Forum IRN - Rozwój Świadomości
Instytut Roberta Noble

Dziennik snów

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wiatr1000

Odpowiedź #15 dnia: Listopad 19, 2015, 12:51:12 pm
Wtedy jak te sny były z tej triady to właśnie robiłem medytację przed snem plus wizualizacja. Bardzo byłem rozluźniony i ciało też zrelaksowane, ale przestałem medytacji bo ciało całe podlegało.. podskokom, drganiom itd. Ręce zmieniały swoje położenie nagle, więc uznałem, że nici z tego, oddech też mi się przerywał :(

Te właśnie sny mi przypominają moje lata dziecięce. Mnóstwo takich miałem, że po obudzeniu się miałem problem "z powrotem" do rzeczywistości.

Dziś lipa wyszła... Właściwie ani medytacja przed ani po obudzeniu się po 6 godzinach nic... :( Sam się naturalnie budzę po 4-6 godzinach snów ;) Zero skupienia przy medytacji, rozluźniania a i problem z zaśnięcie miałem :( Wtedy mi wyszło naturalnie, gdy ciało chciało samo spać po obudzeniu i medytacji, wtedy i zachowałem częściową świadomość tego co się dzieje jak i ciało zasnęło.

Ale jak mówiłem wcześniej to wychodzenie znam, bo mi się przytrafiało tylko traktowałem te wydarzenie jak sen niż jako coś faktycznego. Te wibracje traktuje tak jakby jakiś olbrzym rzucił smarka na liliputa a liliput wydostaje się z niego ??? <smiech> To żadne paraliż jaki miałem wcześniej, zero strachu tylko fascynacji i podniecenie ??? :))

Tak właśnie myślę, że sen z rozczłonkowaniem ciała, który zrobiła mi opiekunka... Chyba zwolniła we mnie jakąś blokadę ::) Wydaje mi się, że miałem jakąś blokadę nałożoną, że ani pamiętałem swoje poprzednie sny ani żadnych snów, co najwyżej od święta jakieś sny się pojawiały ..... Czuje się teraz jakby część mnie dawna wróciła.. Tak jakby przed tym co mi opiekunka zrobiła byłem w 50%  a teraz jest w 100% ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2015, 12:54:38 pm wysłana przez Wiatr1000 »

Offline Wiatr1000

Odpowiedź #16 dnia: Listopad 20, 2015, 11:18:48 am
20.11.2015

Wczoraj i dziś ból głowy. Medytacja przed snem była głęboka i relaksująca mimo bólu.

1 Śniła mi się szkoła i znów Język Polski. Miałem jakąś lekturę przeczytać i się przygotować, a jak to u mnie jest zawsze :)) wszystko na ostatnią chwilę ;) Ostatnio u polonistki dostałem fatalne wyniki i pewnie ją rozzłościłem. W poprzednim semestrze mnie pytała a w tym mnie ... olewa ??? Poszedłem do ojca wziąć jakieś pieniądze na książkę, lekturę ale tu same drobne :( . Jakoś książkę miałem i w terminarzyku patrzę kiedy następne zajęcia z polskim ale są później :))

2 Specyficzny. Widzę ekipę, która włamuje się do jakiejś rezydencji i szuka czegoś. Odnajduje pokój gdzie centralnie na podwyższeniu znajduje się "mózg" komputer a obok tak jak w biurach są biurka z komputerami podłączone do tego super komputera. Widać ekipa jest zawodową jednostką czymś w podobie. Z rozmów wynika, że jakaś grupka osób nagle zniknęła i podobno obwinia się ten komputer. Wszyscy zasiadają na stanowiskach. U jednego na biurku jest zagadka, bo każde stanowisko ma imię i nazwisko, w tym akurat brakuje i trzeba je rozgryźć. Reszta się podłącza do swoim komputerów.

Sen jakoś dziwnie zmienia miejsce akcji do szkoły. Bo jedna osoba poszła po napoje. Kończy się bijatyką tej osoby...

Później miałem wiele jeszcze snów może 2-3 ale są tak krótkie i zapomniałem, że pominę je ;)

Offline Wiatr1000

Odpowiedź #17 dnia: Listopad 23, 2015, 11:23:08 am
21.11.2015 ?

Śniło mi się, że jest burza a daleka rodzinka przyszła do nas, my wyłączamy wszystko z kontaktów przed uderzeniem piorunów. No i mnie kuzynka zaczyna podrywać i flirtować ??? .

23.11.2015

No jako, że wczoraj miałem <drunk> i wypiłem przeszło połowę 0.5 l poszedłem spać lekko wstawiony :)) . Obserwowałem jak moje ciało i mój umysł będą reagować i co nastąpi po obudzeniu a potem po położeniu. Doszedłem ładnie do pustki i zaniku czucia w ciele, jednak znów mała cierpliwość moja ::) . Zabrakło wibracji po całym ciele. Chcę poeksperymentować niż iść na głęboką wodę. ? Mając wiedzę itd. będę wiedział co robić i będę czuł się pewnie ;) .

Po obudzeniu się miałem jakiś sen znów o motywie związku ::) oraz przeczucie deja vu zaraz po obudzeniu... Trochę męczące to się robi, tyle tego o jednym w kółko.

1 Byłem w jakiejś chatce u faceta, który chwalił się medytacją, jakby to była jakaś tajemnica. Ogólnie trochę ekscentryk z niego był :)) . Na dworze pod drzewem była jakaś.. pannica ??? ugrzęzła w jednej z 2 dziur. Spojrzała się na mnie klęcząc w tym dole, za to mnie ja musiałem spojrzeć na to co było widać z pod bluzki :-[ <smiech> . Gdy pomogłem jej wstać zauważyłem, że pełno jest tam dużych mrówek a ona coś w te mrówki umieszcza i jest bardzo spokojna mimo, że gryzą.

2 Ten sen to w ogóle kosmos ;) Garstka ludzi została zamknięta w jakimś futurystycznym pomieszczeniu. Co jakiś tam czas wchodziliśmy do urządzenia podobnego jak ten do hibernowania w kosmosie, jednak przeznaczenie jego było zupełnie inne. Odnosiłem stroje znów jakiejś dziewoi do szafki i ogarnął mnie fetysz w przebieranie ??? . Jednak pełno było kamer i strażników za drzwiami. Potem znalazłem się w innym miejscu, gdzieś dalej, za tymi drzwiami, w innym pomieszczeniu. Wiem, że osoby w początkowych pokojach tracili pamięć po jednodniowym dniu. Przejąłem się, że to ważna osoba również straciła pamięć. Ja natomiast miałem opór przed tym urządzeniem.

3 Ten sen to była ucieczka. Uciekałem przed strażnikami i o ile zwykli strażnicy byli prości dla mnie to za winklem był wielki olbrzym, którego obudziłem. Zaczął mnie gonić po dachach budynków, pokojach itd. Nawet gdy ukryłem się po wcześniej zmyłce moich ruchów znalazł mnie.

Znalazłem się tym razem na jakimś zgromadzeniu. Byłem z 2 kobiet przed jakimś przemówieniem lub coś podobnym, czułem się jak skazany itd. Przed nami stały osoby które na nas patrzyły. Można to podłączyć do poprzedniego snu, że zostałem złapany. Tym bardziej, że stał również ten wielki, który był robotem..

Zinuś może się śmiać, że mnie złapano w wiadomo jakiej sprawie <smiech> .

4 Sen ten krótki. Uciekałem i się ukrywałem tym razem. Pamiętam, że jakąś skrzynkę znalazłem z jakąś kosmiczną bronią. Ten sen jest szczątkowym, wiem, że jakoś udawało mi się unikać wzroku innych osób, może bytów. Potem byłem w jakimś budynku i ciężko mi się było schować pod pewnymi elementami. Za duży byłem :)) . Dziwne było uczucie mojego ciała. Gdziekolwiek się znalazłem czułem jakbym był jakąś kulką lub czymś bez kształtu i formy. W końcu udało mi się zwiać przed tymi postaciami.

Neguś mam pytanie, lub Olu. Jak wam się objawiają informacje od Opiekuna/nki? Coś na kształt snów, widzenia na jawie, pełnego obrazów i uczuć?

Raz miałem na jawie widzenie, że jestem w związku.
Potem, że miałem sen o tym, że jestem w związku.
Potem znów uczucie i obrazy na jawie gdy coś robiłem, że jestem w związku.
Teraz jakieś sny o podrywaniu a w końcu sen i na jawie też o związku ??? ???

Co to kurde ma być ?? ?? ?? ?? Pierwszy raz tak mam i to bez myślenia o kimś konkretnym, bez motylków, zauroczenia, zakochania, nawet dawniej też maiłem pragnienia obawy, fantazje, marzenia ale bez snów i widzeń się to wszystko odbywało. Teraz wciągu około 2 miesięcy mam takie rzeczy. Czuję się trochę dziwnie, jakby teraz moim życiem coś kierowało niż ja życiem ::)

Offline zinka

Odpowiedź #18 dnia: Listopad 23, 2015, 01:41:23 pm
Przecież Ci tłumaczę Wiatr, że im bardziej się bronisz, opierasz i myślisz o tym, że nie chcesz żadnego związku, to umysł się z tobą droczy i podsyła Ci różne wizje twojego związku,  fajną ma zabawę z tobą umysł ;D 
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Wiatr1000

Odpowiedź #19 dnia: Listopad 23, 2015, 01:57:25 pm
Zinuś? Teraz dopiero? A co robił umysł paręnaście lat wstecz gdy jeszcze bardziej się temu opierałem i negowałem? Czemu wtedy była cisza a teraz nagle mam aż tyle? Ja bym rozumiał gdyby to się dobywało od czasu do czasu przez całe życie ale od razu pierwszy raz w krótkim czasie?

A tak w ogóle to zazdrościsz, że tak mam? :D

Offline zinka

Odpowiedź #20 dnia: Listopad 23, 2015, 02:01:13 pm
Ano fajnie masz, też tak chcę, tylko jest taka różnica, że ja się nie bronię i umysł nie może ze mną pogrywać :P

Offline Wiatr1000

Odpowiedź #21 dnia: Listopad 23, 2015, 02:05:32 pm
Sny snami ale czemu mam wizję na jawie i uczucia, obrazy? Czemu to się objawia tym jako rzecz dokonana, że jestem w związku a jestem tak naprawdę nadal singlem? Tak jakbym patrzył na siebie teraźniejszymi oczami na rzeczy przyszłe ::) . Jeszcze czuje się dziwnie tak, jakby pewność tego.. Ciężko to opisać... Umysł bawi się w snach owszem ale na jawie? Czy to na pewno umysł czy coś/ktoś innego podsyła mi te obrazy? Może Opiekun/nka lub kilku?

Offline zinka

Odpowiedź #22 dnia: Listopad 23, 2015, 02:15:11 pm
Zakładając, że istnieją światy równoległe z naszymi kopiami nas samych w różnych wariantach życiowych, można zakładać, że po prostu masz taki dar i widzisz siebie w równoległej linii czasowej w wersji którą widzisz, czyli w związku, co nie znaczy, że to samo musi nastąpić w tej naszej rzeczywistej linii czasowej.
Jesteś inteligenty, to wiesz o czym piszę :P

Offline Wiatr1000

Odpowiedź #23 dnia: Listopad 23, 2015, 02:20:20 pm
Owszem wiem... Lub może być tak, że widzę tak zwane "punkty kontrolne" obrane przed reinkarnacja, a które miałbym zrobić ::) . Tak jakby mi się ukazywało to co innym jest zablokowane i robią to wręcz nieświadomie.

Negai dałem linka na blog, gdzie zawarte było to co wyżej napisałem. Że dusza przed wcieleniem przeżywa jeszcze raz warianty i różne wydarzenia i ich wersje w zależności od podjętej decyzji. Coś jak "symulacja" przed prawdziwym wcieleniem. Może sobie przypomniałem lub nadal przypominam co ma mi się zdarzyć lub, właśnie "ktoś" mi to pokazuje co ma mnie czekać według "planu". Dlatego o tym w poprzednim poście pisałem ;) Że czuje się dziwnie tak jakby coś się działo bez mej kontroli i czuję to...

Właśnie to uczucie, mnie z lekka przeraża.. Bo o ile takie jednorazowe bym pominął to częste pojawianie się ma coś na rzeczy...

To uczucie pewności.. jakby coś czekało na mnie.. ::) Dlatego jestem ciekaw jak U Neguś się objawiają informacje od Jej Opiekuna..

Chce u siebie znaleźć jakieś podobieństwo jeśli takie istnieje..

Offline Wiatr1000

Offline zinka

Odpowiedź #25 dnia: Listopad 23, 2015, 02:43:25 pm
Dokładnie o to mi chodziło ;)
Czasami mamy przebłyski alternatywnych linii czasowych w naszychsennych podróżach.  Podczas gdy niektóre sny są przeznaczone, aby rozwikływać wydarzenia z naszego dnia, inne stany śnienia pozwalają nam na wykroczenie poza bardziej przyziemne sny, do równoległych torów życiowych. Te sny pozwalają nam na zwiedzanie alternatywnych potencjałów w naszym hologramie życia.  Często, choć nie zawsze, odwiedzamy linie czasowe bliżej związane z naszą obecną ścieżką życia.
Te linie czasowe najbliższe naszego obecnego wątku życia często wydają się być podobne do naszej obecnej rzeczywistości, ale z pewnymi zauważalnymi różnicami.  Nasz sen może przedstawiać ludzi i motywy znane z naszego obecnego wątku życia, ale może być ustawiony w nieznanych lokalizacjach i okolicznościach.  Równoległe rzeczywistości w snach mogą niekiedy przedstawiać jakąś odmianę dróg niepodjętych wzdłuż naszej aktualnej linii czasowej.

Ciekawy artykuł ;) link wyżej
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2015, 02:48:46 pm wysłana przez zinka »

Offline Wiatr1000

Odpowiedź #26 dnia: Listopad 23, 2015, 04:29:24 pm
Ano ciekawy. Ciekawe tylko na ile prawdziwy.. W dzisiejszym świecie już ciężko ocenić co jest prawdą a co tylko jakimś wymysłem, manipulacja...

Nawet jeśli te wizje będą stałe i sny to i tak to odrzucę... Realizację tego co mi pokazują.. Bo realizacja tego by była zbyt piękna by była prawdziwa...

Offline Wiatr1000

Odpowiedź #27 dnia: Listopad 28, 2015, 11:38:06 am
28.11.2015

1 Śniło mi się, że musiałem jechał w jakiejś miejsce wcześnie rano, już jechaliśmy z ojcem w to miejsce ale przypomniałem sobie, że to jest wyjazd kilkudniowy i trzeba zebrać trochę prowiantu. Więc wracamy się i zabieramy wszystko co potrzeba i jedziemy. Jedynie pretensje była od ojca, że to ja powinienem jechać :P Lewus jestem do jazdy :))

2 Kolejny sen śnił mi się jak rozmawiałem z dziewczyną przez internet a byłem w tym śnie w niej zakochany :-[ . Prosiła mnie o spotkanie z jakimś znajomych w którym to ona była zakochana :)) . Pokazała kto to a to był mój dobry znajomy ???

Offline Wiatr1000

Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 07, 2015, 12:18:17 am
06.12.2012

Dziś maiłem fajny sen ;) W zasadzie śniło mi się, że przeglądałem sobie gazetkę z programami i była tam jedna gwiazda, która miała grać w filmie itd. Potem sobie oglądałem program i występowała nam dobrze znana 2 kabareciarzy z Ani mru Mru i Moralnego Niepokoju ;) Tylko, że prowadzili program muzyczny :D I pokazali prezentacje wręcz muzyki i tańca z erotycznymi ruchami ??? A także seksu, który był wręcz wszyscy na jednego. Później pokazali coś innego. Coś pewnie w klimacie mocnego rocka, metalu czy czegoś i było wąskie przejście przez które trzeba było przejść na drugą stronę.  Problem był taki, że to pod spodem się przesuwało razem ze mną. W jakiś sposób ja przez to przechodziłem :)) Pamiętam, że jeden z nich mnie popychał był przez to przeszedł :P Ale chyba na tym się skończyło, że może utknąłem :D Nie pamiętam za dobrze (Oj ja biedny <smiech> ) Potem siedziałem przed telewizorem. Tamta sytuacja była jakby był w telewizorze ??? . Siedziała grupka znajomych wokół mnie i chciała zobaczyć ten poprzedni program ale z jakiegoś powodu zmieniając kanały cały czas widziałem jeden kanał lub raczej jeden program różnych kreskówek i anime. Dopiero zmiana za pomocą cyferek na pilocie powodowała, że przeskakiwałem dalej. Chciałem jak najszybciej przejść dalej z myślą co o mnie powiedzą, jakie rzeczy oglądam :D

07.12.2015

Dzisiaj miałem 3 sny z czego tylko jeden środkowy zapamiętałem ;) Był sen o ty, że byłem w "Rodzinie Zastępczej" ??? Był Fronczewski i reszta dzieciaków ??? Oczywiście żona bohatera z tego serialu już nie żyje jak wszyscy wiemy. Sytuacja była taka, że dzieciaki czekało przenoszenie do innej rodziny. Bohater szukał coś w laptopie, jakby miejsc gdzie dzieciaki mogły być ulokowane. One natomiast siedziały na kanapie i zamiast psa był mały kot z dużymi oczami :)) Słodziak :-* Za bohatera przyszła jakaś kobitka a on się umiejętnie odsunął :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2015, 03:41:13 pm wysłana przez Wiatr1000 »

Offline Wiatr1000

Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 19, 2015, 11:06:14 am
Trochę ten dziennikiem zapomniany ale ;)

Teraz bez medytowania i bez ćwiczenia wstawania pamiętam i śnię ;) Zauważyłem, że bardziej swobodniej bez naciskania na ćwiczenie 4+1 zdarza mi się po obudzeniu i ponownym położeniu się mieć stany relaksacji i lekkiego paraliżu, zdrętwienia ;)

Ma dużo snów ale jakoś mało ciekawych i krótkich :P Ale pojawiają się wyraźniejsze ;) Śnienie jest naprawdę przyjemne :))

misy kryszta?owe