Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Takie sobie sny  (Przeczytany 32676 razy)

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
Odp: Takie sobie sny
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 10, 2013, 07:03:33 pm »
0
Hiszpania, fajnie, też bym się wybrała ...
marzy mi się przeprowadzka do Australii. Ciepło, przyjemnie i daleko od polskich urzędników ;)

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 25, 2013, 04:19:43 pm »
+2
Jak czytałam sen yogiego, to mi się sen podobny przypomniał :)

Błądziłam po jakimś amerykańskim mieście pełnym wieżowców, wyszłam na miasto kupic sobie czapkę, wzięłam worek ze śmieciami żeby wyrzucic ale zawędrowałam z nimi aż do centrum i nie miałam co z nimi zrobic, chciałam je wyrzucic do najbliższego kosza ale sprzątaczaka mi nie dała, ale później mi pozwoliła, bo powiedziała, że w sumie nie ma liści i nie musi ich zamiatac więc kosz będzie pusty, to mogę wyrzucic.

Potem chodziłam po jakimś markecie i przeszłam pod takim sznurkiem na skróty, w drzwiach sprzedawczyni złapała mnie za kurtkę i kazała wrócic się tą samą drogą, którą przyszłam a nie tą zastawioną, zaczęłam się sadzić i chciałam rozmawiać z kierownikiem, powiedział taki jeden sprzedawca, że kierownik jest na sąsiedniej ulicy i może go zawołac, powiedziałam że sama go znajdę  :P

Chciałam wrócic do domu ale nie wiedziałam gdzie jest, pytałam przechodniów o moją ulicę ale nikt nie wiedział gdzie jest, koło mnie przejechała ciężarówka, która jakimś cudem się przewróciła i znalazła się pod wodą .
Wystawały jej tylko koła, zaglądałam i pomyslałam, że pewnie wszyscy się potopią, ze stoickim spokojem, ale zobaczyłam, że z kabiny wystaje jakaś ręka, więc zaczęłam ją ciągnąc i wyciągnęłam jakąś kobietę a za nią wylazł jakiś facet i zaczął się tłumaczyc, że zepsuł mu się samochód bo coś mu tam pękło.

No chciałam wrocic do domu ale nie mogłam trafic, a za pół godziny miałam wyjśc do pracy a ja błąkałam się po mieście :(
Jakimś cudem znalazłam się w mieszkaniu, i ten ktoś z kim tam mieszkałam, powiedział, że mogłam, samochód wziąć, to bym nie błądziła.
I do pracy też się wyrobiłam na czas
:)
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2013, 04:30:38 pm wysłana przez zinka »
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline zinka

« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 27, 2013, 02:24:24 pm »
0
Jestem z koleżanką na jakimś morzu, nie mamy żadnych możliwości poruszania się, ona wskakuje do wody, a ja za nią,( coś mi się wydaje, że chciałyśmy się utopić), wskoczyłam do wody, trochę opadłam na dół, ale później się wynurzyłam. Koleżanka mówi, że jest w ciąży i nie może się utopić, więc płyniemy do brzegu.
W oddali widzę wyspę, którą zajmuje pojedyncza duża skalista góra, na tej górze na skośnej ścianie, zbudowany jest zamek zgodnie z pochyłem góry.
Wiem,  bo tam byłam, że w środku panuje jakaś dziwna grawitacja, bo przemieszczanie się tam odbywa się poziomo a nie tak jak u nas pionowo, i w sumie, żeby tam przebywać, to trzeba parę dni się dostosowywać do tamtej grawitacji a po powrocie stamtąd zaś trzeba przechodzić jakiś okres czasu dostrajania się do naszej rzeczywistości.

(I tak mi się wydaję, żeśmy z koleżanką stamtąd uciekły.)
Po dostaniu się na brzeg, ktoś nas poinformował, że aktualna jest tu karta płatnicza, bo nic po za nią nie miałyśmy, w sensie jak nic nie miałam, a koleżanka tylko tę kartę miała, i nawet się ucieszyła, więc poszła załatwić jakieś pieniądze, bo nic nie miałyśmy ze sobą.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2013, 11:21:22 am wysłana przez zinka »

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 28, 2013, 09:04:17 am »
0
Szalona kobitka, zwariowane sny  :D

Offline zinka

« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 30, 2013, 01:37:41 pm »
0
dzięki Niania  <hug>

Jestem gdzieś  w okolicach Zakopanego, wybrałam się ze znajomą i jej dziecmi na wycieczkę, doszliśmy do centrum Zakopca i nie miałyśmy jak wrócic spowrotem, bo jakoś nie było połączenia z miejscem skąd wyruszyłyśmy. Jesteśmy w centrum, bo stoimy przy ruchliwej ulicy, a w dali widzę jakby z góry, całą siec przeplatających się górskich szlaków.
Znajoma mówi, że wrócimy tą samą drogą, a ja jej mówię, że nie zdążymy wrócic bo (spojrzałam na słońce) słońce zaraz się schowa za górami, a po ciemku nie damy rady.
Przechodzę na skróty( Sofia ;)) przez taką bramę, kieruje się do takiego pomieszczenia, z którego wychodzi jakaś kobitka i mówi, że tu nie ma przejścia, a ja jej mówię, że jest, bo zawsze tędy przechodzę i wiem, a ona na to, że dziwne, że obcy korzystają z tego skrótu, a ona i inni chodzą w koło przez rynek (dziwne to dla mnie,bo skoro tam mieszka to powinna znac skróty  ::))

Stoimy ze znajomą przed budynkiem i zastanawiamy się jak mamy wrócic, wtedy ona proponuję, że przenocujemy tu gdzie jesteśmy i z samego rana wrócimy górami do naszego miejsca postoju.
Bardzo mi się ten pomysł spodobał i się ucieszyłam, że jeszcze raz będę mogła podziwiac widoki górskie, pokazuje mi mapę, ja ją biorę i oglądam trasę wędrówki.
(Trochę się martwię, czy jej dzieci podołają, bo będziemy cały dzień iśc.)
 Dzwonię w miejsce skąd wyruszyliśmy, i mówię, żeby się nie martwili, bo nie przyjdziemy na noc, tylko następnego dnia.
Patrzę w górę na oko, za którym dzieci znajomej już się zakwaterowały i skaczą po łóżkach.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2013, 12:02:19 pm wysłana przez zinka »

Offline zinka

« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 31, 2013, 04:09:11 pm »
0
Zaplanowałam sobie podróż na tęczowy most  ;D, ale moja kochana podświadomość, przeniosła mnie na żelazny wiadukt nad torami kolejowymi w znanym miejscu ( w realu wiaduktu nie ma, ale w astralu jest i parę razy już z niego korzystałam).
Jestem już pod drugiej stronie i zaczynam schodzić schodami w dół, trzymam rower w ręce, bo nie ma szyn na schodach do prowadzenia roweru, tak schodzę z tym rowerem, jest ciemno, nic nie widać, zapalam lampę na moim rowerze i kieruję ją tak żeby rozświetlała drogę pod nogami, widzę, że na schodach jest pełno ludzi z rowerami, stoją po bokach, a ja idę środkiem, nawet ktoś się ucieszył, że może skorzystać z mojego światła przy schodzeniu. Jacyś smutni ci ludzie.  ::)
Drugi rower mam przypięty do barierek na zewnątrz i myślę, że będę musiała po niego przyjść później.

Jestem w takim małym pomieszczeniu ze znajomą, jej córka jest bardzo nieśmiała, chce jej coś dać ale nie mam co, dziewczynka odchodzi.
Tak stoimy przy ścianie, w ścianie przy ziemi jest taki otwór z którego wystaje rączka tej dziewczynki, rączką próbuje coś sięgnąć mojego, jest to jakiś metalowy przedmiot. Tak tą rączką szuka, pozwalam jej to sięgnać( ale nie pamiętam czy to sięgnęła czy nie).
Chcę ja zawołać i myślę jak ona ma na imię, wołam ją, przychodzi, wyciągam z kosza bransoletki i zakładam jej na prawą rączkę, trzy takie metalowe otwarte i taką jedną na gumce z kolorowych koralików, bardzo ta kolorowa jej się spodobała.

Offline zinka

« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 05, 2014, 05:09:23 pm »
+1
Obejrzałam filmiki o tej opasce szamanskiej  w których Robert mówi, że trzeba sobie ją wyśnić, bo to każdy musi mieć indywidualną i osobistą.

Idę jakimś placem do pracy, po drodze z takiego garażu zabieram dwie duże butelki plastykowe, żeby sobie nabrać wody, stamtąd gdzie idę. Po drodze jakaś kobieta mi mówi, że nie można tam wnosić żadnych butelek, mówię jej, że nic mi na ten temat nie wiadomo i idę dalej (myślę, jak to, wnosić nie wolno, a wynosić wolno ::))
Na portierni mijam się z dziewczynami które już skończyły pracę, są rozbawione i cieszą się, że skończyły pracować, a ja dopiero zaczynam.  :(

Po drodze rozmawiam z jakąś wysoką kobietą, kiedy dochodzimy do jej miejsca pracy,w pokoju gdzie jest parę ludzi, wydaje jednemu z pracowników jakieś polecenie odnośnie mnie( nie pamiętam jakie) orientuje się, że nie jest zwykłym pracownikiem tylko przełożoną grupy pracowników, potem wychodzimy i idziemy do jakiegoś magazynu, kobieta zaczyna czegoś szukać, przerzuca różne rzeczy z miejsca na miejsce.
Coś tam narzeka, że musi pracować w pomieszczeniu bez okien. W stercie tego co przerzuca dostrzegam znajomą sobie rzecz, myślałam nawet, że ona tego dla mnie szuka, ale ona nie zwróciła na to uwagi i szuka dalej.
Wiedziałam, że ta rzecz jest dla mnie ważna, i rano uświadomiłam sobie, że idealnie nadaje się na opaskę szamańską o której mówił Robert.

Teraz mam bojowe zadanie muszę odszukać tę rzecz w realu, bo kiedyś była w moim posiadaniu, ale nie wiem czy ją jeszcze mam, czy już się jej pozbyłam  ::), jeśli tak, to muszę gdzieś podobną zdobyć, ładne wyzwanie nie ma co  ???
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 05:15:40 pm wysłana przez zinka »

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 05, 2014, 05:18:33 pm »
0
Super Ziniu <ok> widzisz jak ładnie sie dzieje :D

Dasz rade, jak Ci się przyśniła to napewno masz ją na pod orędziu :)

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 05, 2014, 05:39:18 pm »
0
No extra Ziniu, że sobie wyśniłaś opaskę :)
Może ja też o tym pomyślę sobie przed snem :>
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline zinka

« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 06, 2014, 10:18:32 am »
0
Przejrzałam parę miejsc, gdzie mogłabym to mieć i nie znalazłam, w tym przypadku zadziałało prawo Murphiego  <smiech>

Jeżeli posiadasz coś dostatecznie długo, to możesz to wyrzucić. Jeżeli cokolwiek wyrzucisz, od razu będziesz tego potrzebować

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
    • Mara Aram
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 06, 2014, 11:38:14 am »
0
Przejrzałam parę miejsc, gdzie mogłabym to mieć i nie znalazłam, w tym przypadku zadziałało prawo Murphiego  <smiech>

Jeżeli posiadasz coś dostatecznie długo, to możesz to wyrzucić. Jeżeli cokolwiek wyrzucisz, od razu będziesz tego potrzebować

Hehe ale sie zrobiłas w konia ;)
I co teraz?

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 06, 2014, 03:43:53 pm »
0
Trzeba będzie wyśnić opaskę ponownie :) Zinka nie daj się, wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki :)
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline zinka

« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 06, 2014, 03:59:57 pm »
0
No nie poddaje się, jeszcze parę miejsc mam do sprawdzenia, może sprawdzi się powiedzenie,

"kto szuka ten znajdzie "

a jak nie, to sobie inną wyśnię, tak jak mówi Robert  ;)

i wtedy zadziała inne prawo Murphiego  <smiech>

Poszukiwany artykuł znajdziesz dopiero wtedy, kiedy już zastąpisz go innym.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2014, 05:03:05 pm wysłana przez zinka »

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
    • Mara Aram
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 06, 2014, 05:47:52 pm »
0
Hihi, zabawne Zinia te twoje złote myśli na każdą okazję  <smiech>

Offline zinka

« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 09, 2014, 02:07:23 pm »
+2
dzięki Sofia  ;)

ale superowa scena mi się dzisiaj śniła  :)):

Przeniosłam mojego kwiatka doniczkowego z jednego pokoju do drugiego, i tak rzuciłam na niego oko i widzę, że na liściu siedzi taki niebieski motylek, ucieszyłam się, że sobie tam siedzi taki ładny, potem patrzę i widzę jeszcze dwa następne też niebieskie, zaglądam pod liście, czy czasami nie ma ich więcej, a te liście obracają się spodem do góry i jakie moje zaskoczenie, bo na każdym liściu siedzi kolorowy motylek, każdy o innym ubarwieniu  i rusza skrzydłami, cudowny widok.
Tak stałam zafascynowana i podziwiałam widok, niesamowicie, to bajkowo wyglądało, kiedy zamrugałam oczami, wzbiły się w powietrze i odleciały :( Wzrokiem śledziłam ich lot, siadły na półce i znieruchomiały.
Gdy się obudziłam, pomyślałam, że niepotrzebnie mrugałam oczami i je przestraszyłam :(

« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2014, 02:42:34 pm wysłana przez zinka »

Share via facebook Share via twitter

xx
Metody na przypomnienie sobie zwykłych snów ;D

Zaczęty przez zinka

22 Odpowiedzi
7090 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Listopad 11, 2014, 09:45:52 pm
wysłana przez zinka
xx
e-booki, kindle i takie różne, pomocy!

Zaczęty przez NianiaOgg

17 Odpowiedzi
4313 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Wrzesień 16, 2013, 09:40:35 am
wysłana przez Agata
xx
Czy poza astralem dzieją się takie dziwne rzeczy w realu?

Zaczęty przez studentm

9 Odpowiedzi
2278 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Październik 31, 2015, 08:25:20 pm
wysłana przez Wiatr1000
xx
Sny o wodzie

Zaczęty przez Sofia

2 Odpowiedzi
1613 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 10, 2013, 05:01:24 pm
wysłana przez Sofia