Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Takie sobie sny  (Przeczytany 35021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wiatr1000

Odp: Takie sobie sny
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 21, 2016, 08:49:40 pm »
To fatalnie :( <hug>

Offline zinka

« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 23, 2016, 02:55:45 pm »
Oj Negai, to ci się przytrafiło we śnie :(

A mnie się dzisiaj śniły dwie żółte kaczuszki, tylko już nie pamiętam co konkretnie, ale chyba chciałam je złapać a one się rozbiegły w różne strony  ;D

Miałam tych snów trochę dzisiaj, i w jednym z nich, jakaś istota złapała mnie za rękę, siedziałam za jakimś stolikiem czy tam ławką, a ona stała na przeciwko chwyciła mnie za rękę i powiedziała, że jak chcę wiedzieć, to mam, wycięła mi na ręce znaki, kurde, żyletką >:(( taki kwadrat 5x5, pełno znaków na lewej ręce :( Gdy tak patrzałam na te znaki, to mi się skojarzyły z bieżnikiem opon samochodowych :) 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2016, 12:25:34 pm wysłana przez zinka »
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 24, 2016, 11:05:43 am »
fajny sen, ten o dziecku :) dobra duszyczka z Ciebie, no i masz tę moc :D

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 24, 2016, 11:21:51 am »
Zince jakieś kulty i czary mary się śnią... BRYYY ???

Offline zinka

« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 24, 2016, 12:28:47 pm »
Coś te niemowlaki do mnie czują, bo coś ostatnio mi się często śnią ;D noszę je na rękach a one mnie całują. Kurde, może to moje dzieci z alternatywnego świata, hm  ::) jakby nie patrzeć trochę ich tam urodziłam ;) 

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 24, 2016, 12:30:53 pm »
jakby nie patrzeć trochę ich tam urodziłam
<smiech> <pisze>

No mnie rozbrajasz tym :D  Uważaj bo naprawdę tak będzie :D 

Offline zinka

« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 24, 2016, 12:35:48 pm »
Zakładając, że takie światy istnieją, wiem co piszę :P  mam tak trochę tych dzieci, taka ze mnie wyrodna matka, urodzić i zostawić
 ;D

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 24, 2016, 12:40:56 pm »
Ale też świadczy to o tym co było przed urodzenie ::) O taka z ciebie kobieta a potem wyrodna matka z alternatywnego świata :))

Offline Negai

« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 25, 2016, 10:09:40 pm »
Hmmm  co do tych znaków wyrzeźbionych na ręce, to mi kiedys tak zrobiła jakaś babka na brzuchu :P A czuć było od niej dziwną energie. Nie wiem co to za znak, kto tam wie :D

Ale nie ma co się przejmować xd
Mi sie dzieci nie śnią, to chyba w alternatywnych światach nie mam dzieci xD 
Bo jak już mi sie śnią to nie moje xd 

Offline zinka

« Odpowiedź #144 dnia: Luty 24, 2016, 06:35:02 pm »
Jestem w jakimś dziwnym posępnym miejscu, wykonuję jakąś pracę, liczę takie kolorowe koszyczki, trzeba ułożyć trzy w jednym kolorze, można wymieniać z sąsiednimi kolorami w rzędach, a potem je policzyć, trzy jako jeden ;D Podchodzi do mnie jakiś gościu i pyta czemu pomięłam jedne drzwi, mówię, że zaglądałam tam i nie było koszyczków(wcale tam nie zaglądałam ;) ), otwiera te drzwi i widać górę węgla, ja uradowana, bo mój blef się udał, ale okazało się, że  trzeba było wejść na tę górę węgla i za nią w dole były koszyczki, rzuciłam okiem i myślę, że nie ma co liczyć, bo są porozrzucane i nie da się ułożyć trzech w tym samym kolorze w jednym rzędzie. Schodzę na dół i widzę, że jednak da się ułożyć i policzyć, muszę wrócić się  po maszynkę do liczenia.
Wspinam się po takiej skarpie przy murze, za mną podąża jakaś dziewczyna, ciężko jest utrzymać się na tej skarpie, niby schodach, oglądam się za siebie i widzę, że dziewczyna nieźle sobie radzi w tej trudnej wspinaczce. Po drugiej stronie muru schodzę takimi wąskimi schodami przy murze, patrzę na otwarte drzwi i widzę grupę ludzi schodzącą z góry ulicy. Strażnik co siedział na dole przy stoliku pyta czego chcę, mówię, że przyszłam po maszynkę, podchodzę do niego i sobą zasłaniam dziewczynę, która jest za moimi plecami, chce żeby skorzystała z okazji i uciekła w stronę otwartych drzwi, czuję, że tak właśnie robi. :)
Strażnik stracił zainteresowanie moją osobą i zajął się swoimi sprawami a dziewczyna zwiała a strażnik się nie zorientował. ;)

Offline zinka

« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 28, 2016, 01:43:14 pm »
Jestem  z kilkoma osobami w sali, to jakieś laboratorium jest w którym pracujemy, postanawiamy uciec, bez trudu przechodzimy przez ściany i drzwi. Jedne drzwi stawiają opór, nie możemy przez nie przejść, koleżanka coś tam przy nich majstruje, żebyśmy mogli przez nie przejść. Po chwili okazuje się, że jesteśmy po drugiej stronie drzwi i drzwi są otwarte, pytam koleżanki jak to zrobiła, ona, że jestem spostrzegawcza i powinnam zawsze mieć, to na uwadze. Jakimś cudem zaś jesteśmy w tej samej sali z której wyszliśmy, za szklanymi drzwiami widzimy, że schodzą się pracownicy, chowamy się pod biurkami. Okazuje się, że oni nas nie widzą i możemy swobodnie się między nimi przechadzać. Piszemy jakieś wymówienia z pracy. Obserwuję tych ludzi i widzę, że oni są w jakiejś innej przestrzeni a my w innej. Ciekawa obserwacja ;D

Offline zinka

« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 14, 2018, 04:03:10 pm »
Jesteśmy w jakimś pomieszczeniu trzy osoby i dziecko, rozmawiamy o przeczytanych książkach, znajomy daje mi obrazek szarobiały, biorę go do ręki i oglądam nie mogę wyjść z podziwu, że całą książkę potrafił przedstawić za pomocą jednego obrazka, jestem pod wrażeniem. Zastanawiam się oglądając obrazek czy kupić sobie następną część książki czy może lepiej wypożyczyć ?

Siedzę z dzieckiem w pokoju, patrzę a po podłodze chodzi mały ptaszek, zastanawiam się skąd on się wziął, mówię do dziecka, żeby go złapało i wypuściło za okno, ale ten mały ptaszek zaczął dziobem wyjadać chomikowi z pyska coś, chomik otwiera japę ;D a ten mu wydziobuje, mówię, trudno, na razie nie będziemy go wyganiać, skoro razem żyją w symbiozie to niech se żyją  ;D

Offline Negai

« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 14, 2018, 04:53:12 pm »
Hahaha no super ta symbioza :D fajny sen :D 

misy kryszta?owe