Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Takie sobie sny  (Przeczytany 31793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zinka

• Respect: +469
Takie sobie sny
« dnia: Lipiec 23, 2013, 05:43:21 pm »
+1
Ponieważ moje sny są trochę dziwne, to co ciekawsze będe tu opisywac, jesli mogę?
Nie pogniewam się, jesli ktoś cos doda, jakieś spostrzeżenia.

Wylądowałam w jakimś mieście ze swoim bagażem, ponieważ zbliżała się noc, chciałam znaleźc jakiś nocleg, rozejrzałam się i zobaczyłam informację.
Stanęłam w kolejce, żeby dowiedziec się o adresy jakichś noclegów, przede mną stanęło jakieś dziecko około roku albo dwóch z kartką w ręku, przepuściłam je, bo cóż miałam robic, po dojściu do okienka dało kartkę z pytaniem, a gościu w okienku coś tam odpisał na tej kartce i oddał dziecku, które zasłabło, przede mną.
Więc biorę tę kartkę i mówię do gościa w okienku, żeby napisał adres tego dziecka, to je odprowadzę do domu.
Gościu mówi, że na  tej kartce jest adres, patrzę rzeczywiście, jakaś ulica nie pamiętam jaka numer 32a/8.
Wychodzę z dzieckiem na rękach i pytam gdzie ta ulica, ale nikt nie wie, patrzę a od tego dziecka wychodzi taki sznur, więc myślę że niedaleko musi mieszkac, sądząc po długości sznura.
Idę w kierunku gdzie wychodzi sznur, wchodzę do domu, szukam numeru mieszkania i pytam, wychodzi facet i bierze dziecko, bo mówi, że to jego, a żony nie ma w mieszkaniu.

Co mnie zaciekawiło w tym śnie to ten sznur, który łączył dziecko z jego domem, i nie wiem jakiej  płci było dziecko.
Jednak po namyśle, myślę, że to była dziewczynka.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/zinka/58/takie-sobie-sny/194/
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2013, 06:00:54 pm wysłana przez zinka »
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
Odp: Takie sobie sny
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 03, 2013, 10:03:16 pm »
0
Zinka bardzo ciekawy sen. Ten sznur odchodzący od dziecka to rzeczywiście bardzo tajemnicza sprawa. Na pierwszy rzut oka to kojarzy się z tym astralnym sznurem, ale podejrzewam, że nie ma z nim wiele wspólnego. Najważniejsze, że udało Ci się odprowadzić dziecko w odpowiednie miejsce.

Fajnie, że w swoich snach działasz z troską o innych niosąc im pomoc :) To dużo mówi...
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 03, 2013, 10:18:49 pm »
0
sznur... ciekawa sprawa, mnie kojarzy się inaczej, kiedyś śniło mi się że na stole leżą kawałki sznura, pocięte, krótsze , dłuższe... i jakaś specjalistka od feng shui mówi że czas zrobić tu porządek, bierze jeden z kawałków, ocenia jego długość i mówi mi, że widzi, że moje życie właśnie dobiega końca. I rzeczywiście, umieram i przechodzę do następnego wcielenia, od razu jako osoba dorosła.
sznur kojarzy mi się z życiem. Ale pewnie każdy ma swoje własne skojarzenia. A może to dziecko - przecież zasłabło - było chore, a ty gdzieś je w niefizycznym świecie odnalazłaś i pomogłaś?

Offline zinka

« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 04, 2013, 10:47:33 am »
0
Ten sznur, też jednak mi się kojarzy z połączeniem z ciałem fizycznym, może to dziecko gdzieś spontanicznie wyleciało z ciała i brakło mu sił żeby wrócić.  :(

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 04, 2013, 11:52:22 am »
0
Ten sznur, też jednak mi się kojarzy z połączeniem z ciałem fizycznym, może to dziecko gdzieś spontanicznie wyleciało z ciała i brakło mu sił żeby wrócić.  :(
no właśnie tak mi się wydaje :)

Offline zinka

« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 04, 2013, 01:06:17 pm »
+1
Siedzę na górze i podziwiam okolice, okolice Ogrodzieńca. W oddali widzę szczyt góry i ścieżkę na nią wiodącą, myślę, że zamiast tu siedzieć mogę tam przecież pójść.
Zaczęłam schodzić z miejsca w którym się znalazłam, schodząc ścieżką zauważyłam na niej monetę schyliłam się żeby ją podnieść, wyciągnęłam ją z ziemi ale było ich więcej i były połączone są sznurkiem tak jak pęk kluczy, wyciągnęłam je, potem jeszcze jeden taki pęk.
Za bardzo nie miałam ich gdzie schować, obok leżała taka wiklinowa tacka, położyłam je na niej, ale stwierdziłam, że jednak z niej spadną, jak będę niosła, zobaczyłam taką jednorazówkę reklamówkę, więc przesypałam je do niej i poszłam dalej.
Zaczęłam się wspinać na tę górę którą widziałam wcześniej, trochę ciężko mi szło, ale jak już weszłam, to zauważyłam, ze niepotrzebnie się mordowałam, bo obok była wygodna ścieżka do wejścia :(

;D

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 04, 2013, 02:19:29 pm »
0
o kurczę bardzo symboliczny sen  :D
aż ci zazdraszczam tej prostej ścieżki, i tej kasy wyciągniętej z ziemi, hoho...

Offline zinka

« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 05, 2013, 04:31:43 pm »
+1
oj Niania, ale zazdrośnica z ciebie ;)

Jestem w szkole, wchodzę do jakiejś klasy gdzie już odbywają się zajęcia, rozglądam się za ławką, w której mogę usiąśc, wszystkie zajęte.
Ostatnia wolna, ale pełno rupieci na niej, więc przenoszę z tej ławki na biurko nauczyciela a to indeksy, a to przypory do pisania i inne rzeczy, tak chodzę w tę i z powrotem hahaha

Nauczyciel mówi, że kolega z klasy jest w depresji i musimy się nim jakoś zając i coś tam jeszcze nawija do niego, ale ja nie zwracam na to uwagi, bo robię porządki.

Kiedy już zrobiłam sobie miejsce i usiadłam a nauczyciel skończył już z tym uczniem, to mówię, że Ewa która siedzi w pierwszej ławce jest w większej depresji niż kolega wcześniej, tak dla jaj to powiedziałam, bo zauważyłam, że się zamyśliła i odleciała i jej się za bardzo placki przypiekają, które piekła na ławce na patelni.
Nauczyciel bardzo się przejął rolą i zaczął się zajmowac koleżanką, kiedy skończył to odwróciła się do mnie i zaczęła się śmiac, a ja razem z nią :D

Offline zinka

« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 06, 2013, 12:59:43 pm »
+1
Z grupą ludzi mamy gdzieś wyruszyc, ale czekamy jeszcze na innych, żeby do nas dołączyli, a ich, ani widu ani słychu.
Wkurzyłam się, biorę taką plastykową dziecinną łopatkę do piaskownicy wielkości szpadla, zakładam na ramię i idę ich szukac. Wychodzę z pomieszczenia gdzie czekamy i kieruję się w prawo, przechodzę przez takie podwórko z którego mam przejśc przez taką bramę na drugą stronę, patrzę a tam grupka młodych ludzi się rozłożyła i imprezuje, trochę się bałam, żeby tamtędy między nimi przejśc ale przecież miałam ze sobą łopatkę więc kieruję się w tym kierunku, przechodzę przez bramę, a młodzi nawet mi miejsce zrobili do przejścia, bo podkurczyli nogi, które mieli wyciągnięte na przejściu, nie byli mną zainteresowali, jakiegoś techno słuchali.  ;)

Idę dalej i się rozglądam, słyszę jakieś dzwięki, więc się kieruję w ich stronę, patrzę a tam w wąwozie grupa na którą czekamy, prowadzi jakąś próbę do przedstawienia, więc się pytam za ile będą, a ktoś mówi, że mają próbę do Hamleta i żebym przyszła obejrzec.

Jestem w jakimś pomieszczeniu i mówię,  do faceta, który tam jest, że mam dyskietkę nagraną i jak chce przesłuchac, to mogę mu dac, żeby posłuchał co ta grupa tam wyprawia.
Zakładam taśmę magnetofonową na magnetofon i duma mnie rozpiera, że wiem jak mam ją założyc, bo trzeba ją przełożyc przez takie odpowiednie rolki, więc ją przekładam, z lewej na prawą.
Taki dziwny układ był tych rolek, bo u góry z lewej była jedna, a z prawej trzy.
Założyłam i uruchamiam odsłuchiwanie, i jakie moje zdziwienie, bo zamiast obracac się w prawo, obraca się w lewo, na rolkę z której niby miało się odtwarzac.   :o
Jakieś tam dzwięki słychac, ale taśma zaczęła się zwijac i załamywac, wiec ten facet podnosi taką klapkę pod którą widac zapis taśmy i mówi, że jest siedem nagrań.
Patrzę na zegarek jest 12.30 więc mówię, że możemy już wyruszac. 

:)

Offline zinka

« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 08, 2013, 09:25:58 am »
+1
Jestem w jakimś magazynie, chodzę między takimi wysokimi regałami i szukam oleju, gdy tak się rozglądam i szukam pracownik podaje mi to czego szukam.
Na zapleczu jakaś kobieta zgłasza do faceta, że coś tam jej nie chce działac, i pokazuje, to co przyniosła.
Facet bierze to, odkręca nakrętkę i mówi do mnie,  żebym przyniosła w tej nakrętce oliwy, a ponieważ wiem gdzie jest, bo już wcześniej ją brałam, więc idę po tę oliwę i jakoś nie mogę jej znaleźc, nie wiem w którym to było miejscu, zaglądam wszędzie, nawet pod stolik, a tam opakowania ale czegoś innego.

Niosę przed sobą taką dużą donice wypełnioną wodą a w niej jakaś roślina, tak niosę i myślę, że chyba jednak nie o to chodziło gościowi co mnie  po oliwę wysłał, bo nakrętka z oliwą leży na dnie tej donicy pod wodą.

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 08, 2013, 10:42:23 am »
0
hehe to sobie podźwigałaś  :D

Offline zinka

« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 08, 2013, 01:24:03 pm »
0
w realu na pewno bym tego nie podniosła, a była to duża kamienna donica wypełniona wodą i w sumie to nie była roślina, tylko  takie młode  metrowe drzewko :) 

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 08, 2013, 01:50:58 pm »
0
Siłaczka!  ;D

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 08, 2013, 02:30:39 pm »
0
Duża siła jest ciekawym znakiem snu. Teraz trzeba tylko o tym pamiętać, żeby następnym razem odzyskać świadomość :)

Offline zinka

« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 10, 2013, 08:59:14 am »
+1
Dzisiaj prze snem oglądałam Star Treka, to było do przewidzenia, że moja sceneria będzie kosmiczna, dlatego nie oglądam horrorów przed snem. :D

Biegłam gdzieś przed siebie, jakiś facet mnie wyprzedził z prawej strony i rzucił w czymś we mnie, a to wybuchło i miało mnie pochłonąc, ale jakoś unikłam tego bo to jego pochłonęło, coś jak czarna dziura, hheee.

W drugim śnie, też brałam udział w jakiejś gwiezdnej wojnie, ale dokładnie nie pamiętam szczegółów.

Za to w trzecim śnie dostałam propozycję, żebym śpiewała w chórze (hehe, ja i śpiew).
Z sali w której byłyśmy, wszystkie dziewczyny już poszły na spotkanie, tylko ja z taką jedną, skryłyśmy się za drzwiami, ale dyrygentka zajrzała do sali i nas zaprosiła na śpiewanie w chórze.

Jak tak szłam z nią, to ona bardzo zachwalała tę panią od chóru, i się cieszyła, że do niej trafiła z protekcji.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2013, 06:29:03 pm wysłana przez zinka »

Share via facebook Share via twitter

xx
Metody na przypomnienie sobie zwykłych snów ;D

Zaczęty przez zinka

22 Odpowiedzi
6859 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Listopad 11, 2014, 09:45:52 pm
wysłana przez zinka
xx
e-booki, kindle i takie różne, pomocy!

Zaczęty przez NianiaOgg

17 Odpowiedzi
4176 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Wrzesień 16, 2013, 09:40:35 am
wysłana przez Agata
xx
Czy poza astralem dzieją się takie dziwne rzeczy w realu?

Zaczęty przez studentm

9 Odpowiedzi
2205 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Październik 31, 2015, 08:25:20 pm
wysłana przez Wiatr1000
xx
prorocze sny

Zaczęty przez NianiaOgg

8 Odpowiedzi
2063 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Listopad 26, 2013, 06:55:23 am
wysłana przez EosCris