Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Opowieści niesamowite lecz prawdziwe  (Przeczytany 2078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
  • Respect: +102
Opowieści niesamowite lecz prawdziwe
« dnia: Styczeń 22, 2014, 04:00:35 pm »
+2
Postanowiłem założyć ten temat ponieważ, jak mniemam, większość z nas lubi słuchać pewnego rodzaju opowieści, czy to przy ognisku, czy też wieczorową porą, siedząc wygodnie w miękkim fotelu z filiżanką dobrej kawy w ręku. W domu moim dodatkowym bonusem jest  kominek i czarny kot, który co prawda na kolanach siedzieć nie chce, ale zawsze jest gdzieś w pobliżu i patrzy…  ;)

Chciałbym Was zachęcić, abyście opisywali w tym wątku historię, które przydarzyły się Wam, Waszym bliskim, przyjaciołom, znajomym…. Niechaj będą to historie niezwykłe lecz prawdziwe, które obudzą w nas pewną zadumę nad naszym fizycznym istnieniem, w tej rzeczywistości, jaką przyszło nam wspólnie przeżyć.

Oto jedna z nich, posłuchajcie….

DZIADEK

W mojej okolicy w leśnym domku mieszkała pewna rodzina… rodzice i dwóch synów. Starszy w wieku siedmiu, a młodszy trzech lat. Wcześniej mieszkał też i dziadek, ale kilka tygodni przed owym wydarzeniem, ukończył swą misję i zawinął się na tamten świat.
Rodzice przekonywali młodszego synka, że jego dziadek gdzieś poszedł i pewnie niebawem wróci.

Pewnego popołudnia chłopcy wyszli przed dom, aby się pobawić po czym tajemniczo zniknęli w leśnych ostępach.
Mijały godziny .. przyszła noc.
Rodzice rozpaczali, a policja przeczesywała knieje. Bez skutku … chłopcy zniknęli na amen.
Nad ranem kamień spadł rodzicom z serca, kiedy synowie, jak gdyby nigdy nic, wyłonili się z leśnej gęstwiny.
Matka wypytywała starszego, co się stało, a on ze łzami w oczach opowiadał, jak to się w lesie zgubili i nie mogli znaleźć drogi do domu.
Zapłakana matka pochwyciła obydwu synów w objęcia i mocno przytuliła, a wtedy trzylatek rzekł:

Mamo nie płacz już… ja się wcale nie bałem, bo w lesie spotkaliśmy naszego dziadka…
On wziął mnie za rękę i odprowadził nas do domu … zobacz, tam stoi…

Maleńki chłopiec wskazywał swoim paluszkiem skraj lasu …

Zapraszam do opowieści  :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/8/seo/720/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2014, 04:58:11 pm wysłana przez Świetlisty »
... w nieskończonym duszy trwaniu ...

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Opowieści niesamowite lecz prawdziwe
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2014, 10:37:26 pm »
+1
to może ja opiszę takie matrixowe trochę  ;)

stoję na przystanku autobusowym, na przeciwnym przystanku po drugiej stronie ulicy widzę faceta w czarnym długim płaszczu, który wsiada do autobusu i odjeżdża w przeciwnym kierunku niż ja mam zamiar się udać, i jakie moje zaskoczenie, kiedy podjeżdza mój autobus z przeciwnego kierunku niż tamten odjechał,  a w autobusie siedzi ten facet który odjechał z przeciwnego przystanku i na bank to był ten facet, bo był w czarnym długim płaszczu, z przyklejonym czerwonym serduszkiem światecznej pomocy, był oznaczony tym serduszkiem, dlatego rzucał się w oczy.
Jak ja się na niego gapiłam, bo nie mogłam uwierzyć, mam nadzieję, że tego nie widział.  ::)

albo takie drugie zdarzenie  ;D

Jadę ulicą rowerem, przede mną jakieś trzy metry jedzie jakiś chłopak, tak jechaliśmy pewien odcinek drogi, jakie moje zdziwienie, kiedy w pewnym momencie dojeżdżam do miejsca, w którym on stoi nad rowerem który jest przewrócony na ulicy a na nim leży jakaś kobieta.
Normalnie szok, on nie wie co się stało a ja tym bardziej, bo nie zarejestrowałam tego zdarzenia ani żadnego odgłosu przewracanego roweru, normalnie nic, a przecież powinnam, bo był parę metrów przede mną, tak jakby ktoś wyciął klatki, z tym zdarzeniem, jedziemy a potem nagle następne ujęcie  tej sceny, nie wiadomo skąd, normalnie matrix, jak nic  ;D
Przecież, to trwało chwilę i dlaczego on  stał a nie leżał razem z tym rowerem, tylko stał zaskoczony tym zajściem ? ::)

a nasze miny i zdziwienie, pewnie było nie ziemskie  ::)  ;D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2014, 05:51:45 pm wysłana przez zinka »
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Share via facebook Share via twitter

xx
Prawdziwe Szczęście

Zaczęty przez arthur_77

5 Odpowiedzi
2241 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Wrzesień 19, 2013, 12:13:31 pm
wysłana przez Świetlisty
xx