Forum IRN - Rozwój Świadomości
Instytut Roberta Noble

Dziennik snów

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wiatr1000

  • ****
    • Wiadomości: 275
Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 24, 2018, 02:25:48 pm
19.08.2018


Pierwszy sen. Jakiś domek starego typu, jakieś wykłady muzyczne, sztuki, czy czegoś tam. Wszyscy sobie w drewnianych ławkach siedzą i coś tutaj górna część domku trzeszczy i pęka. zaczyna się pomału zawalać. Oprócz tego na zewnątrz otoczenie zaczyna być zalewane wodą ze wszystkich stron, a samo otoczenie przybiera raczej koloru białego ??? . Woda spływa raczej z góry na dół jak jakiś wodospad. Można to uznać to sytuacji, jakbyśmy byli mali i znajdowali się na dnie zlewu i od góry woda spływa ::) Wszyscy zaczynają zatykać drzewami, kłodami, czym popadnie i co spływa razem z wodą, wszelkie dziury w budynku, ale to idzie nadaremnie.
Kolejny sen to jakby sen w umyśle psychicznej osoby ??? . Budzi się w lesie chyba i ma drogę przedstawioną w różne dziwne oznakowania, pełne kolorów itd ::) Coś jak w Grze o Alicji w Krainie czarów, tylko ciut psychodelicznie :)) :)) Po prostu dwa razy się budzi w tym samym miejscu na jakimś podłożu dziwnym i droga po której skacze i biegnie też jest dziwna ::)
Ostatni sen to się odbywa w lesie. W oddali wśród konarów drzew są pobratymcy. Ja dostrzegam jakieś ciemne cienie oprócz nich i zdaję sobie sprawę, że to jest atak ??? Szybko polecenie formacji w kółku i strzelamy tam łukami ::) Mi się za pierwszym razem nie udaje, a potem zaczynam celnie trafiać. Oprócz tego czekamy aż pobratymcy zaczną wracać.


 

misy kryszta?owe