Forum IRN - Rozwój Świadomości
Instytut Roberta Noble

Portret według Numerologii Chaldejskiej

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wiatr1000

dnia: Marzec 11, 2016, 09:12:30 pm
M    a    r    c    i    n                                  P    i    o    t    r                                       M    a    j
4    1    2    3    1   5                                   8   1   7   4   2                                         4   1   1

=16                                                         22                                                      6
               =7

Całkowita liczba imienia:

16      +      22      +      6
7        +      22      +      6

Podliczba                 Całkowita liczba imienia
44                                             44
35                                               8

Liczba drogi życia:

22 listopad = 22 + 11 = 33

Kod inicjałów:

MPM (M/4, P/8, M/4) =16/7

W fazie przygotowawczej :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2016, 09:21:06 pm wysłana przez Wiatr1000 »

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2016, 11:30:42 am
Marcin a tak w ogóle to do czego to zmierza ?  :)
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Wiatr1000

Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2016, 12:20:07 pm
Robercie.. Numerologia to opis wszystkiego za pomocą liczb i ich znaczeń :P

Mamy numerologię Pitagorasa 500 rok przed naszą Erą

I tą właśnie metodę 2 tyś lat przed naszą Erą :P

Robię sobie mój portret za pomocą liczb. Swoje motywy, działania, cele, dążenie. Co mną kieruje itd. Bo liczby maja wibracje. Numerologia to też ezoteryka :P

Portret jest w budowie :P Coś dziwne, że mam tyle wysoko wibracyjnych liczb Mistrzowskich 11, 22, 33 i 44 :P

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2016, 02:23:02 pm
Rozumiem, fajna sztuczka odciągająca od praktyki śnienia :)
Czyli, jak zrobisz ten portret i będziesz wiedział z jakich jest cyferek to będziesz lepiej wibrował?
i mój ogród pozostanie,
i pogodne,
kwietnego ogrodu.

Offline Wiatr1000

Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2016, 03:16:43 pm
Robercie o co Ci chodzi? Drażni Cię to, że wspominasz o odciąganiu od śnienia? Jeśli Ci się nie podoba to usuń temat i finito.. Nie rozumiem tego "czepialstwa" ...

Offline EosCris

• Administrator
    • Sklep Ezoteryczny
Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2016, 03:23:19 pm
Hehe Wiatr Twoja "ważność siebie"....  jest porażająca ;)  <hug>  

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
Odpowiedź #6 dnia: Marzec 14, 2016, 10:45:31 pm
Wiatr, o nic mi nie chodzi. Zastanawiam się czemu nie poświęcasz tyle uwagi śnieniu co numerkom. Nadal nie wiem jaka jest korzyść ze znajomości tego portretu numerologicznego. Mam usunąć temat bo mi się coś w nim nie podoba? Przecież na tym forum istnieje wolność słowa i każdy może wypowiedzieć się jak chce - byle z kulturą. Twoje oburzenie jest zdecydowanie przesadzone ;)
i mój ogród pozostanie,
i pogodne,
kwietnego ogrodu.

Offline zinka

Odpowiedź #7 dnia: Marzec 15, 2016, 02:49:54 pm
Numerologia, to fajna zabawa. Wiele ciekawych rzeczy o sobie można się z niej dowiedzieć.
Ja bym proponowała Wiatr, żebyś porównał swój portret według dwóch różnych numerologii,  ciekawe, czy bardzo będzie się ten portret różnił. ::)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
Odpowiedź #8 dnia: Marzec 15, 2016, 08:43:31 pm
Fajna zabawa - ok :) Preferuję inne metody by dowiedzieć się czegoś o sobie. Ciekawe co wyjdzie z tego portretu Wiatrowi, jak duże poczucie własnej ważności to stwierdzę, że to faktycznie działa ;) <3 
i mój ogród pozostanie,
i pogodne,
kwietnego ogrodu.

Offline yogiccp

• **
Odpowiedź #9 dnia: Marzec 15, 2016, 10:22:58 pm
jak mówią starzy  górale: srali mazgalis -referendum dupondius- a może by tak coś konkretnie??? ^-^
Przestajesz Być

Offline EosCris

• Administrator
    • Sklep Ezoteryczny
Odpowiedź #10 dnia: Marzec 16, 2016, 10:20:19 am
hahaha Yogi :D Ty to zawsze z czymś wypalisz! :D <hug> 

Offline zinka

Odpowiedź #11 dnia: Marzec 16, 2016, 04:56:55 pm
Yogi, ale konkretnie na jaki temat i odnośnie czego ? ::)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Negai

Odpowiedź #12 dnia: Marzec 16, 2016, 09:19:29 pm
Kurde a ja wam powiem że nie przepadam za numerologia :P Bo ile ludzi tyle maniaków tych spraw i różnych wersji. I w zasadzie każda osoba możże na podstawie róznych teorii stworzyć sobie kilka kompletnie innych portretów. Uwielbiam liczby, wiem że mają jakąś moc, ale chyba liczby nie lubią mnie :P 

Kiedyś miałam taką dość ,,nieprzyjemną" sytuacje bo zrobiono mi taki portret numerologiczny. Na podstawie daty urodzenia. I tam się robiło jakąś taką krzyżówke i do tego jeszcze się oceniało kilka wartości w naszym życiu. Tam były pieniądze, seksualność, duchowość, pewność siebie, to jak coeniają cie inni i relacje w rodzinie. (możżliwe ż ejeszcze coś więcej ale nie pamiętam). 

Robiono mi ten portret w zasadzie w towarzystwie ludzi (Zdaje mi się) nie traktujących tego na poważnie specjalnie i nie zajmujących się duchowością na codzień (chyba ze jakoś subtelnie). Tylko osoba ktora kreśliła te portrety była bardzo podjarana tematem, była na jakimś kursie o tym, miała książki, i bardzo w to wierzyła. Zależało mi na jej opinii, z perspektywy czasu uważam że to było nieco głupie ale dobra :P

W każdym razie na te wszystkie wartości dostawało się ocene. I ja ze wszystkiego miałąm jedynki, tylko pieniądze z których dostałam dwa , i z seksualności i pewności siebie 4. A tych wartości było kilka, ja wszystkich nie wymieniłam... tymczzasem inne osoby miały zdecydowanie lepsze oceny,  jedynek prawie wgl nie miały itd. 

Potem na podstawie tej krzyżówki oceniono moje zdolności paranormalne, czy jak to tam. Wyszło że nie mam żadnego połączenia z Bogiem, intuicji, nic :P I nie mam żadynch zadatków na duchowość. A każdy miał choć troche jakiś umiejętności i predyspozycji, nawet jeden chłopak kompletnie nie zainteresowany tematem.

No i co ja mam powiedzieć? :P Tylko tyle że liczby mnie zbłaźniły hehe :P Od tego czasu krytyczniej podchodze do numerologii i postrzegam ją w troche innym sensie niż opis osobowości ;) 

Offline Wiatr1000

Odpowiedź #13 dnia: Marzec 19, 2016, 12:55:31 am
Robione miałem portrety jak Negai i to przez innych jak i przez programy.

Okres żniwny itd. Punkty jakieś ekspresja duszy i wiele czynników. Tylko jedno się zgadzało. Że jestem 4! Jako pracowita wytrwała i stabilna czwórka.
Ten portret jest inny. W tamtym jedną Mistrzowską liczbę miałem 22 tutaj mam 2 x 22 raz 33  44!!! Dodatkowo litery oprócz przypisania cyfr mają osobiste indywidualne interprepacje. Według książki czyta się imiona itd. ciągiem.

Robercie. Śnienie śnienie. Mogę was spytać również gdzie wasze aktualne sny,wyjścia i podróże. Masz do mnie pretensje że mało czasu poświęcam ale ja mam w realu napięty grafik, ból głowy rano niewyspanie. A wy? Co robicie? Bo ja jako jedyny piszę dziennik.

Mam inne podejście z duchowością niż szamanizm i amulety i dodatki. Robercie. Zrozum. To twoje hobby taki sposób, taka droga. Mnie gnały znalezienie odpowiedzi ale wobec siebie i zrozumienie niż zainteresowanie amuletami. To twoje dodatkowe hobby. Podejście tak do śnienia i oobe.

Możesz usunąć. Wolałem tu bo przejrzyście i wygodnie niż na kartce gdzie się zamazuje, przepisuje itd. Tu mogę z edytować dopisać i usunąć.

Offline EosCris

• Administrator
    • Sklep Ezoteryczny
Odpowiedź #14 dnia: Marzec 19, 2016, 07:41:42 am
Wietrzyku kochany :) 
Fajnie, ze piszesz tu na forum i ze jesteś wytrwały na swojej ścieże na której poszukujesz siebie :) 
Szukajcie, a znajdziecie! To prawda. Je trzymam kciuki za Ciebie :)  To forum jest dla wszystkich i panuje na nim wolność słowa pisanego ;) Numerologia jest spoko ale u mnie  w  pewnym momencie mojego życia, kompletnie przestała cokolwiek wnosić w nie. 
Fajnie, że piszesz tutaj o swoich doświadceniach i dzielisz sie z nami swoimi doświadczeniami rób tak dalej nie przestawaj zawsze znajdzie się ktoś komu się przyda to co piszesz tutaj na forum :) 

A wątków nik usuwał nie będzie. Usuwane są tylko ewidentne spamy a Twoje nimi nie są <hug> 

Więc głowa do góry i pieknego dnia! :-*

misy kryszta?owe