Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Wywołanie paraliżu sennego  (Przeczytany 761 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OneNight

• Respect: +8
Wywołanie paraliżu sennego
« dnia: Listopad 10, 2015, 09:22:00 pm »
+1
Kiedyś dysponowałem nagraniem hipnotycznym, które dostałem od pewnego hipnotyzera. Niestety, nagranie znikneło i nie można go już nabyć, więc postaram się wam to opisać. Technika jest moją przeróbką, ale kluczowe elementy zostały zachowane.
Może się komuś przyda:

Połóż się w wygodnej pozycji i zamknij oczy... Weź teraz 10 głębokich i powolnych wdechów. Jeden - relaks, dwa - odprężenie, trzy - skupienie, 4,5,6,7,8,9,10. Wyobraź sobie, że jesteś teraz w balonie. Odetnij sznury trzymające go przy ziemi, licząc każdy z nich: 1,2,3,4. Balon wznosi się ponad ziemię, wszystko robi się coraz mniejsze.
Jesteś już tak wysoko, że prawie dotykasz chmur. Poczuj powiew wiatru na policzkach, poczuj to świeże powietrze i podziwiaj chmury.
Zacznij pomału się zniżać. Mijasz góry, lasy i łąki i wreszcie lądujesz na jednej z nich. Wyjdź z balonu i poczuj miękkość trawy pod stopami, podziwiaj kwiaty, słońce i to, co twoja podświadomość tam stworzyła. Przejdź się teraz po tej łące.
Słyszysz fontanne do której się zbliżasz, zwróć uwagę jak wygląda. Podejdź do niej i podłóż ręke pod lejący się strumień, poczuj go. Koniec wizualizacji.
Zwróć uwagę na mięśnie palców u stóp. Zacznij je napinać tak delikatnie, żeby się palce się nie poruszyły, dopóki nie poczujesz odrętwienia(jeśli nie dasz rady, pomiń palce u stóp). Teraz zacznij napinać mięśnie stóp, potem łydki i stopniowo coraz wyżej. Gdy skończysz, wyobraź sobie, że wspinasz się po ścianke, wykorzystując dużą siłe. W trakcie wspinaczki staraj się znów delikatnie napinać mieśnie(nie muszą być pokolei).

Pisałem na szybko, później poprawię. Tam gdzie enter jest przerwa tzn. że utrzymujemy wizualizacje.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/techniki/19/seo/1145/
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2015, 09:26:20 pm wysłana przez OneNight »

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
Odp: Wywołanie paraliżu sennego
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2015, 07:28:32 pm »
0
Paraliż wywołany wizualizacją. Ciekawa koncepcja. OneNight nie napisałeś czy to nagranie powodowało iż faktycznie osiągałeś ten zamierzony stan.
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.