Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Moje początki doświadczeń ;)  (Przeczytany 21027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wiatr1000

Odp: Moje początki doświadczeń ;)
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 24, 2016, 11:01:46 am »
Może masz jakąś chrapkę na świnki by je skonsumować? ;D Albo właśnie za dużo je jesz i to za karę by Ci obrzydzić i byś nie jadła więcej mięsa? :))

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 01, 2016, 02:46:55 pm »
Zinka ale ty się rozkręciłaś! normalnie nie nadążam, kapcie mi pospadały z wrażenia :D
Gratuluję i bardzo się cieszę, pisz nie przestawaj.
Ps. jeszcze takie przemyślenia mam, czytam te twoje opowiadania i rzuca się w oczy że ty się dziewczyno pieruńsko nudzisz :D może wybierz się gdzieś dalej? porzuć ziemię, albo może pozwiedzaj jakiś równoległy wymiar, sprawdź czy cię tam nie ma a jeśli jesteś, to co tam porabiasz ciekawego, a może poszukaj tego instytutu R.Monroe? Ponoć jest, nawet mi się kiedyś śnił, podobnie zresztą jak instytut Roberta Noble :) a swoją drogą ciekawe czy jest tam nadal. Robert pracujesz nad tym?
Zinka, swoje osiedle już znasz jak własną kieszeń, może czas ruszyć dalej, wyżej?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2016, 04:37:26 pm wysłana przez NianiaOgg »

Offline zinka

« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 01, 2016, 05:45:27 pm »
Fakt, z grubsza wiem o co chodzi, i zanudzam istoty pytaniami na które nie chcą odpowiadać :)

Ale byłam już u ludożerców u kosmitów, też już byłam, rzeczywiście trza pomyśleć o dalszej podróży ;)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 01, 2016, 05:47:26 pm »
no wiesz, kosmita kosmicie nierówny ;) 
może gdybyś wyraziła intencję, że chcesz dotrzeć w to miejsce z którego przybyłaś na ziemię? ciekawe gdzie byś doleciała :D

Offline zinka

« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 01, 2016, 05:50:37 pm »
Kiedyś kombinowałam z intencją podróży z wyższym Ja, chyba mi nie wyszło, nie pamiętam, nakręcił mnie tu taki jeden, nie pamiętam już jego nicka ;)

Można poczytać innych doświadczenia, ale do wszystkiego trzeba dochodzić samemu po swojemu :(

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 01, 2016, 06:06:19 pm »
masz na myśli podróżowanie z INSPEKiem? jak R.Monroe był uczynił? :) kurczę, też bym chętnie zobaczyła to co miałby mi do pokazania. Ciekawe czy bym później swojej ciekawości nie pożałowała  :-X

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 04, 2016, 01:26:39 pm »
Tak mnie zastanawia ... co my właściwie widzimy w tym oobe, kiedy podglądamy znajome miejsca, choćby własne mieszkanie, no i rodzinę,   która w tzw. realu wcale nie robi tego, co my widzimy patrząc na nich z "poza'. jesli rodzinka śpi, no to faktycznie moze w świecie niefizycznym robić to co my widzimy, ale jesli nie spią? Coraz częściej przychodzi mi na myśl, że chyba nam się sen z oobe mieszają.

Offline zinka

« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 04, 2016, 02:40:01 pm »
Kurde, Niania nie wiem jak jest u innych ale wygląd świata oobeowego różni się od świata rzeczywistego, nic tam nie jest takie samo jak to widzimy w realu, niby to samo a jednak nie ::)
Mnie tam się podoba tamta strona i tamte warunki no i wszystko, po prostu chce się za każdym razem więcej tego stanu doświadczać ;)

Zwał jak zwał, moja intencja była, żeby MTJ zabrało mnie w jakieś ciekawe miejsce i jakoś mnie nie zabrało :(

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 04, 2016, 09:03:31 pm »
Zinuś to nie przytyk do ciebie i twojego oobe, tylko taka ogólna refleksja, że na "chłopski" rozum w oobe powinniśmy widzieć tych którzy akurat nie śpią, w czynnościach które faktycznie w tym momencie robią, a tu kurde nic się kupy nie trzyma. Może dlatego że "chłopski" rozum tych sfer swoją logiką nie obejmuje ? no w każdym razie wszystko jest jakieś płynne i często podobne do sennych fantazji.
no nie wiem, ale nawet R.Monroe miał podobnie. 

Offline zinka

« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 04, 2016, 09:07:20 pm »
Nie odebrałam tego jako przytyk :P  tylko dla mnie też to było dziwne, że niby oglądasz swój pokój, wiesz, że jesteś w nim, ale po odzyskaniu świadomości w realu zdajesz sobie sprawę, że jednak nie był taki jak w rzeczywistości, no niby taki sam a jednak nie.

Z ludźmi jest tak samo, niby z nimi gadasz w śnieniu ale w realu nikt tego nie pamięta. :(

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 05, 2016, 12:18:24 pm »
no i dlatego tak łatwo o wątpliwości czy aby to wszystko się nie przyśniło ;)

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #71 dnia: Październik 28, 2016, 02:37:05 pm »
Owszem to są różne światy :)

A może zadać sobie pytania, który świat jest prawdziwy, a który snem? Czy oba są prawdziwe? A może oba są snem? :)

Offline Negai

« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 02, 2018, 02:23:36 pm »
Ja uważam że w OOBE nie widzimy świata takim jakim jest w tym samym momencie tylko jest to pewne odbicie świata rzeczywistego w materii duchowej/mentalnej. Dla mnie sny itd. to inny świat niż ten po którym stąpamy, ale czy to oznacza że jest mniej wartościowy? Niektórych rzeczy nie można się dowiedzieć na płaszczyźnie fizycznej, i właśnie wtedy z pomocą przychodzi nam OOBE. :) Ale tak samo jak pewnych rzeczy z płaszyczny fizycznej nie możżna sie dowiedzieć na płaszczyźnie duchowej, stąd nie wiemy np. co robi dokładnie sąsiad w mieszkaniu obok  w momencie gdy my śnimy.  Gdyby OOBE było odzwierciedleniem świata fizycznego, to z mojego punktu widzenia nie byłoby sensu jego praktykować, bo równie dobrze po co wychodzić z ciała by podejrzeć sąsiada,skoro można po prostu się obudzić i do niego iść  i zapytać co robi.
Pozdrawiam :D 

misy kryszta?owe