Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Moje początki doświadczeń ;)  (Przeczytany 21533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wiatr1000

Odp: Moje początki doświadczeń ;)
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 24, 2016, 11:01:46 am »
Może masz jakąś chrapkę na świnki by je skonsumować? ;D Albo właśnie za dużo je jesz i to za karę by Ci obrzydzić i byś nie jadła więcej mięsa? :))

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 01, 2016, 02:46:55 pm »
Zinka ale ty się rozkręciłaś! normalnie nie nadążam, kapcie mi pospadały z wrażenia :D
Gratuluję i bardzo się cieszę, pisz nie przestawaj.
Ps. jeszcze takie przemyślenia mam, czytam te twoje opowiadania i rzuca się w oczy że ty się dziewczyno pieruńsko nudzisz :D może wybierz się gdzieś dalej? porzuć ziemię, albo może pozwiedzaj jakiś równoległy wymiar, sprawdź czy cię tam nie ma a jeśli jesteś, to co tam porabiasz ciekawego, a może poszukaj tego instytutu R.Monroe? Ponoć jest, nawet mi się kiedyś śnił, podobnie zresztą jak instytut Roberta Noble :) a swoją drogą ciekawe czy jest tam nadal. Robert pracujesz nad tym?
Zinka, swoje osiedle już znasz jak własną kieszeń, może czas ruszyć dalej, wyżej?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2016, 04:37:26 pm wysłana przez NianiaOgg »

Offline zinka

« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 01, 2016, 05:45:27 pm »
Fakt, z grubsza wiem o co chodzi, i zanudzam istoty pytaniami na które nie chcą odpowiadać :)

Ale byłam już u ludożerców u kosmitów, też już byłam, rzeczywiście trza pomyśleć o dalszej podróży ;)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 01, 2016, 05:47:26 pm »
no wiesz, kosmita kosmicie nierówny ;) 
może gdybyś wyraziła intencję, że chcesz dotrzeć w to miejsce z którego przybyłaś na ziemię? ciekawe gdzie byś doleciała :D

Offline zinka

« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 01, 2016, 05:50:37 pm »
Kiedyś kombinowałam z intencją podróży z wyższym Ja, chyba mi nie wyszło, nie pamiętam, nakręcił mnie tu taki jeden, nie pamiętam już jego nicka ;)

Można poczytać innych doświadczenia, ale do wszystkiego trzeba dochodzić samemu po swojemu :(

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 01, 2016, 06:06:19 pm »
masz na myśli podróżowanie z INSPEKiem? jak R.Monroe był uczynił? :) kurczę, też bym chętnie zobaczyła to co miałby mi do pokazania. Ciekawe czy bym później swojej ciekawości nie pożałowała  :-X

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 04, 2016, 01:26:39 pm »
Tak mnie zastanawia ... co my właściwie widzimy w tym oobe, kiedy podglądamy znajome miejsca, choćby własne mieszkanie, no i rodzinę,   która w tzw. realu wcale nie robi tego, co my widzimy patrząc na nich z "poza'. jesli rodzinka śpi, no to faktycznie moze w świecie niefizycznym robić to co my widzimy, ale jesli nie spią? Coraz częściej przychodzi mi na myśl, że chyba nam się sen z oobe mieszają.

Offline zinka

« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 04, 2016, 02:40:01 pm »
Kurde, Niania nie wiem jak jest u innych ale wygląd świata oobeowego różni się od świata rzeczywistego, nic tam nie jest takie samo jak to widzimy w realu, niby to samo a jednak nie ::)
Mnie tam się podoba tamta strona i tamte warunki no i wszystko, po prostu chce się za każdym razem więcej tego stanu doświadczać ;)

Zwał jak zwał, moja intencja była, żeby MTJ zabrało mnie w jakieś ciekawe miejsce i jakoś mnie nie zabrało :(

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 04, 2016, 09:03:31 pm »
Zinuś to nie przytyk do ciebie i twojego oobe, tylko taka ogólna refleksja, że na "chłopski" rozum w oobe powinniśmy widzieć tych którzy akurat nie śpią, w czynnościach które faktycznie w tym momencie robią, a tu kurde nic się kupy nie trzyma. Może dlatego że "chłopski" rozum tych sfer swoją logiką nie obejmuje ? no w każdym razie wszystko jest jakieś płynne i często podobne do sennych fantazji.
no nie wiem, ale nawet R.Monroe miał podobnie. 

Offline zinka

« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 04, 2016, 09:07:20 pm »
Nie odebrałam tego jako przytyk :P  tylko dla mnie też to było dziwne, że niby oglądasz swój pokój, wiesz, że jesteś w nim, ale po odzyskaniu świadomości w realu zdajesz sobie sprawę, że jednak nie był taki jak w rzeczywistości, no niby taki sam a jednak nie.

Z ludźmi jest tak samo, niby z nimi gadasz w śnieniu ale w realu nikt tego nie pamięta. :(

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 05, 2016, 12:18:24 pm »
no i dlatego tak łatwo o wątpliwości czy aby to wszystko się nie przyśniło ;)

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #71 dnia: Październik 28, 2016, 02:37:05 pm »
Owszem to są różne światy :)

A może zadać sobie pytania, który świat jest prawdziwy, a który snem? Czy oba są prawdziwe? A może oba są snem? :)

Offline Negai

« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 02, 2018, 02:23:36 pm »
Ja uważam że w OOBE nie widzimy świata takim jakim jest w tym samym momencie tylko jest to pewne odbicie świata rzeczywistego w materii duchowej/mentalnej. Dla mnie sny itd. to inny świat niż ten po którym stąpamy, ale czy to oznacza że jest mniej wartościowy? Niektórych rzeczy nie można się dowiedzieć na płaszczyźnie fizycznej, i właśnie wtedy z pomocą przychodzi nam OOBE. :) Ale tak samo jak pewnych rzeczy z płaszyczny fizycznej nie możżna sie dowiedzieć na płaszczyźnie duchowej, stąd nie wiemy np. co robi dokładnie sąsiad w mieszkaniu obok  w momencie gdy my śnimy.  Gdyby OOBE było odzwierciedleniem świata fizycznego, to z mojego punktu widzenia nie byłoby sensu jego praktykować, bo równie dobrze po co wychodzić z ciała by podejrzeć sąsiada,skoro można po prostu się obudzić i do niego iść  i zapytać co robi.
Pozdrawiam :D 

Offline zinka

« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 04, 2019, 06:57:27 pm »
No fajnie, doświadczasz wyjścia i marnujesz je na eksperymenty ;D

Jestem w jakimś publicznym miejscu, coś ala targ, po pewnym czasie zauważam, że jestem śledzona, chcę gościa zgubić, zaczynam kluczyć tu i tam, dochodzę do podziemnego przejścia, nie chce mi się schodzić schodami, więc wymyśliłam, że przebiję się przez ten strop co wisi nad schodami, żeby było szybciej. Jak pomyślałam tak zrobiłam, wzbiłam się i wbiłam się w ten betonowy strop, ugrzęzłam w nim, i pomału zaczęłam z wielkim trudem przebijać się przez niego, tracąc przy tym całą energię, którą mogłam wykorzystać na coś bardziej wartościowego. :( Wszystko to wiedziałam będąc w tamtym stanie, ale żem wymyśliła, tak sobie powiedziałam, ;) tak to jest jak masz spontana i nie masz planu, hahhaha ;D

Offline Negai

« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 04, 2019, 08:33:51 pm »
Haha Zinka czy to był sen świadomy? :D
Skąd ja to znam... nagła świadomość w śnie a planów na wykorzystanie jej brak :D

misy kryszta?owe