Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Doświadczenia z zakresu jasnowidzenia  (Przeczytany 2622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Angelarta

• *
  • Jestem
  • Respect: +19
Doświadczenia z zakresu jasnowidzenia
« dnia: Listopad 25, 2013, 01:37:10 am »
+2
Dziś moja mama opowiedziała mi swoje doświadczenie , słyszałam już wcześniej tę historię ale chciałam wypytać ją bardziej szczegółowo ponieważ sama od dawna interesuję się tym zjawiskiem.

Było lato.Mama siedzi z koleżanką na ławce przy placu zabaw i rozmawiają.
Nagle rzeczywistość zmienia się, tworzy się mgła i wszystko wokół się zamazuje, widzi tylko córkę sąsiadki - Kasię, która biegnie na plac zabaw i wchodzi na zjeżdżalnie ,stanęła na górze i zamiast zjechać spadła na ziemię rozbijając głowę,moja mama ją wzięła na ręce i zaniosła do domu całą zakrwawioną.
Powiedziała że po około 5 minutach ,dokładnie kropka w kropkę , wszystko potoczyło się wedle wizji z każdym najdrobniejszym szczegółem.
Próbowałam wypytać o to w jaki sposób to widziała czy jako wspomnienie? czy jako realny rzeczywisty obraz? Twierdzi że tak jakby to się działo naprawdę, jakby nic poza tym wydarzeniem w tym momencie nie istniało.To było realne -powiedziała.

Jest to przykład gdzie między wizją a akcją odcinek czasu był bardzo krótki i występuje wizja w postaci obrazu

Jedno z moich doświadczeń z zakresu jasnowidzenia:

Od rana chodziłam bardzo niespokojna.Chodziły za mną dziwne natrętne myśli że mojej babci Ani coś się stanie.Byłam nastolatką.Wypierałam to bo uznałam że jest to tylko moja niczym nie uzasadniona obawa, a babcia wtedy nie miała większych problemów ze zdrowiem.Jednak zanim poszłam spać zapisałam te obawy w pamiętniku by sobie ulżyć i niejako pozbyć się tych myśli.W nocy około 4 rano zadzwonił telefon że babcia miała rozległy zawał i stan jest bardzo ciężki.Pokazałam pamiętnik mamie, gdzie zapisałam że boję się że babci coś się stanie...

ten przykład jasnowidzenia jest bardziej intuicyjny , nie wystąpiła wizja a przeczucie i mój wniosek jest taki że babcia zapewne źle się czuła ale nie przyznała się nikomu a że jestem empatyczna to odebrałam ten niepokój

Mój mąż doświadczył jasnowidzenia w postaci snu proroczego gdy miał kilka lat z tego co mówił to nie miał 10 lat nawet gdy ten sen pojawił się u niego.
Widział swoją mamę którą przejechał samochód ,leżała na pasach, na jezdni niedaleko ich wieżowca.
Sen sprawdził się gdy miał już około 20 lat.
Powiedział że samochód potrącił ją dokładnie w tym samym miejscu co we śnie, tez na pasach, to samo przejście na pieszych z jedną tylko różnicą że leżała po przeciwnej stronie świateł.

To dało mi do myślenia...zawsze lubiłam wyznawać teorię że przyszłość jest nie sprecyzowana, że kształtuję ją dowolnie w każdej chwili ale w obliczu takich zdarzeń dopuszczam myśl iż pewne rzeczy jednak są w jakiś sposób zaplanowane lub bardzo prawdopodobne o ile nie zmienimy jakiegoś wzorca postępowania który nas pcha do robienia różnych rzeczy.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/8/seo/616/

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
Odp: Doświadczenia z zakresu jasnowidzenia
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2014, 07:58:14 am »
0
szkoda że mama nie zabrała dziecka z tej zjeżdżalni zanim rozbiło sobie głowę,po coś przecież ta wizja się pojawiła, nie miała być ciekawostką tylko ostrzeżeniem.
ciekawe historie opisałaś :) dorzucam Ci plusik.

Offline Karamoon

• *
  • silence is golden
  • Respect: +1
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 27, 2014, 11:17:54 pm »
+1
2 tygodnie temu na urlopie w Kołobrzegu idziemy z żoną i dziećmi wzdłuż wybrzeża, nagle tłum ludzi (jak by coś się stało) mówię do żony bez zastanowienia że tyle ludzi jak by jogin lewitował.
Ciarki na plecach gdy zobaczyliśmy z bliska po przedarciu się przez tłum że naprawdę jogin lewituje. Taką sztuczkę wykonywał że niby lewituje ;-)

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 28, 2014, 01:27:25 pm »
+1
Fajne doświadczenie Karamoon. Szkoda, że takie sytuacje wydarzają się tak szybko i spontanicznie. Sam byłeś nieźle zaskoczony, że trafiłeś idealnie w jogina :) Typowe jest to, że działałeś bez zastanowienia. Im więcej się myśli i analizuje tym gorsze rezultaty.
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.