Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Świadome śnienie  (Przeczytany 9069 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Świadome śnienie
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 15, 2013, 02:19:42 pm »
+2

Jestem w jakiejś piwnicy z dziewczynami, planujemy jakąś akcję, dwie dziewczyny upodobniły się to tej jednej i wyglądały autentycznie, nawet powiedziałam, że jedno oko im ucieka, tak dokładnie jak tej do której się upodobniły.
Potem się rozchodzimy, idę takim nasypem, naprzeciwko mnie idzie jedna z dziewczyn i daje mi znak, wiem że to znak, ale nie wiem, czego dotyczy, nie mogę sobie przypomnieć.
W oddali widzę następną dziewczynę, która unosi się w powietrzu, daje jakiś pokaz.
Utrzymuje ją w powietrzu woda z węży strażackich którą na nią kierują strażacy, czyli woda leci na nią poziomo, a ona utrzymuje się w powietrzu pionowo, doskakuję do niej i razem wisimy w powietrzu, pytam się jej czy mam iść tam gdzie miałam iść, bo dostałam znak i chciałam się upewnić, czy dobrze zrozumiałam, a ona odpowiada, że tak, więc opadam na dół i idę wykonać zadanie.

Idę wyrzucić śmieci, które są w reklamówce, nagle coś mnie tchnęło i pomyślałam, żeby unieść się powietrzu, więc się uniosłam, zrobiłam salto w powietrzu z radości i zaczęłam lecieć dalej, trochę reklamówka mi ciążyła i ściągała mnie na ziemię, parę razy zniżyłam lot, ale jakoś to pokonałam i leciałam dalej.
Zobaczyłam budynki więc zaczęłam nad nimi lecieć, postanowiłam wlecieć do środka, i wleciałam przez drzwi do pustego pokoju, pomyślałam, żeby przelecieć dalej przez ściany ale się nie dało, tylko odbijałam się od nich i nie mogłam przez nie przelecieć, więc wyleciałam przez drzwi, i wleciałam do następnego pokoju, gdzie siedziało parę osób, dwie z nich mnie widziało, jedna kobieta coś tam do mnie mówiła, że nie można tak wlatywać sobie do cudzych pokoi, druga mnie widziała ale nic nie mówiła.
Wyleciałam z pokoju i wleciałam do następnego a tam siedziała jakaś kobieta widziała mnie ale nic nie mówiła.
Potem jakoś zaczęłam chodzić po tych korytarzach i idę do pierwszego pokoju i pytam, czy ja tu przed chwilą byłam, a ta jedna babka zaś ma do mnie jakieś pretensje.
Idę do drugiego pokoju i zaś się pytam tej babki co tam jest, czy ja tu byłam przed chwilą, a ona nie wie o czym ja mówię, więc jej opowiadam jak, to było z tym pierwszym pokojem.

Potem siedzimy przed jakąś restauracją, bo nas nie zaprosili do środka, tylko na zewnątrz mamy siedzieć, bo elita siedzi w środku, myślę, że nieźle im tam serwują dania, i jak oni mogą tyle zjeść.
Potem jakiś facet mówi do mnie, że mi nie wierzy w to co opowiadałam o tych pokojach i on na mnie będzie miał oko, bo kobiety to ładnie potrafią kręcić. Jest do mnie jakoś tak nieufnie nastawiony. Nagle z oddali coś się do nas zbliża, z wielką szybkością, wzięłam stołek, żeby w razie czego móc się obronić. Patrzymy a w naszą stronę pędzi parę sztuk bawołów czy tam żubrów, wielkie były, ale tylko przeleciały między nami i się oddaliły.

W sumie to gdzieś jestem w jakimś płaskim parterowym budynku, i ktoś mi pokazuje, gdzie mogę się rozpakować, są to takie koszyki jak w markecie, myślę, że całkiem wygodnie może się spać w takim koszyku, tylko muszę w nim zrobić porządek, żeby było miejsce do spania, ten ktoś mi mówi, że i tak będę chciała mieć pomalowane ręce na żółto, a wcześniej mówiła, że wszyscy tutaj śpią w rękawiczkach.
Coś mi się wydaję, że jednak nie będzie to spokojny sen.
Jakiś facet patrzy w zeszyt i mówi do mnie, że nawet się zgadza, to co mówiłam, bo tydzień temu też było zz i teraz też jest zz, nawet chciałam zajrzeć to tych jego notatek ale odwrócił notatnik żebym nie widziała co tam jest napisane, zapytał tylko czy mogę przyjechać za miesiąc, mówię, że może nie wiem.

« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2013, 02:49:30 pm wysłana przez zinka »
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 16, 2013, 07:52:25 pm »
0
Super się czyta te sny :D ja to odrazu się przenoszę do nich jak je czytam :D

Offline zinka

« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 20, 2013, 04:30:09 pm »
+2

Stoję na przystanku autobusowym, w pewnym momencie wzbijam się w powietrze i lecę, ze sobą zabieram kobietę z którą stałam na przystanku, ona tak siedzi za mną , lecimy na siedząco. Nawet myślę, że jednak da się kogoś zabrać ze sobą i z nim latać.  Na przeciwko lecą różne ciekawe ptaki, więc je omijam, żeby się z nimi nie zderzyć.

Dolatuję do takiego dużego drzewa, wzrokiem ogarniam tylko ogromny pień który jest porośnięty jakimś pnączem i po którym łażą jakieś małe zwierzaki, tak sobie myślę, żeby przelecieć przez ten pień, ale rezygnuję z tego pomysłu.
Nagle odczuwam jakieś trzęsienie ziemi i zlatuje na ziemię.
Po chwili zaś wzbijam się w powietrze i widzę na ziemi dwa cienie, pośrodku których jest cień motyla, zainteresował mnie ten cień, bo nie widzę wokół mnie żadnego motyla, zlatuję na ziemię i pochylam się na tym cieniem motyla, i gdy tak mu się przyglądam z tego cienia wyłania się taki mały kolorowy ładny ptaszek który po chwili odlatuje.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2013, 09:06:29 pm wysłana przez zinka »

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 15, 2014, 09:16:14 am »
0
ooo no proszę znowu motyl :)
ty coś do nich Kochana masz! ;)

Offline Negai

• Respect: +97
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 20, 2014, 07:49:41 am »
0
No super Zinka :D A może ten cień motyla był TWÓJ ? :D

Offline zinka

« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 10, 2015, 06:55:24 pm »
+1
Zawsze mnie wkurza jak we śnie nie mogę biec albo iść, bo sprawia mi to bardzo dużą trudność i jest to bardzo męczące z wielkim wysiłkiem i trudem poruszać się do przodu, bo gdzieś następuje opór, to jest tak, jakbym przemieszczała się do przodu pod bardzo silny prąd.
Więc tak myślę w realu, skoro nie mogę się poruszać i sprawia mi to trudność, to czemu nie spróbować wzbić się w górę zamiast na siłę przemieszczać się do przodu, tak też zrobiłam, kiedy zorientowałam się, że mam problemu z chodzeniem, wystartowałam w górę i bez problemów przemieściłam się do przodu. <sup>

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 10, 2015, 08:30:44 pm »
0
Zinka przypomniałaś mi właśnie o tej kwestii :) Pamiętam jak wielokrotnie biegałem jakbym miał nogi z ołowiu, to było rzeczywiście męczące doświadczenie. Zawsze dziwił mnie ten fakt, bo przecież w realu tak dobrze mi szło ;) Tak czy inaczej dawno tego nie miałem, ciekawe czy powróci... jeśli tak to będę musiał wzbić się w górę jak Ty :D
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline zinka

« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 11, 2015, 01:12:42 pm »
+1
Mnie to dopada, kiedy gdzieś muszę dotrzeć na czas, wiem, że muszę się spieszyć i powinnam szybko tam dotrzeć, a tu zonk, nie mogę się poruszać jakbym ugrzęzła w smole. Teraz tylko wystarczy odzyskać świadomość i znaleźć inny sposób przemieszczania się <sup>

Share via facebook Share via twitter

question
Nocne pół-świadome wibracje

Zaczęty przez Nigashar Altarion

3 Odpowiedzi
2699 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 18, 2014, 07:50:19 pm
wysłana przez Linek
xx
Wspólne śnienie - sugestie i pomysły

Zaczęty przez zinka

59 Odpowiedzi