Naturalne wspomagacze?

Zaczęty przez Neon38, Grudzień 26, 2013, 10:37:51 PM

« Dream Boost | Melatonina »

Neon38

Witam, ostatnio interesuje się wspomagaczami do LD i jak na razie planuję zakupić albo afrykański korzeń albo ilex. Co o tym myślicie? Czytam i podobno działa. Osobiście byłbym zadowolony ze zwiększonej pamięci snów.

Linek

#1
Korzeń snów na pewno da Ci jakieś efekty ;) Przynajmniej zwiększy Ci ilość snów. ilex guayusa jeśli o to Ci chodzi sam dopiero zakupiłem ale patrząc na pobudzające działanie to musi być bardzo dobry ponieważ dobre wyjście gwarantuje dobre wybudzenie ;) Generalnie nawet kawa jest dobra by pobudzić się przed OBE czasami ;) Choć ilex guayusa ponoć pobudza w inny lepszy sposób.
Korzeń koniecznie kup zmielony oraz zaopatrz się w sportowy bidon żeby robić piankę.

Neon38

Cytat: Linek w Grudzień 27, 2013, 03:09:29 AM
Korzeń snów na pewno da Ci jakieś efekty ;) Przynajmniej zwiększy Ci ilość snów. ilex guayusa jeśli o to Ci chodzi sam dopiero zakupiłem ale patrząc na pobudzające działanie to musi być bardzo dobry ponieważ dobre wyjście gwarantuje dobre wybudzenie ;) Generalnie nawet kawa jest dobra by pobudzić się przed OBE czasami ;) Choć ilex guayusa ponoć pobudza w inny lepszy sposób.
Korzeń koniecznie kup zmielony oraz zaopatrz się w sportowy bidon żeby robić piankę.

Koniecznie musi być to piana? Czy mógłbym po prostu to zjeść lub wsypać do wody i wypić?

Linek

Możesz żuć korzenie - czemu nie?

Piana chyba daje najlepszy efekt + to że robisz jakiś "rytuał" napędza twoją podświadomość co daje lepsze efekty we śnieniu ;)

Neon38

Cytat: Linek w Grudzień 27, 2013, 04:18:08 PM
Możesz żuć korzenie - czemu nie?

Piana chyba daje najlepszy efekt + to że robisz jakiś "rytuał" napędza twoją podświadomość co daje lepsze efekty we śnieniu ;)

Może, może. Spróbuję zrobić tę pianę.
A możesz jeszcze powiedzieć jak to dawkujesz? Na początek mam zamiar zakupić 5g i wydaje mi się, że to strasznie mało.

Linek

Ja zawsze zalecam dawkę 0,4 g... Stosujesz to 4 dni pod rząd i robisz przerwę( tu zależnie od Ciebie możesz następną serie zrobić sobie po tygodniu lub dwóch ja jak bawię się z korzeniem robię 4 dniową sesje co 3 tygodnie).
Dlatego 5 g jest wystarczające jak na próbę... Jeśli przekonasz się do roślinki to będziesz mógł następnym razem zamówić więcej ;)

Robert Noble

Przy korzeniu ważny jest rytuał i respekt do rośliny. Dobrze by było już mieć jakieś doświadczenia w śnieniu, wtedy korzonek lepiej nas nakieruje.


Share via facebook Share via twitter