Instytut Roberta Noble

I-Doser/SBagen/BWgen

Zaczęty przez robercik101, Czerwiec 29, 2013, 11:37:38 PM

« Lucid Dream Tea - SWEET GALE (Myrica Gale) | Farmokologiczne metody na osiągniecie LD (Nikotyna) »

robercik101

Wrzystkie trzy to programy służące do generowania dudnień różnicowych, które powodują synchronizację półkul mózgowych, i doprowadzenie do odpowiednich stanów umysłu

I-Doser - program bezpłatny, tzw  "dose"  (gotowe kombinacje dudnień)  płatne, najciekawsze jest to, że dose umieją imitować stany jak po zażyciu narkotyków. Program wykorzystuje SBaGen. Możliwość wytworzenia własnego  dose'a
Możliwość skonwenterowania dose'a do pliku SBaGen'a

SBaGen - darmowy program,  umożliwia samodzielne tworzenie nagrań z dudnieniami różnicowymi. (trzeba tylko wiedzieć jak to robić ;))

BWGen - program płatny, tzw presety (gotowe kombinacje dudnień) bezpłatne, możliwość tworzenia własnych nagrań

Kama

Cytatnajciekawsze jest to, że dose umieją imitować stany jak po zażyciu narkotyków.
I tutaj nie ma co się na to napalać. Ponieważ tak na prawdę, to zależy od opisu danego "dosa". Czy dosy działają ? Myślę, że tu działa autosugestia.. A dosy typu "alpha", "beta" działają uspokajająco. Sam siedzę/siedziałem w dosach 2-3 lata. Fajna rzecz dla początkujących i nie obeznanych w temacie, choć nie piszę, że dla ludzi ze "stażem" nie jest fajną rzeczą. Pozdrawiam :)

Robert Noble

Kiedyś kombinowałem z idoserem, bwgenem i efekty nie były dla mnie zadowalające. Ogólnie chcąc przekonać się czy to faktycznie działa tak jak w opisie (który wydawał się bardzo przebarwiony), użyłem tych najmocniejszych presetów (dosów). Porządanego efektu nie było. Mimo licznych eksperymentów z tymi programami nie było nic co mogłoby mnie usatysfakcjonować.

Osobiście wolę używać hemi synców, które jakościowo biją na głowę wszelkie dźwięki z idosera i bwgena...


robercik101

Ostatnio słuchałem  dose "Hand of God" i zasnąłem ;D

PF7

Różnica między efektem narkotyku z dosa, a zwykłego jest taka jak różnica między rzeczywistą nagą kobietą, a tą na zdjęciu :);D
Próbowałem trochę, dużych efektów nie ma, aczkolwiek jeszcze trochę popróbuje :)

oskarq

Czy ktoś wie jakie częstotliwości powinny "dudnić" do OOBE czy LD?

Te wszystkie programy tworzą częstotliwości do których wymagane są słuchawki.
Chciałem wygenerewać isochroniczne sygnały.
http://en.wikipedia.org/wiki/Isochronic_tones

Nie wyobrażam sobie spanie w słuchawkach.

Robert Noble

Mi też ciężko było zasnąć ze słuchawkami na uszach, zwłaszcza, że śpię na boku. Próbowałem wielu modeli słuchawek i żaden nie spełniał moich oczekiwań. Może trzeba wypróbować te słuchawki sleepphones :)

oskarq

Cytat: Robert Noble w Grudzień 12, 2013, 01:11:06 PM
Mi też ciężko było zasnąć ze słuchawkami na uszach, zwłaszcza, że śpię na boku.

Dlatego chciałem zrobić sygnały które nie wymagają słuchawek jak tylko dowiem się jakie to są czestotliwości.

Gdyby ktos miał sprawdzony pattern podobny do tego w linku to mógłbym coś wykombinować.
http://www.dreamviews.com/wiki/Brainwave-Entrainment-for-Lucid-Dreams

EosCris

Jej jakie ja mam szczęście, że mam słuchawki, w których mogę spać na boku :) i nie muszę szukać innych sposobów na słuchanie muzyki  O:-)

Niestety nie podam modelu, bo nie jest napisane ::)

Powodzenia w szukaniu Oskarq  :)

LukaszMatrix

Douszne słuchawki Sennheiser CX-400 są świetne do słuchania i leżenia na boku. Mam je już jakiś czas i testowałem z hemi-syncami i i-doserami i jest o wiele lepiej bo przedewszystkim wygoda i skupienie.

oskarq

Ale po co używać słuchawek jak mogę zrobić sygnał isochroniczny i zasypiać bez nich.
Znalazłem że 3.9Hz to okolica LD i pewnie też OOBE.

Linek

Oskarq możesz powiedzieć więcej na temat tego co chcesz zrobić? Przyznam, że jestem w tym zielony ale ciekawi mnie to co piszesz z tym sygnałem.

Robert Noble

Z tego co wiem to żadna częstotliwość dźwięku obe nie wywołuje, chyba, że przefazuje na stałe. Ale również chętnie się dowiem co tam oskarq kombinujesz :)


Share via facebook Share via twitter
sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble