Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Wybór miejsca do śnienia  (Przeczytany 644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline studniarz

• **
  • Respect: +20
Wybór miejsca do śnienia
« dnia: Luty 02, 2017, 06:37:42 pm »
+1
Do technik śnienia bezpośrednio zaliczyć tego nie można ale pośrednio chyba tak. W radiestezji istnieje pojęcie krzyżówek cieków wodnych , pasm geopatycznych, miejsc ogólnie bardzo szkodliwych dla życia i zdrowia dla ludzi. Te tzw.intersekcje emanują kolorem radiestezyjnym szarym czyli bardzo przenikliwym ale jednocześnie szary ( lub też inaczej zieleń ujemna bo też z takim określeniem można się spotkać) jest kolorem czyli falą przepływu informacji. Wielokrotnie sprawdzając mieszkania pod tym kątem zastanowiła mnie zbieżność doświadczeń mieszkańców którzy ,,spali na ciekach''. Otóż każdy bez wyjątku skarżył się na długie i męczące a także mocno realne sny. Oczywiście po przestawieniu łóżka wszystko mijało i klient zasypiał snem zmęczonego żniwiarza, bez wizji, snów i ducha  :)
Przetestowałem intersekcje pod kątem OBE/LD i w moim przypadku uzyskiwałem wyjścia bardzo szybkie (do 15 min.) przy prostej relaksacji oddechowej. OBE bardzo głębokie i spójne z którego ciężko wyjść,ale światy do eksploracji nie do opisania. Haczyk jest w tym aby nie przesadzać z korzystaniem z tego typu miejsc za często, inaczej mówiąc to taka  ścieżka astralna a raczej autostrada gdzie włączajac się do ruchu można odbyć ciekawą podróż ale też otrzymać niespodziewanych gości.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/techniki/19/seo/1276/

Offline Mote

• **
Odp: Wybór miejsca do śnienia
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2017, 12:58:54 pm »
0
Ciekawe spostrzeżenia Studniarz... Wygląda na to, że czeka mnie kurs z radiestezji.
Jak spanie w takich miejscach (krzyżówkach żył wodnych?) ma się do zdrowia fizycznego i energetycznego? Czy ma to jakieś poważne skutki na zdrowie lub samopoczucie?

Offline studniarz

• **
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2017, 08:10:52 pm »
+1
Jeśli śpisz na takim miejscu Mote, to prędzej czy później się rozchorujesz, jeśli miejsce pracy i odpoczynku sytuujesz w strefie szkodliwej radiacji to też się rozchorujesz. Ogólnie chodzi o to aby aby nie przebywać  za długo w pasmach geopatycznych. Naprawdę można się na poważnie rozchorować. W większości przypadków wykonanych przeze mnie ekspertyz radiestezyjnych zlecenia dotyczyły mieszkań ludzi ciężko chorych, bywały bloki gdzie piętro po piętrze od góry do dołu ktoś chorował na raka. Za każdym razem tam gdzie był chory człowiek, była też i strefa silnie zapromieniowana przez cieki wodne.Za każdym razem. Człowiek spał w takim miejscu, ignorował sygnały , bo to zmęczenie, bo to przepracowanie, bo to złe sny, a tam panie -sen mara bóg wiara, potem tabletki przeciwbólowe potem na sen a potem.... za późno. Taki sam scenariusz za każdym razem. Wiele by pisać, radiestezji nie zaszkodzi by zgłębić Mote, polecam, to silne narzędzie dla kogoś kto eksploruje Poza. tym bardziej że jeśli się ma skłonności do OBE - to potencjał jest do dyspozycji. 

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2017, 08:15:45 am »
0
Wiesz Studniarz, coś w tym jest co mówisz ::) 
Ludzka natura jest już taka, że nie wierzą w takie "cuda" jak radiestezja, a potem jest za późno. 
Ja to jak kot wyczuwam cieki wodne ;) z tą różnicą, że na nich nie śpię :D 
Jak długo zajmujesz się radiestezją?

Offline studniarz

• **
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2017, 05:50:50 pm »
+1
Dwadzieścia lat jestem w temacie, właściwie przez przypadek,  bo wówczas intensywnie poszukiwałem odpowiedzi na to czym jest Obe a które męczyło mnie od najmłodszych lat. Wszedłem w świat psychotroniki dość głęboko i nic się nie dowiedziałem, natomiast radiestezja zaciekawiła mnie od strony praktycznej. Człowiek który ma dar śnienia posiada z automatu wyostrzoną percepcję a to niezbędny element do pracy z różdżką i wahadłem. Jeśli chcesz sprawdzić energetykę miejsca, osoby, czegokolwiek , to musisz ,,widzieć".
Widzenie jest energochłonne i że tak się wyrażę nie pozwala za długo operować w świecie rzeczywistym .natomiast  to samo możesz zrobić różdżką, wahadłem i ostatecznie ręką będąc jedynie w stanie czuwania który dla śniących jest i tak stanem zwiększonej gotowości. Uczysz się odbierać bodźce swoim ciałem, segregujesz , porządkujesz i  nazywasz, potrafisz rozróżnić co szkodzi a co nie, wszystko wokół  jest jakąś emanacją i ta zdolność  pozwala wykorzystać lub odrzucić te właściwe lub nie, np. warto umieć znaleźć miejsce mocy lub takowe samemu stworzyć, to fajna rzecz dla śniących i ich wieczny niedostatek energii, no chyba że ktoś jest zasilany z zewnątrz  :)

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 10, 2017, 10:34:19 am »
0
Studniarz powiedz mi jak to jest z tym tworzeniem miejsca mocy. Jak to wygląda u Ciebie?
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline studniarz

• **
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 10, 2017, 11:23:33 am »
+2
W terenie na przykład, miejscem mocy będzie obecność cieków wznoszących, tam gdzie jest samowypływ,  w pobliżu studni artezyjskich. Miejsca mocy to również występowanie specyficznych struktur geologicznych, skupiska minerałów. Te pozytywne cechy niektórych minerałów zauważono i wykorzystuje się je do budowy odpromienników czyli urządzeń mających za zadanie neutralizację szkodliwych promieniowań. W terenie fizycznie musisz takie miejsce wyczuć, bo o takich większych typu Ślęża czy Wawel to każdy raczej wie. Natomiast takie osobiste miejsce mocy wykonuje się za pomocą  kamieni polnych, jak wcześniej wspomniałem wykorzystując pewne cechy minerałów które w tych kamieniach się znajdują. Dalej, do budowy miejsc mocy wykorzystuje się też tzw. promieniowanie kształtu czyli znajomość oddziaływania pewnych form ,znaków, figur czy brył geometrycznych np. piramida. Ja osobiście korzystam z zewnętrznych miejsc mocy, mam 15 km na Ślężę, a jak nie chce mi się włazić na górę to takie mniejsze namierzyłem koło mojego domu, no i zamierzam w tym roku wybudować piramidę, taką małą oczywiście, ale to bardziej w celu ochrony otoczenia
No i najważniejsza rzecz- to świadomość uruchamia miejsce mocy. 

Offline studniarz

• **
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 15, 2017, 09:14:02 am »
0
Na początku tematu wspomniałem o intersekcjach i możliwościach jakie dają dla śniącego. Nadmieniłem że wyjścia są głębokie i spójne i że ciężko się wybudzić. Dodam do tego jeszcze parę zdań tak na wszelki wypadek. Sześć razy korzystałem z tej możliwości i za każdym razem trafiałem w światy zupełnie kompletne takie jak nasz ten tu i teraz. Za każdym razem śniłem sen całego życia od A do Z. Tak jak w ,,Incepcji".
Efekt był taki że bez mała rok dochodziłem do równowagi. 
Czułem się wewnętrznie tak strasznie stary że nie sposób tego opisać, miałem czynną pamięć przeżycia sześciu różnych  wersji siebie w różnych światach. Rok zacierałem wspomnienia i teraz mocno będę się zastanawiał zanim znowu spróbuję. 
Pozdrówka

Offline Mote

• **
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 15, 2017, 10:23:31 am »
0
Czy uważasz, że były to wspomnienia z poprzadnich wcieleń, reinkarnacji czy działo się to w innych światach o innej fizyce? Jak długo trwało takie śnienie w godzinach? Czy "przypomniałeś" sobie jakieś umiejętności z tamtych żyć?
Ciekawe przeżycie. 
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2017, 12:38:10 pm wysłana przez Mote »

Offline studniarz

• **
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 15, 2017, 05:49:00 pm »
+1
Powiem Ci Mote że to było osiem lat wstecz, a do tej pory mnie trzyma. W czasie trzech godzin  prześniłem całe życie i  było to w godzinach popołudniowych z tego co pamiętam. Przeważnie ustawiałem się na popołudnia bo tak szybciej się dostrajałem. Jeżeli chodzi o umiejętności to jak najbardziej tyle że na dzień dzisiejszy mało przydatne. :) Np. byłem inżynierem przystosowującym martwe planety do zamieszkania lub eksploracji, bylem też pilotem jakiejś gwiezdnej fury,. czy też w innej wersji żołnierzem najemnikiem ciułającym się od planety do planety i bijącym się za naszą i waszą wolność a także myśliwym. Tak że nic z tego świata i co w tym świecie mógłbym wykorzystać. Pytasz czy to reinkarnacja, wcielenie, a  ja sam tak naprawdę nie wiem czy coś takiego istnieje jak wędrówka dusz. Niczego nie biorę za pewnik i w nic nie wierzę. Pozostaje doświadczenie. Każde przekonanie można innym narzucić, sam wiesz. 
Fizyka w tych światach była taka jak w naszym, niutonowska pełną gębą i  mogłem robić tylko to na co mi pozwalała, miałem świadomość że śnię a raczej że śpię gdzieś w nieokreślonym miejscu i  tęskniłem do swojego ciała. Tzn. wiedziałem że jestem w stanie śnienia w swoim domu, ale w przestrzeni nijak nie mogłem się zlokalizować żyjąc tam jednocześnie. Ciężko mi w opisie pewnych wrażeń i odczuć.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 15, 2017, 06:49:55 pm »
0
Czyli sugerujesz, że do zbudowania miejsca mocy potrzebne są polne kamienie + wiedza na temat ich kształtu + rytuał + nadanie mocy przez intencję ? Chodzi mi o dokładny przebieg bo jakoś ciężko mi to przetrawić. Generalnie uważam, że cała procedura tworzenia miejsca tego typu to zużycie więcej energii niż skupienie się na śnieniu samym w sobie :)

Offline Mote

• **
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 15, 2017, 07:57:26 pm »
0
W terenie na przykład, miejscem mocy będzie obecność cieków wznoszących, tam gdzie jest samowypływ,  w pobliżu studni artezyjskich. Miejsca mocy to również występowanie specyficznych struktur geologicznych, skupiska minerałów. Te pozytywne cechy niektórych minerałów zauważono i wykorzystuje się je do budowy odpromienników czyli urządzeń mających za zadanie neutralizację szkodliwych promieniowań. W terenie fizycznie musisz takie miejsce wyczuć, bo o takich większych typu Ślęża czy Wawel to każdy raczej wie. Natomiast takie osobiste miejsce mocy wykonuje się za pomocą  kamieni polnych, jak wcześniej wspomniałem wykorzystując pewne cechy minerałów które w tych kamieniach się znajdują. Dalej, do budowy miejsc mocy wykorzystuje się też tzw. promieniowanie kształtu czyli znajomość oddziaływania pewnych form ,znaków, figur czy brył geometrycznych np. piramida. Ja osobiście korzystam z zewnętrznych miejsc mocy, mam 15 km na Ślężę, a jak nie chce mi się włazić na górę to takie mniejsze namierzyłem koło mojego domu, no i zamierzam w tym roku wybudować piramidę, taką małą oczywiście, ale to bardziej w celu ochrony otoczenia
No i najważniejsza rzecz- to świadomość uruchamia miejsce mocy.

Czyli sugerujesz, że do zbudowania miejsca mocy potrzebne są polne kamienie + wiedza na temat ich kształtu + rytuał + nadanie mocy przez intencję ? Chodzi mi o dokładny przebieg bo jakoś ciężko mi to przetrawić. Generalnie uważam, że cała procedura tworzenia miejsca tego typu to zużycie więcej energii niż skupienie się na śnieniu samym w sobie :)

Wiem, że to nie pytanie do mnie ale pozwole sobie na komentarz ;)
W pełni zgadzam się z wypowiedzią  Studniarza. Do zbudowania miejsca mocy nic nie jest potrzebne ale wiele rzeczy może w tym pomóc. Np w polnych kamieniach znajdować się mogą odpowiednie minerały, znamy historie o magicznych kamieniach, kryształach itp. ich właściwościach zdrowotnych I innych ... Castaneda poszukiwał takich kryształów wpatrując się we wzgórza... znaczenie mają również formy w jakie zostaną one ułożone, ustawione np. Stonehenge, magiczne kręgi nawet te nasze polskie, lub co zostanie z nich wybudowane np. piramidy I w tych przypadkach pojawia się potęga promieniowania kształtów, geometria       np. potęga pentagramu I innych symboli używanych od wieków w magii jak I piramid.
Odpowiednio ułożonym kamieniom nie trzeba nadawać mocy intencją, one poprzez kształt w jaki są ułożone, dzięki minerałom jakie się w nich znajdują zaczną generować energie I moc same w sobie. To jest potęga promieniowania kształtów. Magiczne symbole, demoniczne sygile jak I budowle starożytności korzystają z tej energii. Wszystko ma swoją energie, to samo tyczy się przepływu energii w ludzkim ciele, wykonywanie magicznych kroków, jogi czy mudr dłoni to nic innego jak manipulowanie przepływem energy za pomocą odpowiedniego ułożenia "kamieni" naszego ciała, poprzez odpowiednie kształty-pozycje ciała.
Rytuał jest raczej sposobem na nadanie całości odpowiedniego odbioru jak czasem nadania tej wyprodukowanej energii kierunku I zaprogramowanie jej i siebie .... nadaniem mocy przez intencje.
Don Juan mówiąc o miejscach mocy tych naturalnych podkreślał szczególną moc naturalnych okręgów oraz źródeł wody, ale to inna historia.
Warto pomedytować nad niektórymi symbolami jak np. kształty I energie run, okultystycznych symboli pentagramu, hexagramu (kształt budowy atomu I czakry serca;) I innych wyczuć I zrozumieć ich energie I sposoby na wykorzystanie ich.
Oczywiście miejsce mocy można stworzyć poprzez czyny mocy lub gdy spędza się w nich mnóstwo czasu na manipulowaniu energią itp w miejsce będzie wsiąkać moc, np. mój piwniczny pokój jest moim miejscem mocy w pewien sposób...
Czakry np.mają kształt piramid kręcących się w okół własnej osi z kierunkiem przepływu energii w strone wierzchołka, tworzą one małe tornada wciągające energie.... Poprzez medytacje I prace z czakrami można nauczyć sie manipulowania kierunkiem przepływu energii w ciele poprzez odpowiednie ustawianie tych piramid.

« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2017, 08:43:49 pm wysłana przez Mote »

Offline studniarz

• **
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 15, 2017, 11:17:55 pm »
0
Mote, tak to barwnie opisałeś że aż Ci zazdroszczę i na temat miejsc mocy chyba nic już nie muszę mówić, :) tylko może to że w takim miejscu właśnie jeden jedyny raz w życiu ,,widziałem''. Natomiast wyżej opisane przeze mnie przypadki śnienia dotyczyły intersekcji, krzyżówek cieków, czyli miejsc wybitnie szkodliwych. W miejscach mocy jeszcze nie śniłem bo nie miałem w pełni takiej możliwości. To co sztucznie udało się wywołać w domu uważam że jest za słabe i oprócz energetyzacji nic nie wnosi, jeżeli coś w ogóle w śnieniu zmieni. Na Ślęży musiałbym postawić namiot tuż obok wieży widokowej bo tam jest mocne miejsce, ale to nie przejdzie. Ale mam zamiar tego lata wybudować coś konkretnego na działce przed domem to i na świeżo Wam opiszę efekty. Uważam Robert że każdy sposób na podniesienie energii jest dobry. A czy się zbilansuje to się okaże. Rekapitulacja też wymaga energii, uwagi i niezachwianej samodyscypliny. W sumie sama ścieżka wojownika nic nie obiecuje, wszystko może skończyć się klapą :)

Share via facebook Share via twitter

xx
Szpital - miejsca w astralu

Zaczęty przez OneNight

7 Odpowiedzi
942 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipiec 11, 2016, 10:07:49 pm
wysłana przez studentn
xx
Wybór życia i ważna nauka

Zaczęty przez Nigashar Altarion

8 Odpowiedzi