46 am »
0
ale to całe 4+1 jest przereklamowane,wolę prostsze metody i bardziej skuteczne :)
tzn.tak mają niektórzy np.ja

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 08, 2016, 11:16:45 am »
0
Jak już wspominasz o prostszych metodach to mógłbyś o nich coś więcej opowiedzieć. Z  posta, którego napisałeś nic nie wynika.
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Share via facebook Share via twitter

xx
Farmokologiczne metody na osiągniecie LD (Nikotyna)

Zaczęty przez Snoopy

11 Odpowiedzi
5098 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Grudzień 18, 2013, 06:41:41 am
wysłana przez LukaszMatrix
xx
Metody na przypomnienie sobie zwykłych snów ;D

Zaczęty przez zinka

22 Odpowiedzi
6859 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Listopad 11, 2014, 09:45:52 pm
wysłana przez zinka