Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Takie sobie sny  (Przeczytany 32227 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Takie sobie sny
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 12, 2013, 09:31:02 am »
+1
 ;)

Jestem w szkole, rok już dawno się rozpoczął a ja dopiero zaczęłam, mam jakieś zaległości z jednego przedmiotu. Podczas lekcji kolega za mną cały czas coś nawija, więc nauczycielka czeka aż skończy, ale on tego nie zauważa, więc mu mówię, żeby przestał gadac, bo nie zaczniemy tej lekcji.
Porządnie wszystko w zeszycie notuję, bo nie uśmiecha mi się powtarzac roku, z powodu tego jednego przedmiotu. Później jakoś nauczyciel się rozchorował i nie miał kto przyjśc na zastępstwo i był zastój, ale nauczycielce się polepszyło i wróciła do pracy.

Wychodzę ze szkoły jeszcze z dwoma osobami idziemy chodnikiem na którym leżą trzy plecaki, oni przechodzą koło nich, jak biorę swój i ich wołam, żeby się wrócili i zabrali swoje plecaki.
Ktoś mnie woła po drugiej stronie ulicy, więc się obracam i macham ręką na powitanie.
Jesteśmy na jakiejś górze, parę metrów brakuje, żeby zdobyc szczyt, Robert z forum, mówi, żeby uważac na tych kamieniach przy wchodzeniu, a najlepiej żebyśmy się wrócili na dół do bazy i przejrzeli trasę podchodzenia, znam drogę na dół więc decyduję się zejśc i przejrzec trasę na mapie.
Jak staliśmy pod tym szczytem, to pytam się czy ktoś ma więcej noży, bo ja nie mam swojego, a muszę grzyba obrac, biorę nóż i skrawam grzyba bo jest robaczywy.

No, to teraz wystarczy, to urzeczywistnic, tzn. wycieczkę w góry.  ;D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2013, 04:35:46 pm wysłana przez zinka »
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline zinka

« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 26, 2013, 12:20:41 pm »
+2
Jest jakaś uroczystośc, coś ala przysięga wojskowa, mówię, że mogę 30 nowych członków załatwic.
Po ceremonii wracam z kimś do domu i cieszę się, że ta kobieta nie przyjęła mojej propozycji, widac za wcześnie się cieszyłam, bo zaczepiła nas po drodze i powiedziała, żebym jednak załatwiła jej tych 30 ludzi.

Kierowca z którym jechałam takim dżipem, skręcił w takie gęste zarośnięte krzaki i przejechał pod nimi, żeby ominąc drogę obok, która była cała zalana wodą i nie dało się przejechac samochodem.
Cała droga, która prowadziła do miejsca gdzie udawaliśmy się była zalana wodą. Na miejscu, a było to jakieś opustoszałe nowoczesne osiedle bez zieleni, sprawiało bardzo dziwne wrażenie, takiego bez życia,  parę ludzi jeszcze tam mieszkało i nie chciało się stamtąd wyprowadzic, chociaż władze tego miasta zalecały to, bo miasto było zagazowane.
To było, jakieś gołe wzgórze na którym stały białe bloki, ogólne, to wszystko było tam białe i był to biały dzień i ta garstka ludzi która tam mieszkała, dziwne miejsce.
Teraz jak tak myślę, to mogę, to porównac do miasta koło Czarnobyla, gdzie nikt nie mieszka, bo ludzi ewakuowali bez żadnego ekwipunku, który zostawili w swoich mieszkaniach. :(
Ten ktoś z kim jechałam, poszedł na górę do mieszkania w bloku, a ja zostałam na dole i obserwowałam otoczenie, gdzie na rynku występowała jakaś znana gwiazda.
Te gwiazdy, które występowały na rynku, czuły się jakieś wyróżnione, że są w takim specyficznym miejscu, o którym mało kto wie.
Ten ktoś co był ze mną załatwił jakiś podpis i pieczątkę w urzędzie i się cieszył, że ma odpowiednie pismo do otrzymania mieszkania poza miejscem gdzie jesteśmy.
Potem siedzę pod blokiem i pilnuję dziecko sąsiadki, mimo, że jest to niemowlę, biega wokół mnie, a ja je trzymam na rączkę, dziwne.  :o
Przychodzi siostra sąsiadki, i pyta czy byłam na górze w tym mieszkaniu, a ja mówię, że nie.

Specyfika tego miejsca jakoś tak mi się wryła w pamięc, że nie mogę tego zapominiec :(

Offline zinka

« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 02, 2013, 11:00:47 am »
+1
Zostaje wybudzona ze snu we śnie za pomocą prądu przyłożonego do ciała.
Ktoś leży koło mnie i czeka, aż się wybudzę. Dochodzę do świadomości, ten ktoś koło mnie, co mnie pilnował, mówi, że urodziłam chłopca. Jestem zdziwiona, bo nie kojarzę żadnego stanu związanego z ciążą ???
Coś mi to nie pasowało, nie czuję się też jak po porodzie, nawet zaczęłam sobie brzuch dotykac i sprawdzac, może jakąś cesarkę miałam i nie wiem, dziwne.
Jakaś babka pyta się mnie co urodziłam, ja mówię że chłopca, no bo tak mi powiedzieli.
Dzwoni kobitka z pracy i mówi, żebym przyniosła zaraz zwolnienie, to zdąży mi jeszcze policzyc i wypłacic.
Mówię, że nie wiem kiedy mi wypiszą, i jeszcze mówi żebym przyniosła akt urodzenia Rafała  ???
Robię wielkie oczy, bo dziecka nie widziałam i nawet imię mu nadali, normalnie jestem bardzo zdziwiona tą całą sytuacją.

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 02, 2013, 03:28:11 pm »
0
normalnie ja też byłabym zdziwiona całą tą sytuacją  <smiech>

Offline zinka

« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 12, 2013, 03:23:04 pm »
+2
kurde, takie okazje mi się zdarzają w snach a ja nie potrafię ich wykorzystac żeby polatac:(

W jednym ze snów przechodzimy przez góry, staję na takim występie skalnym i nie wiem którędy dalej iśc w górę czy w dół, bo droga się urwała ::)
Zamiast wzbic się w górę i poleciec, to decyduję się skoczyc w dół i się budzę, kurde złą decyzję podjęłam i dlatego mnie wywaliło ze snu :(

A dzisiaj wchodzę na wieżę kościelną czy tam zamkową, i tak siedzę na niej i rozmyślam co dalej robic i zamiast się wzbic w górę, to siedzę na  niej bezczynnie, koleżanka dzwoni po żurawia, żeby nas stamtąd zabrali.

To chyba był jednak jakiś zamek, w jednej z sali chcę tańczyc ze znajomą, ale podchodzi do nas dwóch facetów.
Ten co do mnie podszedł mówi, że będziemy się kręcic wokół własnej osi razem, tak jak derwisze, kręcenie w stronę którą on chciał, coś nam nie wychodzi, więc proponuję w drugą i idzie nam znakomicie, nawet podchodzę do stolika i się chwalę komuś, że cztery obroty zrobiliśmy za jednym zamachem.

A tak w ogóle, to dużo symbolicznych czwórek miałam dzisiaj we śnie.
Cztery osoby na wieży, cztery osoby na parkiecie, cztery obroty wokół siebie, i co dziwne śniło mi się, że świecący długopis mi się wypisał, po zapisaniu zaledwie czterech snów :(

Ogólnie, to długopis super <ok>

a co znaczy czwórka, ano praca, praca, praca nad sobą, kurde może się wyrobię w tym wcieleniu ;)

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 12, 2013, 03:40:06 pm »
0
A dzisiaj wchodzę na wieżę kościelną czy tam zamkową, i tak siedzę na niej i rozmyślam co dalej robic i zamiast się wzbic w górę, to siedzę na  niej bezczynnie, koleżanka dzwoni po żurawia, żeby nas stamtąd zabrali.

hahaha ale numer! <smiech> po żurawia dzwoniłyście hahah! a to obemaniaczka leniwa, no ?  :P

Offline zinka

« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 12, 2013, 03:50:40 pm »
+1
no nie chichraj się, to co miałyśmy tam siedziec i gwizdac ?  <matrix>

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 12, 2013, 06:35:45 pm »
0
hahaha! no ale na żurawia bym nie wpadła ;)

Offline zinka

« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 16, 2013, 05:04:41 pm »
+1
Stoję na balkonie i oglądam kuglarzy na dole, jeden mnie zainteresował bo lewitował, wiedziałam, że wisi na jakichś linkach ale chciałam się temu bliżej przyjrzeć.
I tak patrze a on wisi na takim spadochronie, który utrzymuje go metr nad ziemią, a cały spadochron jak jest rozłożony, to znika w takiej sztuczne wytworzonej mgle, że go nie widać, że utrzymuje gościa na linkach. Facet jak już skończył pokaz, to złożył ten spadochron jak taką małą parasolkę, chociaż spadochron był duży.

I co dziwne lewitował w pozycji latającej, kurde, zaś podpowiedz, ja na balkonie a on pokazuje mi co mam robić, fajnie mam co nie?  ;D

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 16, 2013, 05:14:30 pm »
0
Zinka no fajnie masz w tych snach :) Szkoda, że nie odzyskałaś świadomości. Dzisiaj ja latałem za pomocą dmuchawy/wentylatora. Właściwie było to urządzenie, które wydmuchiwało duży strumień powietrza dzięki czemu podrywałem się do lotu :) Fajna sprawa. Niestety świadomość pozostawała do życzenia, bo nie przejąłem kontroli nad snem. Ciekawe jest to, że czasami łatwiej jest latać korzystając z jakiegoś rekwizytu. Miotła, dywan, parasol, balonik, wszystko to można wykorzystywać z całkiem dobrymi wynikami.
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline zinka

« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 16, 2013, 05:41:26 pm »
0
No kiedyś latałam na uwięzi jak latawiec, ale ktoś krzyknął z dołu, że jak wiatr większy się zerwie, to mnie porwie i polecę w siną dal nie wiadomo gdzie, to się wystraszyłam, żeby za daleko nie polecieć i zleciałam na ziemię  ;D  ;)

Na takiej fajnej górce stałam i wiał taki lekki wiatr, który utrzymywał mnie w górze.  <matrix>

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 16, 2013, 07:54:39 pm »
0
zawsze kiedy latam we snach, zaczynam jak piłka odbijać się od gruntu i unosić do góry, potem opadam i już wiem wtedy - ha! mogę latać  ;D Rozkładam ręce i lecę, a kiedy mnie ściąga na dół - myślę, halo halo, nie życzę sobie. I znowu odzyskuję "sterowność" ;)
Takich snów o lataniu miałam dziesiątki. Przykro się przyznać, niezmiernie rzadko odzyskuję świadomość że to sen. Kilka razy zaświtało mi w głowie że akurat mam oobe. W większości przypadków jednak świadomość idzie w las, a nie w nas.

Panda

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 17, 2013, 07:00:12 pm »
0

Dobre to :) A numer masz? A przyleciały w ogóle?  ;D ;D ;D

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 17, 2013, 07:41:05 pm »
0
Panda jaki masz superancki awatar!  :D

Offline zinka

« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 17, 2013, 09:35:54 pm »
0
Nie żurawie tylko żuraw i oczywiście, że przyleciał  :P

A dzisiaj we śnie przypomniał mi się sen z poprzedniej nocy, którego nie zapamiętałam po obudzeniu i dziwiłam się we śnie jak mogłam go zapomnieć  ::)
I tak sobie go przypomniałam w tym śnie i się nim rozkoszowałam, bo był przyjemny.  :P

Share via facebook Share via twitter

xx
Metody na przypomnienie sobie zwykłych snów ;D

Zaczęty przez zinka

22 Odpowiedzi
6955 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Listopad 11, 2014, 09:45:52 pm
wysłana przez zinka
xx
e-booki, kindle i takie różne, pomocy!

Zaczęty przez NianiaOgg

17 Odpowiedzi
4243 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Wrzesień 16, 2013, 09:40:35 am
wysłana przez Agata
xx
Czy poza astralem dzieją się takie dziwne rzeczy w realu?

Zaczęty przez studentm

9 Odpowiedzi
2241 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Październik 31, 2015, 08:25:20 pm
wysłana przez Wiatr1000
xx
Sny o wodzie

Zaczęty przez Sofia

2 Odpowiedzi
1584 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 10, 2013, 05:01:24 pm
wysłana przez Sofia